Statystyki przed meczem z GI Malepszy Futsal Leszno przemawiały na korzyść „pomarańczowo – czarnych”! W STATSCORE Futsal Ekstraklasie torunianie z Futsal Leszno jeszcze nie przegrali. Jednak każda seria kiedyś musi się skończyć.

Trener Łukasz Żebrowski nie mógł w tym meczu skorzystać z usług Marcina Mrówczyskiego (żółte kartki) oraz Konrada Jekiełka (choroba). Tego dnia na problemy ze zdrowiem narzekał także kapitan FC Toruń – Marcin Mikołajewicz, którego na boisku zobaczyliśmy dopiero w drugiej połowie.

Pierwsza połowa meczu także nie zwiastowała końcowego wyniku. Torunianie już w 5 minucie spotkania wyszli na prowadzenie. Swoją debiutancką bramkę w STATSCORE Futsal Ekstraklasie zdobył Jakub Wiśniewski!

Jeszcze przed przerwą gospodarze wyrównali. Rzut karny wykorzystał Jakub Kąkol. W drugiej połowie spotkania bramki zdobywali już tylko zawodnicy z Leszna skutecznie wykorzystując błędy torunian i punktując FC Reiter Toruń niczym wytrawny bokser!

Poniżej skrót meczu przygotowany przez STASTCORE Futsal Ekstraklasa TV!

https://fb.watch/912Qs-iOab/

W najbliższą niedzielę wracamy do hali UCS UMK. O godzinie 18:00 FC Reiter Toruń podejmie Red Devils Chojnice. Liczymy na Wasze wsparcie i obecność na trybunach!

Bilety są już dostępne! Kupicie je tutaj: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/futsal/

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń