W miniony piątek (11.09) w siedzibie jednego z naszych Sponsorów – Kancelarii Prawnej „Profilegal. Skuczyński i Wspólnicy” odbyło się pierwsze po dłuższej przerwie spotkanie Premium Business Club!Premium Business Club to cykliczne spotkania, w trakcie których nasi Sponsorzy i Partnerzy mają możliwość bezpośredniej rozmowy oraz nawiązania bliższych kontaktów biznesowych!

Pierwotnie spotkanie miało odbyć się w marcu, ale niestety nasze plany zweryfikowała pandemia koronawirusa i „lock down”. Jednak co się odwlecze…

Piątkowe spotkanie Premium Business Club rozpoczął prezes zarządu Football Club Toruń. Patryk Stasiuk przekonywał o tym, że jesteśmy nowoczesną organizacją sportową, która z sukcesem łączy sport i biznes.

O działalności swojej Kancelarii „Profilegal” opowiedział nasz wieloletni partner – Miłosz Skuczyński.

Wszyscy goście z zaciekawieniem wysłuchali także prelekcji merytorycznej przygotowanej przez Arkadiusza Liczkowskiego – Prezesa Kancelarii Prawno – Podatkowej „FOCUS”.

Na spotkaniu Premium Business Club pojawiła się również Mariola Jankowiak – szefowa Agencji Artystycznej „Tamada”, która zapraszała na pierwszy po 6 miesięcznej przerwie koncert z udziałem publiczności. Przypomnijmy, że 27 września w CKK JORDANKI o godz. 16:30 i 19:00 wystąpi Andrzej „PIASEK” Piaseczny!

Wielkie emocje w trakcie piątkowego spotkania Premium Business Club zafundowali nam nasi zawodnicy.

Przypomnijmy, że FC Toruń wygrał na wyjeździe z Gattą Active Zduńska Wola 1:0! Wszyscy oglądali to spotkanie na dużym ekranie i mocno dopingowali „pomarańczowo – czarnych”!

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom za obecność. Kolejne spotkanie Premium Business Club jeszcze we wrześniu!

Damy znać!

Odezwiemy się!


Do zobaczenia! #RazemMożemyWszystko

F.C. Toruń