Prezes Football Club Toruń Patryk Stasiuk został wybrany do Rady Nadzorczej Futsal Ekstraklasa sp.z.o.o.

Wczoraj (12.07) w Warszawie odbyło się walne zgromadzenie udziałowców spółki. Wzięli w nim udział przedstawiciele 17 klubów występujących w Futsal Ekstraklasie.

Przypomnijmy, że dwóch przedstawicieli do Rady Nadzorczej wskazują przedstawiciele klubów, które zdobyły złoty i srebrny medal. Mistrzów Polski Rekord Bielsko – Biała reprezentuje prezes klubu Janusz Szymura. Przedstwicielem Constractu Lubawa w centralnych strukturach jest skarbnik „Konstruktorów” – Tomasz Piątkowski.

Obok prezesa Football Club Toruń Patryka Stasiuka nowy skład Rady Nadzorczej uzupełniają: Rafał Franz z Piasta Gliwice oraz Wacław Rekść prezes MOKS Słoneczny Stok Białystok. Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia!

„Spółka jest obecnie na etapie finalizowania bardzo ważnych umów związanych z promocją działalności spółki oraz samej dyscypliny. To na pewno przełoży się na jeszcze większe zainteresowanie rozgrywkami i futsalem w Polsce. Daje nam to nowe możliwości i budowanie jeszcze większych zasięgów” – podkreśla Patryk Stasiuk.

„Futsal będzie jeszcze bardziej dostępny i jeszcze mocniej widoczny. Nie tylko dotychczasowi sympatycy będą mieli okazję emocjonować się naszą ukochaną dyscypliną. Bardzo ważne jest w tej chwili wsparcie całego Zarządu w tych niezwykle istotnych działaniach” – dodaje prezes Football Club Toruń i członek Rady Nadzorczej Patryk Stasiuk.

Dodajmy, że w przeszłości prezes FC Toruń zasiadał już w Radzie Nadzorczej. Patryk Stasiuk był także jej przewodniczącym.

Nowo wybrana Rada będzie pełnić swoje obowiązki przez roczną kadencję.

Znając zapał, zdolności oraz konsekwencję w działaniu i dążeniu do celu naszego prezesa jesteśmy przekonani, że na efekty pracy nowej Rady Nadzorczej nie będziemy czekać długo!

F.C. Toruń