Porażka w Chojnicach. Raport i skrót meczu.

1 rok temu | 19.04.2022, 11:13

To było emocjonujące spotkanie. I choć do przerwy to FC Reiter Toruń prowadził, to po końcowej syrenie lepsze humory mieli gracze Red Devils Chojnice.

STATSCORE Futsal Ekstraklasa powróciła w Wielką Sobotę po 2 tygodniowej przerwie. W składzie „pomarańczowo – czarnych” po kontuzji pojawił się Marcin Mikołajewicz, który udokumentował swój powrót zdobyciem 20 bramki w tym sezonie!

Torunianie oddali w tym meczu 50 strzałów, z czego 19 było celnych. „Czerwone Smoki” w tym aspekcie wypadły gorzej, mimo to wygrali 4:3.

FC Reiter Toruń bramki zdobywał tylko w pierwszej połowie meczu. Uczynili to kolejno: Jefferson Moreno Ortiz, Marcin Mikołajewicz i Marcin Mrówczyński.

Jak padały gole w tym meczu ? Zobaczcie skrót meczu przygotowany przez Futsal Ekstraklasa TV.

Skrót meczu RDC vs FCT

Wynik końcowy nie mógł być satysfakcjonujący dla zawodników i sztabu FC Reiter Toruń.

Mimo porażki torunianie nadal na szóstym miejscu z jednopunktową stratą do GI Malepszy Futsal Leszno.

grafika: Facebook Futsal Ekstraklasa