Wygrana w Gdańsku i 250 gol Mikiego! (zobacz)

1 rok temu | 30.05.2022, 10:44

Zwycięstwem kolejny sezon w STATSCORE Futsal Ekstraklasie zakończyli piłkarze FC Reiter Toruń. „Pomarańczowo – czarni” pokonali na wyjeździe AZS UG Gdańsk 5:2. Do przerwy był remis.

Wynik spotkania schodzi jednak na dalszy plan. Niecodziennej rzeczy dokonał Marcin Mikołajewicz, dla którego był to ostatni mecz w Futsal Ekstraklasie.

W drugiej połowie „Miki” ustrzelił hat-tricka i tym samym zdobył swoją 248, 249 i 250 bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej! Dramaturgia godna Alfreda Hitchcock, bo dwie z tym bramek padły w 39 i 40 minucie spotkania!

Po zdobyciu bramki numer 250 cała ławka rezerwowych po prostu .. eksplodowała!

Zobacz SKRÓT MECZU Z AZS UG GDAŃSK.

Wygrana w Gdańsku to dla FC Reiter 15 zwycięstwo w tym sezonie! Torunianie zakończyli sezon w górnej połówce tabeli. Niestety, piątego miejsca nie udało się obronić. Wysokie zwycięstwo odniósł zespół Futsal Leszno, a „pomarańczowo – czarni” muszą się zadowolić 6 miejscem w tabeli na koniec sezonu.

grafika: Facebook Futsal Ekstraklasa

W wyjściowym składzie na mecz z AZS UG znalazł się Mateusz Iwański, który rozegrał bardzo dobre spotkania.

AZS UG Gdańsk – FC Reiter Toruń 2:5 (2:2)
Szymon Kuzio 3, Kacper Sasiak 15 – Remigiusz Spychalski 1, Marcin Mrówczyński 8, Marcin Mikołajewicz 25, 39, 40