Wygrywamy z Team Lębork 5:3! Zobacz RAPORT MECZOWY.

1 rok temu | 02.05.2022, 11:37
Wygrywamy z  Team Lębork 5:3! Zobacz RAPORT MECZOWY.

Mający nóż na gardle, znajdujący się w strefie spadkowej i walczący o utrzymanie Team Lębork był rywalem FC Reiter Toruń w meczu 26 kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy.

Spotkanie, które było transmitowane przez Canal+ Sport 5 i Canal+ online zakończyło się zwycięstwem „pomarańczowo – czarnych” 5:3!

Po pierwszej połowie spotkania na tablicy wyników widniał remis, a torunianie za każdym razem doprowadzali do wyrównania. Najpierw piłkę do własnej bramki po zagraniu Patryka Szczepaniaka skierował Tomasz Gniba, a krótko przed przerwą wyrównał Remigiusz Spychalski.

W drugiej części spotkania na gole musiliśmy czekać aż 13 minut! W 33 minucie podanie Jeffera wykorzystał Kuba Wiśniewski, który skierował piłkę do siatki z najbliższej odległości. Minutę później do siatki lęborczan ponownie trafił Remigiusz Spychalski, który uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego. Swoją 21 bramkę w tym sezonie i 245 w karierze strzelił Marcin Mikołajewicz, który w 38 minucie wykorzystał przedłużony rzut karny. Team Lębork odpowiedział golem Sergio w 40 minucie także z przedłużonego rzutu karnego.

Torunianie oddali w tym meczu aż 67 strzałów z czego 23 było celnych. Pełne statystki od STATSCORE prezentujemy na slajdzie z Youtube: Futsal Ekstraklsa.

Tutaj znajdziecie i zobaczycie skrót meczu: Team Lębork vs FC Reiter Toruń. W tabeli torunianie na 6 miejscu ze startą jednego punktu do Futsal Leszno i 5 miejsca na koniec sezonu 2021/2022.

grafika: Facebook Futsal Ekstraklasa