W wielofunkcyjnej hali sportowej Zespołu Szkół numer 28 swoje mecze w sezonie 2022/2023 rozgrywać będzie drużyna FC Reiter Toruń! Obiekt przy ulicy Przy Skarpie 13 będzie także bazą treningową „pomarańczowo – czarnych”! Trybuny pomieszczą 1000 osób!

Hala została otwarta w 1985 roku. W 2015 roku przeprowadzono pierwszy etap jej remontu; termomodernizację oraz malowanie i odnowienie elewacji. W 2019 roku w hali rozpoczął się remont wnętrza. Parkiet w hali został wymieniony. W obiekcie wymieniono również instalacje wodno – kanalizacyjne, elektryczne i wentylacyjne. Nie zapomniano oczywiście o trybunach i zapleczu sanitarnym.

Hala prezentuje się doskonale! 😍 Komfortowo mogą się w niej poczuć zarówno Kibice jak i zawodnicy.

To właśnie w tej hali w Futsal Ekstraklasie przed toruńską publicznością debiutowała #LEGENDA „pomarańczowo – czarnych” Marcin Mikołajewicz! To tutaj przed laty swoje mecze rozgrywali futsaliści Tacho Toruń.

Dyrekcji Zespołu Szkół numer 28 w Toruniu dziękujemy za przychylność i mamy nadzieję, na współpracę pełną sukcesów i zwycięstw!

Wierzymy, że hala przy ul. Przy Skarpie 13 będzie dla nas szczęśliwa, a my swoją postawą na parkiecie i przy wsparciu Kibiców na trybunach sprawimy, że będzie to TWIERDZA nie do zdobycia!

Pierwszy mecz sezonu 2022/2023 już 28 sierpnia! Na inaugurację FC Reiter Toruń zagra z Dremanem Opole Komprachcice. Zapiszcie datę w kalendarzu i bądźcie z nami na trybunach!


Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń