W najbliższą sobotę FC Toruń zagra w Gliwicach z niepokonanym jak na razie Piastem. Mecz rozpocznie się o godzinie 12, a transmisję na żywo przeprowadzi nSport+.

W czwartek 8.10 torunianie rozegrają pierwsze spotkanie Statscore Futsal Ekstraklasy przed własną publicznością. Po 7 miesięcznej przerwie w Arenie Toruń FC podejmie AZS UŚ Katowice. „Akademicy” odnieśli wczoraj (30.09) pierwsze ligowe zwycięstwo pokonując na wyjeździe P.A. Nova Gliwice.

Bilety na to spotkanie kupicie tylko i wyłącznie on-line na stronie: https://abilet.pl/impreza/football-club-torun-vs-azs-us-katowice-6919

W tym samym tygodniu „pomarańczowo – czarnych” czeka jeszcze wyjazd do Opola na mecz z beniaminkiem Statscore Futsal Ekstraklasy. Dreman Komprachcice jak na razie w trzech meczach zdobył punkt remisując z MOKS-em Białystok 3:3.

W niedzielę 18 października – wyjątkowo w hali UCS UMK przy ul. Świętego Józefa – FC Toruń podejmie zespół P.A Nova Gliwice. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00, a już niedługo rozpocznie się sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Limit miejsc dla Kibiców w hali UCS wynosi 250 osób.

Trzy dni później torunianie odrobią ligowe zaległości i w Arenie Toruń podejmą Constract Lubawa.
Mecz z Wicemistrzem Polski rozpocznie się o godz. 18:30, a bilety na to spotkanie są już dostępne: https://abilet.pl/impreza/football-club-torun-vs-constract-lubawa-6871

Po meczu z „Konstruktorami” FC Toruń czeka trudny wyjazd do Chorzowa na mecz z Clearexem. Mecz zaplanowany jest na sobotę 24 października.

Na koniec październikowego maratonu (31.10) zespół prowadzony przez Łukasza Żebrowskiego pojedzie do Białegostoku na mecz z zawsze trudnym i wymagającym rywalem – MOKS’em Słoneczny Stok.

Przed nami bardzo intensywny miesiąc i ciężka walka o ligowe punkty w Statscore Futsal Ekstraklasie! Bądźcie z nami na meczach w Toruniu i trzymajcie mocno kciuki ! #RazemMożemyWszystko


Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń