Arkadiusz Liczkowski został dyrektorem do spraw marketingu Football Club Toruń! Będzie odpowiedzialny m.in za budowę i umocnienie marki Klubu wśród obecnych i przyszłych sponsorów. Do jego zadań będzie należeć również aktywizacja członków stowarzyszenia Football Club Toruń oraz działania w ramach „Premium Business Club”! Swoją nową funkcję w strukturach Klubu będzie pełnił społecznie.

Arkadiusz Liczkowski to założyciel i prezes Kancelarii Prawno – Podatkowej FOCUS, którą kieruje od ponad 20 lat. Przed rozpoczęciem sezonu 2020/2021 FOCUS dołączył do grona sponsorów FC Toruń.Arek od samego początku mocno zaangażował się w działalność naszego Klubu i bardzo szybko się w nim zaaklimatyzował. Także sama dyscyplina bardzo przypadła mu do gustu. Dyrektor ds marketingu Football Club Toruń uważa, że futsal ma ogromny, jeszcze nie do końca wykorzystany potencjał.

Arkadiusz Liczkowski został członkiem stowarzyszenia, a teraz jego ogromne doświadczenie oraz szerokie kontakty biznesowe mają pomóc „pomarańczowo – czarnym” w budowaniu mocnego zespołu na kolejne lata oraz jeszcze większą popularyzację futsalu w naszym mieście oraz regionie.

Prywatnie Arek jest szczęśliwym mężem Agnieszki i ojcem Victorii. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Strzelectwa Sportowego. Na jego celowniku znalazły się teraz kolejne futsalowe wyzwania! Arek uwielbia podróże. Jego pasja to strzelectwo oraz wędkarstwo.

Arku, witamy w naszej Rodzinie! 🤝 Cieszymy się ogromnie, że jesteś z nami i życzymy Tobie powodzenia!


Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń