W najbliższą niedzielę w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! To już 30 finał, w trakcie którego pieniądze będą zbierane dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenie wzroku u dzieci.

Jak co roku Football Club Toruń gra z WOŚP! Przed rokiem na licytację trafiła oficjalna piłka STATSCORE Futsal Ekstraklasy.

W 2020 roku meczowa koszulka z podpisami naszych zawodników, która została zlicytowana za kwotę 1100 złotych! Liczymy, że podobnie będzie w trakcie 30 finału. Na licytację ponownie trafiła meczowa koszulka „pomarańczowo – czarnych”! Licytacja trwa do niedzieli, a wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i zdobyć unikatową koszulkę możecie tutaj: https://allegro.pl/oferta/koszulka-z-podpisami-zawodnikow-fc-torun-11744944332

W niedzielę w dniu finału pojawimy się również w Toruń Plaza, gdzie odbędzie się kolejna edycja akcji „Dzieci Dzieciom Pomagają”, która na stałe wpisuje się w charakter Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Toruniu.

Za każdy zjazd na zjeżdżalni Toruń Plaza przekaże 2 złote na konto WOŚP. Toruńscy sportowcy będą wspierać akcję swoją obecnością i rzecz jasna zjazdami między 12, a 18.

Nasi piłkarze przyjadą do Toruń Plaza bezpośrednio ze sparingu w Chojnicach. Nie zabraknie pokazów żolnglerki, konkursów i szalonych zjazdów z drużyną „pomarańczowo – czarnych”

Do zobaczenia w niedzielę 30 stycznia o godzinie 17:00.

Dodajmy, że tym roku pieniądze w całej Polsce będzie zbierać łącznie około 120 tysięcy wolontariuszy! Znajdziecie ich także w Toruń Plaza.

W poprzednim roku Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej służby zdrowia kwotę ponad 1,5 miliarda złotych i zakupiła ponad 67 300 urządzeń.

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń