Spółka Taurus Ochrona Group powstała w 2014, jednak jej początki sięgają roku 1991. W poprzednim roku Taurus Ochrona celebrował swoje 30 urodziny!


grafika: Facebook: Taurus Ochrona – Innowacje w bezpieczeństwie

Taurus Ochrona jako Partner Security jest z „pomarańczowo – czarnymi” od wielu sezonów! Pracownicy firmy dbają o bezpieczeństwo naszych kibiców i sympatyków przy okazji każdego meczu STATSCORE Futsal Ekstraklasy! Dziękujemy!

Zaczynaliśmy jako mała rodzinna firma oferując głównie usługę ochrony fizycznej. Po 30 latach zatrudniamy ponad 1000 osób w całej Polsce i jesteśmy liderami w zakresie innowacji w branży bezpieczeństwa.

Od początku naszą główną ideą było podnoszenie jakości usług poprzez profesjonalizację i podnoszenie kompetencji pracowników ochrony.

Specjalizujemy się w zapewnianiu bezpieczeństwa i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu m.in. systemów zabezpieczeń oraz nowoczesnych metod monitoringu.

Dzięki temu, oferujemy naszym klientom maksymalną, całodobową ochronę, bez względu na panujące warunki pogodowe oraz infrastrukturę. Wewnątrz firmy tworzymy kolejne wyspecjalizowane działy, które przygotowują kompleksowe usługi, dostosowane do specyfiki i potrzeb branż naszych klientów.
Znajdujemy się wśród niewielu firm wykorzystujących nowe technologie na najwyższym poziomie oraz wiodących prym w zakresie usług zabezpieczenia technicznego.Posiadamy najnowocześniejsze Centrum Monitorowania Alarmów, znajdujące się w Data Center, gdzie nasze usługi oparte na technologii chmurowej są świadczone na poziomie bezpieczeństwa TIER III.

Stawiamy na uczciwy i sprawiedliwy biznes, dlatego posiadamy najwyższą w Polsce polisę ubezpieczeniową – 30 mln zł oraz aktywnie uczestniczymy w życiu społecznym poprzez udział w różnego rodzaju akcjach kulturalnych i sportowych.

Dodatkowo, poprzez aktywne członkostwo w najważniejszych organizacjach branżowych i biznesowych jak BCC dbamy o to, aby systematycznie podnosić jakość naszych usług. A usługi Taurus Ochrona Group są na najwyższym poziomie, o czym przekonujemy się przy okazji każdego meczu STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Cieszymy się ogromnie, że jesteście razem z nami! 🤝https://taurus-ochrona.pl/
Taurus Ochrona Group Sp. z o. o.. Ul. Lubicka 53; 87-100 Toruń; |
tel: +48 56 675 24 57 ·
bok@taurus-ochrona.pl

F.C. Toruń