Terminarz

1 kolejka

11/12.09.2021

11.09.2021Sobota
12:00
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
41
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Legia Warszawa: Bramki: Michał Knajdrowski (26:11) Mariusz Milewski (20:2, 34:24, 36:42); Żółte kartki: Krzysztof Jarosz Mateusz Szafrański;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Jakub Kąkol (35:34); Żółte kartki: Mateusz Lisowski Kacper Konopacki Jakub Kąkol;
16:00
KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
42
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
KS Constract Lubawa: Bramki: Sebastian Grubalski (13:46) Tomasz Kriezel (31:12) Luan Marcelo De Lara Queiroz (27:53) Daniel Mesa Darias (14:52); Żółte kartki: Tiago Casagrande Otaram Kacper Sendlewski Paweł Kaniewski;
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Adrian Citko (2:47) Piotr Skiepko (12:34); Żółte kartki: Piotr Skiepko Krystian Belzyt;
19:00
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
74
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Artur Popławski (1:42, 21:14, 32:52) Paweł Budniak (19:31) Sebastian Leszczak (7:5) Michał Marek (38:37) Pedro Henrique Da Silva Pereira (17:17); Żółte kartki: Artur Popławski;
FC REITER Toruń: Bramki: Daniel Gallego Garcia (17:42) Marcin Mikołajewicz (20:51) Patryk Szczepaniak (5:54, 11:26); Żółte kartki: Daniel Gallego Garcia;
20:00
Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
34
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Clearex Chorzów: Bramki: Szymon Łuszczek (19:09) Przemysław Dewucki (0:18) Mykyta Mozheiko (7:42); Żółte kartki: Sebastian Brocki Szymon Cichy;
Piast Gliwice: Bramki: Mateusz Mrowiec (35:46) Dominik Śmiałkowski (10:17) Rodrigo Dasaiev Dias Silva (23:04, 23:54); Żółte kartki: Marek Bugański Dominik Wilk Sebastian Szadurski Maciej Mazur;
12.09.2021Niedziela
15:00
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
06
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Górnik Polkowice: Żółte kartki: Wojciech Wójtowicz Marcel Wolan;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (12:26, 19:42, 37:05) Maciej Pikiewicz (22:12, 27:29) Vitalii Lisnychenko (12:51); Żółte kartki: Bartosz Przyborek;
17:00
FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
65
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
FIT-MORNING GREDAR BRZEG: Bramki: Dawid Witek (24:58) Michał Grochowski (28:55) Jakub Budych (37:07) Paweł Boczarski (18:12, 23:5, 31:2); Żółte kartki: Dawid Witek Jose Luis Santiago Gutierrez Viacheslav Kozhemiaka Michał Grochowski Paweł Boczarski;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mykyta Storozhuk (12:31, 30:18, 39:56) Adrian Skrzypek (30:06) Patryk Hoły (36); Żółte kartki: Adrian Skrzypek Gracjan Miałkas Bartłomiej Gładyszewski;
18:00
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
61
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Tomasz Lutecki (29:44) Andre Luiz De Lima Silva (18:08, 21:3) Serhii Fil (22:51) Nuno Andre Loureiro Chuva (28:38) Ricardo Jorge Pinto Fernandes (14:42); Żółte kartki: Andre Luiz De Lima Silva Vinicius Teixeira Drummond Lonza;
LSSS Team Lębork: Bramki: Yvaaldo De Mecedo Gomez (1:11); Żółte kartki: Yvaaldo De Mecedo Gomez Sergio Emanuel Maia Monteiro;
18:00
AZS UG FutsalAZS UG Futsal- logo
22
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
AZS UG Futsal: Bramki: Piotr Wardowski (7:46, 36:46); Żółte kartki: Mateusz Wesserling Kewin Sidor;
Red Devils Chojnice: Bramki: Oleh Nehela (31:55) Roger Sole Perez (12:02); Żółte kartki: Oleh Nehela Mario Ossorio Augusto;
2 kolejka

18/19.09.2021

17.09.2021Piątek
20:00
LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
62
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
LSSS Team Lębork: Bramki: Sergio Emanuel Maia Monteiro (6:4) Vitaliy Kolesnik (21:33) Davidson Do Nascimento Silva (9:07, 19:08, 19:52); Żółte kartki: Davidson Do Nascimento Silva;
Górnik Polkowice: Bramki: Paweł Wyżga (8:46) Radosław Karpiński (18:18); Żółte kartki: Grzegorz Duda Marcel Wolan Radosław Karpiński;
18.09.2021Sobota
12:00
FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
36
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
FC REITER Toruń: Bramki: Daniel Gallego Garcia (19:39) Marcin Mikołajewicz (8:06);
KS Constract Lubawa: Bramki: Kacper Sendlewski (33:1) Pedro De Oliveira Silva (16:19) Luan Marcelo De Lara Queiroz (13:3) Jakub Raszkowski (0:26, 19:04, 26:13); Żółte kartki: Daniel Mesa Darias;
18:00
GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
33
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Jakub Kąkol (19:18, 22:14); Żółte kartki: Adrian Niedźwiedzki Piotr Pietruszko Noel Patrice Charrier Douglas Neutzling Ferreira;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mykyta Storozhuk (37:47) Maksym Pautiak (12:43, 35:55); Żółte kartki: Mykyta Storozhuk Gracjan Miałkas Łukasz Błaszczyk Piotr Błaszyk;
18:00
Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
18
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Red Devils Chojnice: Bramki: Oleh Nehela (13:27); Żółte kartki: Łukasz Sobański Patryk Laskowski; Czerwone kartki: Mario Ossorio Augusto;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (19:14) Łukasz Biel (4:22, 10:03) Matheus Ferreira Ribeiro (15:37) Artur Popławski (8) Sebastian Leszczak (14:03, 30:19) Michał Kubik (22:06);
19:00
AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
62
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Bartosz Przyborek (27:12, 39:02) Maciej Pikiewicz (31:07, 36:04);
AZS UG Futsal: Bramki: Mikołaj Kreft (34:48) Dominik Depta (36:32); Żółte kartki: Mikołaj Kreft Kewin Sidor Maciej Urtnowski;
19.09.2021Niedziela
16:00
MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
25
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Krystian Belzyt (31:35); Żółte kartki: Krzysztof Kożuszkiewicz Kamil Gryko;
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (39:57) Przemysław Dewucki (28:54, 32:53) Mykyta Mozheiko (29:24);
17:00
Piast GliwicePiast Gliwice- logo
31
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
Piast Gliwice: Bramki: Rodrigo Dasaiev Dias Silva (25:34) Rafael Nunes Cadini (11:13) Patrik Zatović (34:2); Żółte kartki: Rodrigo Dasaiev Dias Silva Andrey Baklanov;
FIT-MORNING GREDAR BRZEG: Bramki: Michał Grochowski (19:15); Żółte kartki: Kamil Kucharski;
19:00
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
03
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Dreman Opole Komprachcice: Żółte kartki: Nuno Andre Loureiro Chuva;
Legia Warszawa: Bramki: Adam Grzyb (4:41) Michał Knajdrowski (23:08) Mariusz Milewski (16:48); Żółte kartki: Grzegorz Och Mariusz Milewski;
3 kolejka

25/26.09.2021

25.09.2021Sobota
12:00
Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
22
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Clearex Chorzów: Bramki: Sebastian Brocki (37:23) Przemysław Dewucki (37:07); Żółte kartki: Szymon Łuszczek Przemysław Dewucki Szymon Cichy Mykyta Mozheiko Rafał Krzyśka;
FC REITER Toruń: Bramki: Patryk Szczepaniak (24:12) Marcin Mrówczyński (15:44); Żółte kartki: Mateusz Waszak Maksymilian Lewandowski Remigiusz Spychalski Marcin Mrówczyński ;
16:00
KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
91
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
KS Constract Lubawa: Bramki: Kacper Sendlewski (5:24) Sebastian Grubalski (5:42, 10:01, 10:52, 23:21) Bartłomiej Piórkowski (27:4) Pedro De Oliveira Silva (9:1) Tomasz Kriezel (7:04) Jakub Raszkowski (1:59); Żółte kartki: Tomasz Kriezel;
Red Devils Chojnice: Bramki: Patryk Laskowski (35:07); Żółte kartki: Roger Sole Perez;
16:00
FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
22
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
FIT-MORNING GREDAR BRZEG: Bramki: Darius Nastai (8:49) Kamil Kucharski (17:18); Żółte kartki: Jose Luis Santiago Gutierrez Michał Grochowski Paweł Boczarski;
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Michał Osypiuk (19:06) Paweł Aleksandrowicz (5:23); Żółte kartki: Paweł Aleksandrowicz Mateusz Prolejko;
20:00
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
28
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Górnik Polkowice: Bramki: Paweł Wyżga (11) Dawid Biały (10); Żółte kartki: Kamil Olszewski;
Legia Warszawa: Bramki: Mateusz Gliński (21) Paweł Tarnowski (23) Krzysztof Jarosz (33) Tomasz Warszawski (35) Łukasz Mietlicki (39) Mateusz Olczak (16, 37) Mariusz Milewski (27);
26.09.2021Niedziela
16:00
Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
12
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (31:28); Żółte kartki: Mykyta Storozhuk Adrian Skrzypek Patryk Hoły;
Piast Gliwice: Bramki: Sebastian Szadurski (12:53, 39:08); Żółte kartki: Mateusz Mrowiec Andrey Baklanov Michał Widuch Rafael Nunes Cadini;
18:00
AZS UG FutsalAZS UG Futsal- logo
54
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
AZS UG Futsal: Bramki: Mikołaj Kreft (35:5) Piotr Wardowski (7:01, 28:5) Jakub Domżalski (23:55, 24:09); Żółte kartki: Matheus Martins;
LSSS Team Lębork: Bramki: Gian Carlo Sammut (37:04) Yvaaldo De Mecedo Gomez (31:12, 36:21) Davidson Do Nascimento Silva (32:35); Żółte kartki: Dominik Laskowski;
18:00
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
62
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Paweł Budniak (12:07) Sebastian Leszczak (26:51) Michał Marek (24:35, 38:4) Michał Kubik (38:53) Pedro Henrique Da Silva Pereira (22:51); Żółte kartki: Michał Kubik ;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (2:01, 27:26); Żółte kartki: Kamil Wójcik;
19:00
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
20
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Tomasz Lutecki (8:46) Vinicius Teixeira Drummond Lonza (37:16);
GI Malepszy Futsal Leszno: Żółte kartki: Mateusz Lisowski Sebastian Wojciechowski Douglas Neutzling Ferreira;
4 kolejka

2/3.10.2021

30.09.2021Czwartek
19:00
AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
55
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (13:44, 26:28) Denys Lifanov (31) Radosław Marcinkowski (21:32) Maciej Pikiewicz (18:09); Żółte kartki: Denys Lifanov;
KS Constract Lubawa: Bramki: Bartłomiej Piórkowski (33:07) Jakub Raszkowski (5:49, 31:24) Daniel Mesa Darias (3:33, 8:18); Żółte kartki: Tomasz Kriezel;
01.10.2021Piątek
18:30
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
93
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Tomasz Lutecki (1:12, 7:18) Andre Luiz De Lima Silva (7:25) Vadym Ivanov (21:58) Kacper Opatowski (31:17) Vinicius Teixeira Drummond Lonza (3:02, 16:18) Arkadiusz Szypczyński (22:34, 32:54); Żółte kartki: Andre Luiz De Lima Silva Arkadiusz Szypczyński;
Górnik Polkowice: Bramki: Kornel Ciupka (3:15, 30:03) Kamil Olszewski (4:36);
20:00
GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
15
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Hubert Olszak (15:22); Żółte kartki: Dominik Solecki;
Piast Gliwice: Bramki: Rodrigo Dasaiev Dias Silva (23:49, 38:55) Rui Lele Carlos Pinto (0:48) Andrey Baklanov (34:49); Żółte kartki: Mateusz Mrowiec Dominik Wilk;
20:00
MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
54
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Mateusz Łabieniec (31:54, 38:26) Kamil Gryko (6:34, 25:05, 35:29);
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mykyta Storozhuk (21:08) Mateusz Kostecki (1:31) Piotr Błaszyk (37:5) Maksym Pautiak (3:21); Żółte kartki: Gracjan Miałkas Maksym Pautiak;
20:30
LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
24
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
LSSS Team Lębork: Bramki: Piotr Łapigrowski (30:25) Davidson Do Nascimento Silva (28:29); Żółte kartki: Davidson Do Nascimento Silva;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ferreira Ribeiro (16:58) Artur Popławski (37:2) Stefan Rakić (27:59) Sebastian Leszczak (12:4); Żółte kartki: Matheus Ferreira Ribeiro Paweł Budniak Pedro Henrique Da Silva Pereira;
02.10.2021Sobota
12:00
FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
53
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
FC REITER Toruń: Bramki: Marcin Mikołajewicz (2:49, 38:45) Mateusz Cyman (4:2, 37:05) Marcin Mrówczyński (17:22); Żółte kartki: Patryk Szczepaniak;
FIT-MORNING GREDAR BRZEG: Bramki: Dawid Witek (10:35) Viacheslav Kozhemiaka (36:04, 39:04); Żółte kartki: Michał Grochowski Jakub Budych;
18:00
Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
42
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Red Devils Chojnice: Bramki: Mario Ossorio Augusto (39:39) Kristan Medon (30:24) Patryk Laskowski (2:11) Petro Seniuk (25:38); Żółte kartki: Petro Seniuk;
Clearex Chorzów: Bramki: Maciej Mizgajski (33:54) Bartłomiej Sitko (20:3); Żółte kartki: Mariusz Seget Sebastian Brocki Szymon Cichy;
18:00
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
30
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
Legia Warszawa: Bramki: Mariusz Milewski (12:55, 38:06) Mateusz Szafrański (16:59); Żółte kartki: Krzysztof Jarosz;
AZS UG Futsal: Żółte kartki: Mateusz Wesserling Dominik Depta;
5 kolejka

9/10.10.2021

09.10.2021Sobota
18:00
FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
33
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
FIT-MORNING GREDAR BRZEG: Bramki: Jan Rojek (38:29) Dawid Witek (36:28) Jose Luis Santiago Gutierrez (26:18); Żółte kartki: Andrii Zaites Kacper Kędra;
Red Devils Chojnice: Bramki: Oleh Nehela (37:35) Mario Ossorio Augusto (38:52) Andre Filipe Magalhaes Andrede Silva (32:27); Żółte kartki: Łukasz Sobański Kristan Medon Robert Świtoń Roger Sole Perez;
10.10.2021Niedziela
16:00
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
44
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Górnik Polkowice: Bramki: Paweł Wyżga (35:32) Dawid Biały (16:5) Marcel Wolan (5:49); Żółte kartki: Paweł Wyżga;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (11:39) Douglas Neutzling Ferreira (5:18) Dominik Solecki (0:15) Hubert Olszak (4:03); Żółte kartki: Piotr Pietruszko Jakub Molicki;
16:00
KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
62
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
KS Constract Lubawa: Bramki: Sebastian Grubalski (34:33, 14:36) Bartłomiej Piórkowski (1:09) Luan Marcelo De Lara Queiroz (3:13) Jakub Raszkowski (39:45, 39:57);
LSSS Team Lębork: Bramki: Yvaaldo De Mecedo Gomez (39:12) Davidson Do Nascimento Silva (7:11); Żółte kartki: Piotr Łapigrowski Sergio Emanuel Maia Monteiro Davidson Do Nascimento Silva;
17:00
Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
22
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Clearex Chorzów: Bramki: Maciej Mizgajski (0:36) Krzysztof Salisz (31:33); Żółte kartki: Maciej Mizgajski Szymon Łuszczek Szymon Cichy Mykyta Mozheiko;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Maciej Pikiewicz (9:4, 23:12); Żółte kartki: Jakub Nahorny Przemysław Kępiński Bartosz Przyborek;
18:00
Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
25
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Red Dragons Pniewy: Bramki: Piotr Błaszyk (7:52); Żółte kartki: Patryk Hoły Oskar Stankowiak;
FC REITER Toruń: Bramki: Daniel Gallego Garcia (30:21) Marcin Mikołajewicz (15:4, 32:17) Kamil Naparło (34:28) Mateusz Cyman (15); Żółte kartki: Mateusz Cyman Marcin Mrówczyński ;
18:00
Piast GliwicePiast Gliwice- logo
64
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Piast Gliwice: Bramki: Tomasz Czech (14:32) Mateusz Mrowiec (33:44, 39:35) Dominik Śmiałkowski (1:22, 25:43) Rodrigo Dasaiev Dias Silva (12:22);
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Adrian Citko (23) Mateusz Łabieniec (24:52, 32:43) Krystian Belzyt (39:04); Żółte kartki: Hubert Stachurski;
19:00
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
43
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Andre Luiz De Lima Silva (6:15) Krzysztof Elsner (32:59, 33:58) Arkadiusz Szypczyński (31:27); Żółte kartki: Nuno Andre Loureiro Chuva;
AZS UG Futsal: Bramki: Mateusz Wesserling (6:54) Kewin Sidor (38:3) Dominik Depta (11:08); Żółte kartki: Mikołaj Kreft Jakub Domżalski Maciej Urtnowski;
12.10.2021Wtorek
18:00
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
41
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ferreira Ribeiro (4:31) Paweł Budniak (9:36) Sebastian Leszczak (28:55) Michał Marek (0:27);
Legia Warszawa: Bramki: Paweł Tarnowski (38:32); Żółte kartki: Mateusz Olczak;
6 kolejka

16/17.10.2021

16.10.2021Sobota
12:00
KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
52
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
KS Constract Lubawa: Bramki: Sebastian Grubalski (37:14) Bartłomiej Piórkowski (18:09) Pedro De Oliveira Silva (31:39) Jakub Raszkowski (23:57, 26:08);
Legia Warszawa: Bramki: Grzegorz Och (9:04) Mariusz Milewski (37:39); Żółte kartki: Juan Ignacio Casillas Santillana Krzysztof Jarosz Grzegorz Och Mateusz Szafrański;
16:00
AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
72
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (19:12) Bartosz Przyborek (34:25) Radosław Marcinkowski (34, 35:17) Maciej Pikiewicz (8:01, 21:16) Vitalii Lisnychenko (31:37); Żółte kartki: Nikodem Starek Radosław Marcinkowski;
FIT-MORNING GREDAR BRZEG: Bramki: Viacheslav Kozhemiaka (18:39); Żółte kartki: Dawid Witek Michał Grochowski Jakub Budych Andrii Zaites;
18:00
GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
73
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Mateusz Lisowski (5:55, 13:15, 14:21) Kacper Konopacki (1:3, 25:51) Sebastian Wojciechowski (21:16) Hubert Olszak (22:46); Żółte kartki: Jakub Molicki Rajmund Siecla;
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Piotr Skiepko (19:38) Siarhei Shostak (24:45, 35:51); Żółte kartki: Adrian Citko Krystian Belzyt;
18:00
FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
42
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
FC REITER Toruń: Bramki: Patryk Szczepaniak (20:55) Remigiusz Spychalski (39:04) Mateusz Cyman (14:18) Marcin Mrówczyński (32:23); Żółte kartki: Daniel Gallego Garcia;
Piast Gliwice: Bramki: Marek Bugański (39:25) Dominik Śmiałkowski (35:35); Żółte kartki: Rodrigo Dasaiev Dias Silva; Czerwone kartki: Mateusz Mrowiec;
17.10.2021Niedziela
17:00
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
74
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
Górnik Polkowice: Bramki: Paweł Wyżga (17:12) Dawid Biały (7:12, 36:04) Marcel Wolan (27:31, 30:38, 35:16) Karol Nikodem (33:45); Żółte kartki: Kornel Ciupka Karol Nikodem;
AZS UG Futsal: Bramki: Szymon Wroński (38:3) Jakub Domżalski (2:47, 29:29); Żółte kartki: Mateusz Wesserling Adrian Formela;
18:00
Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
23
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Red Devils Chojnice: Bramki: Patryk Laskowski (26:4) Robert Świtoń (13:01); Żółte kartki: Kristan Medon Patryk Laskowski Roger Sole Perez;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mykyta Storozhuk (8:11, 22:29) Mateusz Kostecki (1:58); Żółte kartki: Patryk Hoły Piotr Błaszyk;
18:00
LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
33
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
LSSS Team Lębork: Bramki: Yvaaldo De Mecedo Gomez (38:25) Davidson Do Nascimento Silva (5:42) Dominik Laskowski (16:21); Żółte kartki: Gian Carlo Sammut Yvaaldo De Mecedo Gomez Rafał Łapigrowski;
Clearex Chorzów: Bramki: Krzysztof Salisz (23:09) Szymon Łuszczek (19:3) Przemysław Dewucki (39:26); Żółte kartki: Dominik Jankowski Sebastian Brocki Szymon Łuszczek;
19:00
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
32
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Tomasz Lutecki (31:47) Arkadiusz Szypczyński (9, 33:454);
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Michał Marek (20:59, 30:52); Żółte kartki: Artur Popławski Paweł Budniak Pedro Henrique Da Silva Pereira;
7 kolejka

23/24.10.2021

22.10.2021Piątek
20:00
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
--
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
23.10.2021Sobota
12:00
Piast GliwicePiast Gliwice- logo
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
16:00
KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
16:00
Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
18:00
Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
18:00
MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
24.10.2021Niedziela
17:00
FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
18:00
AZS UG FutsalAZS UG Futsal- logo
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
8 kolejka

30/31.10.2021

GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
--
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
29.09.2021Środa
20:00
AZS UG FutsalAZS UG Futsal- logo
310
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
AZS UG Futsal: Bramki: Mikołaj Kreft (25:39) Mateusz Wesserling (0:4) Kewin Sidor (37:56); Żółte kartki: Mikołaj Kreft Piotr Wardowski Kewin Sidor;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (16:26) Artur Popławski (14:27, 31:31, 37:07, 39:42) Paweł Budniak (8:58) Stefan Rakić (19:41) Sebastian Leszczak (17:36) Michał Marek (8:3, 33:45); Żółte kartki: Paweł Budniak ;
9 kolejka

6/7.11.2021

FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
--
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
--
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Piast GliwicePiast Gliwice- logo
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
10 kolejka

11.11.2021

GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
--
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
AZS UG FutsalAZS UG Futsal- logo
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
11 kolejka

13/14.11.2021

KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
--
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
--
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
Piast GliwicePiast Gliwice- logo
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
12 kolejka

20/21.11.2021

GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
AZS UG FutsalAZS UG Futsal- logo
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
--
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
13 kolejka

27/28.11.2021

Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Piast GliwicePiast Gliwice- logo
--
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
--
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
14 kolejka

4/5.12.2021

GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
AZS UG FutsalAZS UG Futsal- logo
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
--
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
15 kolejka

11/12.12.2021

FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Piast GliwicePiast Gliwice- logo
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
--
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
--
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
16 kolejka

12/13.02.2022

GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
--
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
--
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Piast GliwicePiast Gliwice- logo
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
--
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
17 kolejka

19/20.02.2022

Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
AZS UG FutsalAZS UG Futsal- logo
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
18 kolejka

26/27.02.2022

GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
--
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
--
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
--
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
Piast GliwicePiast Gliwice- logo
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
19 kolejka

5/6.03.2022

Piast GliwicePiast Gliwice- logo
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
AZS UG FutsalAZS UG Futsal- logo
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
20 kolejka

12/13.03.2022

GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
--
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
--
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
--
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
21 kolejka

19/20.03.2022

MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Piast GliwicePiast Gliwice- logo
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
AZS UG FutsalAZS UG Futsal- logo
--
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
22 kolejka

26/27.03.2022

GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
--
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
--
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
23 kolejka

2/3.04.2022

FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Piast GliwicePiast Gliwice- logo
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
--
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
--
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
24 kolejka

16.04.2022

GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
AZS UG FutsalAZS UG Futsal- logo
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
--
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
25 kolejka

23/24.04.2022

Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
Piast GliwicePiast Gliwice- logo
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
--
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
--
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
26 kolejka

27/30.04.2022

GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS UG FutsalAZS UG Futsal- logo
--
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
27 kolejka

7/8.05.2022

AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Piast GliwicePiast Gliwice- logo
--
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
--
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
28 kolejka

14/15.05.2022

GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
--
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
AZS UG FutsalAZS UG Futsal- logo
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
29 kolejka

21/22.05.2022

LSSS Team LęborkLSSS Team Lębork- logo
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
AZS UW Darkomp WilanówAZS UW Darkomp Wilanów- logo
--
Legia Warszawa- logo Legia Warszawa
Red Devils ChojniceRed Devils Chojnice- logo
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
FC REITER ToruńFC REITER Toruń- logo
--
Górnik Polkowice- logo Górnik Polkowice
MOKS Słoneczny Stok BiałystokMOKS Słoneczny Stok Białystok- logo
--
AZS UG Futsal- logo AZS UG Futsal
Piast GliwicePiast Gliwice- logo
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons PniewyRed Dragons Pniewy- logo
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
FIT-MORNING GREDAR BRZEGFIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
30 kolejka

28/29.05.2022

GI Malepszy Futsal LesznoGI Malepszy Futsal Leszno- logo
--
FIT-MORNING GREDAR BRZEG- logo FIT-MORNING GREDAR BRZEG
Clearex ChorzówClearex Chorzów- logo
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
KS Constract LubawaKS Constract Lubawa- logo
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Rekord Bielsko-BiałaRekord Bielsko-Biała- logo
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UG FutsalAZS UG Futsal- logo
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Górnik PolkowiceGórnik Polkowice- logo
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Dreman Opole KomprachciceDreman Opole Komprachcice- logo
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Legia WarszawaLegia Warszawa- logo
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
F.C. Toruń