Terminarz

1 kolejka

5/6.09.2020

05.09.2020Sobota
18:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
61
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
KS Constract Lubawa: Bramki: Paweł Kaniewski (14:44) Mateusz Łożyński (34:04) Pedro De Oliveira Silva (7:5, 18:12, 19:29) Victor Seiji Martins De Souza (13:03);
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Patryk Kilian (39:25); Żółte kartki: Vadym Ivanov;
19:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
112
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (19:32, 20:25) Artur Popławski (25:35, 39:44) Paweł Budniak (7:37) Alex Viana Da Silveira Junior (9:54, 14:56, 36:02, 36:4) Michał Marek (12:33, 18:24); Żółte kartki: Michał Kubik; Czerwone kartki: Paweł Budniak;
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Adrian Citko (34:46) Norbert Jendruczek (19:58); Żółte kartki: Michał Osypiuk Paweł Aleksandrowicz;
19:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
23
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Vitalii Lisnychenko (18:24) Hubert Olszak (31); Żółte kartki: Adrian Niedźwiedzki;
FC REITER Toruń: Bramki: Marcin Mikołajewicz (14) Sylwester Kieper (3:43) Remigiusz Spychalski (26:48); Żółte kartki: Remigiusz Spychalski Maksymilian Lewandowski ;
06.09.2020Niedziela
12:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
05
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Gatta Active Zduńska Wola: Żółte kartki: Matuesz Olczak Michał Szymczak;
Clearex Chorzów: Bramki: Mikołaj Zastawnik (27:36) Sebastian Leszczak (19:3, 36:2) Przemysław Dewucki (21:54) Sebastian Brocki (28:12); Żółte kartki: Przemysław Dewucki;
18:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
22
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
LSSS Team Lębork: Bramki: Dominik Depta (1:46, 15); Żółte kartki: Paweł Friszkemut Patryk Ziarko;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Gracjan Miałkas (3:46) Andrey Baklanov (16:14); Żółte kartki: Mateusz Kostecki Adrian Skrzypek Patryk Hoły;
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
31
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Piast Gliwice: Bramki: Rodrigo Dasaiev Dias Silva (4:33) Alexsander De Lima Soares (14:58) Sebastian Szadurski (6:4); Żółte kartki: Rodrigo Dasaiev Dias Silva Michał Widuch Sebastian Szadurski;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Piotr Łopuch (19:31);
20.09.2020Niedziela
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
42
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Red Devils Chojnice: Bramki: Przemysław Laskowski (8:38) Alejandro Arriazu Asensio (14:42, 39:29, 12:15); Żółte kartki: Mykyta Storozhuk Przemysław Laskowski Sebastian Kartuszyński;
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Szymon Cichy (39:15) Jakub Kąkol (18:55); Żółte kartki: Mykola Morozov Mykyta Mozheiko;
23.09.2020Środa
19:30
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
11
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Radosław Marcinkowski (0:48); Żółte kartki: Radosław Marcinkowski;
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Patrik Zatović (33:14); Żółte kartki: Patrik Zatović;
2 kolejka

12/13.09.2020

11.09.2020Piątek
19:30
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
01
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
FC REITER Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (28:22); Żółte kartki: Michał Wojciechowski Maksymilian Lewandowski ;
12.09.2020Sobota
17:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
82
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Clearex Chorzów: Bramki: Mikołaj Zastawnik (27:27, 36:44) Krzysztof Salisz (5:17) Sebastian Leszczak (10:5, 18) Robert Rotuski (34:48) Sebastian Brocki (33:23, 36:18);
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Radosław Marcinkowski (36:1) Maciej Pikiewicz (19:59); Żółte kartki: Maciej Pikiewicz;
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
43
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Piotr Kowalczyk (5:2) Krzysztof Kożuszkiewicz (31:11) Siarhei Shostak (29:37); Żółte kartki: Piotr Kowalczyk Dawid Święciński;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Robert Gładczak (1:26) Adam Jonczyk (34:42) Kamil Musiał (32:01); Żółte kartki: Robert Gładczak Tomasz Szczurek Daniel Wojtyna;
18:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
05
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
P.A. Nova Gliwice: Żółte kartki: Patrik Zatović;
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro De Oliveira Silva (15:21) Tomasz Kriezel (18:25) Victor Seiji Martins De Souza (26:1) Jakub Raszkowski (12:07, 26:59); Żółte kartki: Paweł Kaniewski;
19:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
30
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Arkadiusz Szypczyński (6:26, 39:19, 39:3); Żółte kartki: Maciej Foltyn Mykola Morozov;
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Żółte kartki: Jose Luis Santiago Gutierrez Przemysław Matejko;
19:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
73
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Artur Popławski (32:05) Alex Viana Da Silveira Junior (29:54, 30:05, 36:12) Michał Kubik (12:35, 39:42) Jan Janovsky (7:51); Żółte kartki: Bartłomiej Nawrat;
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (11:36) Piotr Łapigrowski (31:57) Dominik Depta (29:16); Żółte kartki: Mateusz Madziąg Dominik Depta;
13.09.2020Niedziela
12:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
07
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Dreman Opole Komprachcice: Żółte kartki: Alexandr Grigorescu Patryk Kilian;
Piast Gliwice: Bramki: Tomasz Czech (18:03) Mateusz Mrowiec (8:17, 23:3) Rafał Franz (31:47) Rodrigo Dasaiev Dias Silva (22:59) Alexsander De Lima Soares (38) Sebastian Szadurski (9:3); Żółte kartki: Tomasz Czech Michał Rabiej;
04.11.2020Środa
20:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
22
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Red Dragons Pniewy: Bramki: Andrey Baklanov (10:26) Piotr Błaszyk (32:52); Żółte kartki: Adrian Skrzypek;
Red Devils Chojnice: Bramki: Mykyta Storozhuk (26:22) Przemysław Laskowski (30:28); Żółte kartki: Kristan Medon Patryk Laskowski;
3 kolejka

26/27.09.2020

26.09.2020Sobota
12:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
92
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Jakub Nahorny (2:21) Michał Klaus (3:07, 21:3, 27:55, 39:48) Denys Lifanov (21) Bartosz Przyborek (15:48) Maciej Pikiewicz (23:4, 25:5); Żółte kartki: Jakub Nahorny Denys Lifanov;
FC REITER Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (39:22) Patryk Szczepaniak (5:14); Żółte kartki: Sylwester Kieper Remigiusz Spychalski;
18:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
44
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Vitalii Lisnychenko (18:56) Mateusz Lisowski (28:07) Kacper Konopacki (9:1) Michał Bartnicki (8:12); Żółte kartki: Piotr Pietruszko Michał Bartnicki Jakub Molicki;
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Jakub Kąkol (10:38) Mykyta Mozheiko (9:58) Arkadiusz Szypczyński (14:59, 37:08);
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
52
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
Piast Gliwice: Bramki: Tomasz Czech (25:11) Gustavo Henrique Steinwandter (3:3) Rafał Franz (14:38) Dominik Wilk (39:28) Sebastian Szadurski (37:06); Żółte kartki: Rodrigo Dasaiev Dias Silva;
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Amadeusz Pasierb (2:49) Patrik Zatović (14:53); Żółte kartki: Jakub Węgiel;
19:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
03
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Red Dragons Pniewy: Bramki: Andrey Baklanov (2:02) Bartłomiej Gładyszewski (20) Piotr Błaszyk (9); Żółte kartki: Patryk Hoły;
27.09.2020Niedziela
18:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
36
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (17:04) Piotr Łapigrowski (5:32) Paweł Friszkemut (1:57); Żółte kartki: Mateusz Madziąg;
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Piotr Kowalczyk (28:21) Adrian Citko (8:39, 18:15) Piotr Bondziul (19:59) Krzysztof Kożuszkiewicz (38:53) Norbert Jendruczek (9:37); Żółte kartki: Michał Osypiuk Paweł Aleksandrowicz;
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
03
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Red Devils Chojnice: Żółte kartki: Malouk Mallouk Morad Kristan Medon;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Paweł Budniak (39:54) Jani Korpela (3:35) Michał Marek (26:25); Żółte kartki: Kamil Surmiak;
14.10.2020Środa
19:30
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
12
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
AZS UŚ Katowice: Bramki: Michał Dubiel (25:25);
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Alexandr Grigorescu (12:41) Marcin Grzywa (8:39); Żółte kartki: Patryk Kilian;
27.10.2020Wtorek
18:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
62
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (31:07, 36:51, 38:53) Tomasz Lutecki (39:36) Bartłomiej Piórkowski (34:29) Pedro De Oliveira Silva (18:29); Żółte kartki: Victor Seiji Martins De Souza;
Clearex Chorzów: Bramki: Sebastian Brocki (24:15, 36:16); Żółte kartki: Miłosz Burza Mikołaj Zastawnik Maciej Mizgajski Krzysztof Salisz Przemysław Dewucki;
4 kolejka

30.09.2020

30.09.2020Środa
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
33
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Krzysztof Kożuszkiewicz (21:28) Siarhei Shostak (3:43) Norbert Jendruczek (36:44); Żółte kartki: Piotr Kowalczyk;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Andrzej Sapa (25:56) Vadym Ivanov (6:2) Patryk Dykus (33:24); Żółte kartki: Marcin Grzywa;
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
11
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Clearex Chorzów: Bramki: Tomasz Golly (27:21); Żółte kartki: Miłosz Burza Tomasz Golly Szymon Łuszczek Rafał Krzyśka;
Piast Gliwice: Bramki: Gustavo Henrique Steinwandter (11:29); Żółte kartki: Rafał Franz Rodrigo Dasaiev Dias Silva Łukasz Groszak;
19:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
43
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Maciej Foltyn (36:56) Mykola Morozov (21:1) Jakub Kąkol (4:17) Arkadiusz Szypczyński (31:33);
Gatta Active Zduńska Wola: Bramki: Norbert Dregier (39:28) Krzysztof Elsner (19:23); Żółte kartki: Daniel Krawczyk Krzysztof Elsner;
19:10
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
63
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Artur Popławski (9:09, 16:27) Paweł Budniak (5:17) Alex Viana Da Silveira Junior (1:31, 2:23, 33:08); Żółte kartki: Kamil Surmiak Artur Popławski;
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Dawid Witek (17:41) Jose Luis Santiago Gutierrez (28:11) Kamil Kucharski (32:57); Żółte kartki: Victor Wilson De Andrade Coelho;
19:30
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
58
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Jakub Węgiel (31:12) Wojciech Kędziora (23:37) Maciej Małek (7:06) Patryk Widuch (27:27) Patrik Zatović (32:3); Żółte kartki: Wojciech Kędziora Piotr Hiszpański Patrik Zatović;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Jakub Jochymek (31:37) Robert Gładczak (23:22) Daniel Wojtyna (20:33) Karol Piechota (22:12) Mateusz Omylak (1:45, 3:05) Piotr Łopuch (4:46, 30:36); Żółte kartki: Mateusz Omylak Piotr Łopuch;
20:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
22
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (6:27) Patryk Hoły (28:15); Żółte kartki: Michał Roj Piotr Błaszyk;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Adrian Niedźwiedzki (29:51) Piotr Pietruszko (36:14); Żółte kartki: Michał Bartnicki;
20:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
54
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (7:59) Krzysztof Witkowski (24:12) Patryk Ziarko (9:22) Vitaliy Kolesnik (36:06) Dominik Depta (28:58); Czerwone kartki: Piotr Łapigrowski;
Red Devils Chojnice: Bramki: Andrii Burdiuh (4:27, 27:19) Malouk Mallouk Morad (27:32, 34:09); Żółte kartki: Andrii Burdiuh Alejandro Arriazu Asensio Kristan Medon Sebastian Kartuszyński;
04.11.2020Środa
18:30
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
24
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
FC REITER Toruń: Bramki: Marcin Mikołajewicz (17:26, 38:46); Żółte kartki: Konrad Jekiełek Remigiusz Spychalski Marcin Mrówczyński;
KS Constract Lubawa: Bramki: Sebastian Grubalski (39:51) Pedro De Oliveira Silva (2:56) Tomasz Kriezel (18:26) Victor Seiji Martins De Souza (0:55);
5 kolejka

3/4.10.2020

03.10.2020Sobota
12:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
61
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Piast Gliwice: Bramki: Marek Bugański (29:23) Tomasz Czech (27:06) Gustavo Henrique Steinwandter (22:51) Rafał Franz (11:56, 37:29) Ixemad Jose Gonzalez Cabrera (35:18); Żółte kartki: Mateusz Mrowiec Mateusz Szyszko;
FC REITER Toruń: Bramki: Marcin Mikołajewicz (1:45); Żółte kartki: Sylwester Kieper; Czerwone kartki: Michał Wojciechowski;
17:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
33
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Clearex Chorzów: Bramki: Tomasz Golly (6:1) Sebastian Leszczak (12:45) Sebastian Brocki (33:49); Żółte kartki: Maciej Mizgajski Przemysław Dewucki Sebastian Brocki;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Robert Gładczak (30:17) Mateusz Omylak (36:12) Michał Dubiel (6:26);
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
24
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Jose Luis Santiago Gutierrez (9:23, 30:21); Żółte kartki: Victor Wilson De Andrade Coelho;
LSSS Team Lębork: Bramki: Lucas Bonifacio Dos Santos (34:03, 36:11) Dominik Depta (1:42, 9:59);
18:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
13
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Sebastian Wojciechowski (14:32); Żółte kartki: Vitalii Lisnychenko Hubert Olszak;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (19:36) Michał Marek (32:34) Jan Janovsky (10:54);
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
63
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Gatta Active Zduńska Wola: Bramki: Karol Czyszek (28:02) Daniel Krawczyk (1:23, 25:22, 26:18, 29:45) Igor Sobalczyk (37:42); Żółte kartki: Norbert Dregier;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (13:19) Adrian Skrzypek (36:02) Patryk Hoły (38); Żółte kartki: Adrian Skrzypek Bartłomiej Gładyszewski;
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
52
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Alexandr Grigorescu (32:38) Vadym Ivanov (18:16) Marcin Grzywa (19:29) Serhii Fil (16:51, 27:18); Żółte kartki: Andrzej Sapa;
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Szymon Zaczkowski (15:47) Jakub Węgiel (10:49); Żółte kartki: Jakub Węgiel Olaf Białek Patrik Zatović;
04.10.2020Niedziela
17:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
22
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Duarte Nuno Oliveira De Araujo (8:49) Michał Klaus (34:57); Żółte kartki: Duarte Nuno Oliveira De Araujo;
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Janis Pastars (32:52) Mykyta Mozheiko (7:58); Żółte kartki: Mykyta Mozheiko Maksym Pautiak;
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
22
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Red Devils Chojnice: Bramki: Mykyta Storozhuk (26:38, 36:59); Żółte kartki: Alejandro Arriazu Asensio Kristan Medon;
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Paweł Aleksandrowicz (9:29, 28:48); Żółte kartki: Piotr Skiepko;
6 kolejka

7.10.2020

07.10.2020Środa
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
21
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Piotr Bondziul (6:31) Paweł Aleksandrowicz (35:54); Żółte kartki: Krzysztof Kożuszkiewicz;
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Olaf Białek (23:29); Żółte kartki: Meteusz Wiśniowski Łukasz Borkowski;
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
31
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (35:31) Szymon Łuszczek (14:41) Przemysław Dewucki (39:26); Żółte kartki: Mateusz Bednarczyk Rafał Krzyśka;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Serhii Fil (4:29); Żółte kartki: Marcin Grzywa Serhii Fil Patryk Kilian;
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
16
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Arkadiusz Szypczyński (35:15); Żółte kartki: Jakub Kąkol Maksym Pautiak;
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (37:56, 39:1) Paweł Kaniewski (18:1) Sebastian Grubalski (14:35) Pedro De Oliveira Silva (10:1) Tomasz Kriezel (26:01); Żółte kartki: Pedro Henrique Da Silva Pereira;
19:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
43
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
Red Devils Chojnice: Bramki: Przemysław Laskowski (35:16) Alejandro Arriazu Asensio (11:57, 16:02, 35:56); Żółte kartki: Andrii Burdiuh Alejandro Arriazu Asensio;
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Dawid Witek (12:58) Kamil Kucharski (36:56) Victor Wilson De Andrade Coelho (28:5); Żółte kartki: Jose Luis Santiago Gutierrez Victor Wilson De Andrade Coelho;
20:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
34
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (24:57, 33:45) Gracjan Miałkas (5:41); Żółte kartki: Bartłomiej Gładyszewski;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (13:07) Bartosz Przyborek (37:22) Maciej Pikiewicz (23:29); Żółte kartki: Michał Klaus Norbert Dregier;
20:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
12
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (29:42); Żółte kartki: Vitaliy Kolesnik;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (15:33) Jarosław Radliński (5:02);
08.10.2020Czwartek
18:30
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
22
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
FC REITER Toruń: Bramki: Mateusz Waszak (32:31) Remigiusz Spychalski (34:26); Żółte kartki: Marcin Mikołajewicz Marcin Mrówczyński;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Tomasz Szczurek (33:03); Żółte kartki: Mateusz Omylak;
28.10.2020Środa
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
74
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Hutyra (16:44) Matheus Ribeiro Ferreira (29:06) Artur Popławski (5:08, 37:43) Bernardo Jose Peivoto Bernardino (14:19, 19:3); Żółte kartki: Matheus Ribeiro Ferreira Alex Viana Da Silveira Junior;
Gatta Active Zduńska Wola: Bramki: Daniel Krawczyk (31:59) Michał Marciniak (18:16) Krzysztof Elsner (5:41, 18:59); Żółte kartki: Tomasz Sztaba Michał Marciniak;
7 kolejka

10/11/10.2020

10.10.2020Sobota
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
81
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Jan Rojek (39:35) Michał Grochowski (17:22, 28:11) Mateusz Mika (16:16, 34:47); Żółte kartki: Dawid Witek Jose Luis Santiago Gutierrez Michał Grochowski Marcin Raczkowski;
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Michał Osypiuk (14:47); Żółte kartki: Krzysztof Kożuszkiewicz;
18:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
21
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Hubert Olszak (9:01, 39); Żółte kartki: Sebastian Wojciechowski;
Red Devils Chojnice: Bramki: Mykyta Storozhuk (10:05);
19:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
61
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Piast Gliwice: Bramki: Tomasz Czech (32) Mateusz Mrowiec (11:36, 22:1) Rafał Franz (23:01) Rodrigo Dasaiev Dias Silva (34:33) Michał Rabiej (32:34); Żółte kartki: Michał Rabiej;
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Maksym Pautiak (21:03); Żółte kartki: Maksym Pautiak;
11.10.2020Niedziela
17:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
38
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (34:22, 35:1); Żółte kartki: Bartosz Przyborek Radosław Marcinkowski;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Hutyra (37:3) Kamil Surmiak (21:17) Artur Popławski (8:1, 31:03) Alex Viana Da Silveira Junior (5:51, 20:39) Michał Kubik (19:06) Jan Janovsky (16:11);
17:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
01
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
FC REITER Toruń: Bramki: Marcin Mikołajewicz (14:35); Żółte kartki: Konrad Jekiełek;
18:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
16
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Wojciech Kędziora (18:16);
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (30:08) Maciej Mizgajski (23:55) Przemysław Dewucki (12:42, 17:43) Adam Wędzony (21:12); Żółte kartki: Tomasz Golly;
21.10.2020Środa
19:30
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
20
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
Gatta Active Zduńska Wola: Bramki: Michał Marciniak (39:57); Żółte kartki: Tomasz Sztaba Daniel Krawczyk Igor Sobalczyk Michał Szymczak;
LSSS Team Lębork: Żółte kartki: Eric Tabares Allalba Dominik Depta;
07.11.2020Sobota
16:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
33
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (18:5, 23:43) Victor Seiji Martins De Souza (15:57); Żółte kartki: Pedro Henrique Da Silva Pereira Tomasz Lutecki Tomasz Kriezel;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Patryk Hoły (1:36, 38:51) Gracjan Miałkas (10:4); Żółte kartki: Michał Roj Patryk Hoły Bartłomiej Gładyszewski Piotr Błaszyk;
8 kolejka

17/18.10.2020

17.10.2020Sobota
15:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
62
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (35:27) Matheus Ribeiro Ferreira (32:32) Artur Popławski (11:35) Alex Viana Da Silveira Junior (19:28) Michał Marek (9:27) Michał Kubik (34:42); Żółte kartki: Kamil Surmiak Alex Viana Da Silveira Junior;
KS Constract Lubawa: Bramki: Tomasz Lutecki (39:36) Jakub Raszkowski (4:05); Żółte kartki: Sebastian Grubalski Jakub Raszkowski;
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
14
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Michał Osypiuk (24:05); Żółte kartki: Mateusz Łabieniec Piotr Skiepko Paweł Aleksandrowicz;
Clearex Chorzów: Bramki: Mikołaj Zastawnik (28:11, 37:57, 39:46) Sebastian Leszczak (20); Żółte kartki: Mariusz Seget Szymon Łuszczek;
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
32
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Paweł Boczarski (23) Victor Wilson De Andrade Coelho (5, 11); Żółte kartki: Dawid Witek Paweł Boczarski;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (25) Jakub Molicki (26); Żółte kartki: Piotr Pietruszko Hubert Olszak;
18.10.2020Niedziela
15:00
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
24
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
FC REITER Toruń: Bramki: Patryk Szczepaniak (24:49) Marcin Mrówczyński (32:43); Żółte kartki: Marcin Mrówczyński;
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Łukasz Borkowski (23:22) Wojciech Kędziora (16:29) Patrik Zatović (13:08, 39:54); Żółte kartki: Szymon Zaczkowski Robert Satora;
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
51
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Janis Pastars (25:56) Mykyta Mozheiko (33:46) Kacper Kędra (34:55) Arkadiusz Szypczyński (15:17, 39:42); Żółte kartki: Janis Pastars;
AZS UŚ Katowice: Żółte kartki: Michał Dubiel;
18:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
32
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
LSSS Team Lębork: Bramki: Lucas Bonifacio Dos Santos (1:33, 15:25); Żółte kartki: Piotr Łapigrowski Vitaliy Kolesnik;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (11:07) Radosław Marcinkowski (12:44); Żółte kartki: Bartosz Przyborek Tomasz Buczek;
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
14
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
Red Devils Chojnice: Bramki: Patryk Laskowski (35:4); Żółte kartki: Mykyta Storozhuk Kristan Medon Patryk Laskowski;
Gatta Active Zduńska Wola: Bramki: Norbert Dregier (0:15, 32:03) Daniel Krawczyk (35) Michał Marciniak (25:3); Żółte kartki: Krzysztof Elsner;
18.11.2020Środa
20:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
13
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (32:24); Żółte kartki: Adrian Skrzypek;
Piast Gliwice: Bramki: Gustavo Henrique Steinwandter (17:4) Mateusz Mrowiec (33:59) Sebastian Szadurski (39:57); Żółte kartki: Marek Bugański Dominik Solecki Sebastian Szadurski;
9 kolejka

24/25.10.2020

23.10.2020Piątek
20:15
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
23
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Piast Gliwice: Bramki: Gustavo Henrique Steinwandter (2:28) Mateusz Mrowiec (12:27); Żółte kartki: Marek Bugański Mateusz Mrowiec;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (28:14) Artur Popławski (4:52) Michał Kubik (6:16); Żółte kartki: Kamil Surmiak Artur Popławski;
24.10.2020Sobota
18:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
91
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (16:44) Sebastian Grubalski (23:36, 36:54, 36:29) Mateusz Łożyński (25:26) Pedro De Oliveira Silva (10:4) Tomasz Kriezel (2:55) Paweł Ossowski (38:54) Jakub Raszkowski (11:54); Żółte kartki: Pedro Henrique Da Silva Pereira;
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (33:46); Żółte kartki: Eric Tabares Allalba;
25.10.2020Niedziela
17:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
42
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Mateusz Lisowski (14:48) Kacper Konopacki (12:04, 28:41) Michał Bartnicki (18:28); Żółte kartki: Adrian Niedźwiedzki Noel Patrice Charrier;
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Piotr Skiepko (35:51, 38:32); Żółte kartki: Krzysztof Kożuszkiewicz Michał Osypiuk Piotr Skiepko;
17:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
23
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (10:55) Denys Lifanov (10:29); Żółte kartki: Bartosz Przyborek;
Red Devils Chojnice: Bramki: Alejandro Arriazu Asensio (11:55, 26:22); Żółte kartki: Alejandro Arriazu Asensio Kevin Kollar Marvin Perkovic;
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
42
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
Gatta Active Zduńska Wola: Bramki: Norbert Dregier (27:24) Michał Marciniak (9:09, 16:59, 32:56); Żółte kartki: Matuesz Olczak Daniel Krawczyk Krzysztof Elsner;
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Dawid Witek (14:44) Paweł Boczarski (18:01); Żółte kartki: Kamil Kucharski;
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
34
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice: Bramki: Robert Gładczak (3:55) Kamil Musiał (4:22) Piotr Łopuch (32:56); Żółte kartki: Robert Gładczak Mateusz Omylak;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Patryk Hoły (34:07, 34:4, 38:49); Żółte kartki: Michał Roj Patryk Hoły Andrey Baklanov;
07.11.2020Sobota
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
27
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Mateusz Suchodolski (16:52, 23:47); Żółte kartki: Marcin Grzywa Serhii Fil Patryk Kilian;
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Janis Pastars (13:31, 14:31) Jakub Kąkol (7:11, 8:05) Kacper Kędra (28:29) Maksym Pautiak (9:48) Arkadiusz Szypczyński (29:39);
25.11.2020Środa
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
23
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Clearex Chorzów: Bramki: Sebastian Leszczak (32:09, 39:58); Żółte kartki: Sebastian Brocki;
FC REITER Toruń: Bramki: Marcin Mikołajewicz (30:48) Mateusz Waszak (38:31) Marcin Mrówczyński (22:32); Żółte kartki: Konrad Jekiełek Mateusz Waszak Remigiusz Spychalski Marcin Mrówczyński;
10 kolejka

31.10.2020

31.10.2020Sobota
12:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
72
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Vitalii Lisnychenko (26:23) Kacper Konopacki (1:25, 25:29) Piotr Pietruszko (4:2, 27:3) Jakub Molicki (20:51) Hubert Olszak (38:09); Żółte kartki: Michał Bartnicki;
Gatta Active Zduńska Wola: Bramki: Matuesz Olczak (13:13) Daniel Krawczyk (28:06); Żółte kartki: Karol Czyszek;
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
15
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Michał Osypiuk (19:21); Żółte kartki: Krzysztof Kożuszkiewicz;
FC REITER Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (19:44) Konrad Jekiełek (5:59) Patryk Szczepaniak (12:2) Marcin Mrówczyński (4:24, 29:11);
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
23
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Red Devils Chojnice: Bramki: Malouk Mallouk Morad (10:47) Patryk Laskowski (6:56); Żółte kartki: Andrii Burdiuh Kristan Medon Kevin Kollar;
KS Constract Lubawa: Bramki: Victor Seiji Martins De Souza (31:12, 36:07, 36:31); Żółte kartki: Sebastian Grubalski Tomasz Kriezel Victor Seiji Martins De Souza;
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
23
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Jan Rojek (34:56) Kamil Kucharski (18:14); Żółte kartki: Jose Luis Santiago Gutierrez;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Jakub Nahorny (16:04) Norbert Dregier (10:17) Radosław Marcinkowski (15:25); Żółte kartki: Przemysław Kępiński Norbert Dregier;
19:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
52
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Mykola Morozov (39:5) Jakub Kąkol (28:55) Mykyta Mozheiko (14:52, 29:59) Arkadiusz Szypczyński (23:23); Żółte kartki: Janis Pastars Jakub Kąkol Damian Makowski;
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Jakub Węgiel (14:33) Patrik Zatović (33:59); Żółte kartki: Łukasz Borkowski Patrik Zatović;
20:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
34
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (34:5, 38:5) Eric Tabares Allalba (17:49); Żółte kartki: Dominik Czekirda Krzysztof Witkowski Lucas Bonifacio Dos Santos Dominik Depta;
Piast Gliwice: Bramki: Mateusz Mrowiec (3:31, 31:14) Rafał Franz (4:16) Ixemad Jose Gonzalez Cabrera (25:34); Żółte kartki: Łukasz Groszak Dominik Wilk;
02.12.2020Środa
19:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
72
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (9:09) Łukasz Biel (20:56) Matheus Ribeiro Ferreira (15:1, 35:25) Artur Popławski (6:07, 7:35) Alex Viana Da Silveira Junior (3:46);
AZS UŚ Katowice: Bramki: Tomasz Szczurek (33:17) Kamil Musiał (23:5);
20:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
64
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (0:07, 19:5) Patryk Hoły (22:34) Gracjan Miałkas (24:14) Andrey Baklanov (31:59); Żółte kartki: Adrian Skrzypek Łukasz Błaszczyk Bartłomiej Gładyszewski;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Alexandr Grigorescu (37:25) Serhii Fil (20:21) Nuno Andre Loureiro Chuva (3:45, 25:57); Żółte kartki: Serghei Burduja Alexandr Grigorescu;
11 kolejka

11.11.2020

24.10.2020Sobota
12:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
11
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Clearex Chorzów: Bramki: Krzysztof Salisz (9:14);
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Arkadiusz Szypczyński (31:34); Żółte kartki: Mykyta Mozheiko;
11.11.2020Środa
12:30
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
72
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (8:31) Tomasz Lutecki (0:18) Sebastian Grubalski (20:52) Pedro De Oliveira Silva (25:28, 32:57, 39:01) Tomasz Kriezel (28:16);
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Dawid Witek (38:35) Kamil Kucharski (28:38);
17:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
22
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Przemysław Kępiński (10:01) Michał Klaus (21:3); Żółte kartki: Bartosz Przyborek Radosław Marcinkowski;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Adrian Niedźwiedzki (36:05); Żółte kartki: Mateusz Lisowski Adrian Niedźwiedzki Michał Bartnicki;
17:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
30
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
AZS UŚ Katowice: Bramki: Robert Gładczak (37:11) Kamil Musiał (30:56) Daniel Wojtyna (30:04); Żółte kartki: Jakub Jochymek Tomasz Szczurek;
LSSS Team Lębork: Żółte kartki: Piotr Łapigrowski;
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
61
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Piast Gliwice: Bramki: Tomasz Czech (38:38) Gustavo Henrique Steinwandter (31:12) Rodrigo Dasaiev Dias Silva (2:03, 23:41) Michał Rabiej (38:09) Ixemad Jose Gonzalez Cabrera (16:36); Żółte kartki: Michał Rabiej;
Red Devils Chojnice: Bramki: Malouk Mallouk Morad (37:34); Żółte kartki: Kevin Kollar;
19:30
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
310
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (34:55) Serhii Fil (24:38) Patryk Dykus (37:22);
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Hutyra (30:4) Łukasz Biel (24:11, 33:47) Artur Popławski (0:43) Paweł Budniak (12:48, 14:03) Michał Marek (23:38, 38:26) Michał Kubik (14:52, 25:13);
25.11.2020Środa
19:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
41
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Gatta Active Zduńska Wola: Bramki: Matuesz Olczak (39:49) Norbert Dregier (18:29) Daniel Krawczyk (5:44) Michał Szymczak (10:31); Żółte kartki: Karol Czyszek Daniel Krawczyk;
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Adrian Citko (12:07); Żółte kartki: Krzysztof Kożuszkiewicz;
16.12.2020Środa
19:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
03
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
P.A. Nova Gliwice: Żółte kartki: Jakub Węgiel Wojciech Kędziora Maciej Małek;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Adrian Skrzypek (38:49) Andrey Baklanov (8:47, 16:19); Żółte kartki: Piotr Błaszyk;
12 kolejka

14/15.11.2020

14.11.2020Sobota
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
12
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Dawid Witek (21:2); Żółte kartki: Paweł Boczarski Victor Wilson De Andrade Coelho;
Piast Gliwice: Bramki: Mateusz Mrowiec (26:28) Rodrigo Dasaiev Dias Silva (36:54); Żółte kartki: Rodrigo Dasaiev Dias Silva;
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
32
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Gatta Active Zduńska Wola: Bramki: Matuesz Olczak (10:01, 18:45) Norbert Dregier (31:31); Żółte kartki: Daniel Krawczyk Igor Sobalczyk Michał Szymczak;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Norbert Dregier (12:43) Maciej Pikiewicz (14:55); Żółte kartki: Mateusz Kijewski Przemysław Kępiński;
15.11.2020Niedziela
15:30
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
61
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Red Dragons Pniewy: Bramki: Dawid Kubiak (38:57) Mateusz Kostecki (11:58, 37:32) Adrian Skrzypek (24:17, 37:5) Gracjan Miałkas (8:58); Żółte kartki: Adrian Skrzypek;
Clearex Chorzów: Bramki: Sebastian Leszczak (12:59); Żółte kartki: Tomasz Golly Mariusz Seget;
17:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
19
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (0:3);
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (27:37) Sebastian Grubalski (12:4, 15:59) Bartłomiej Piórkowski (13:14) Pedro De Oliveira Silva (16:18, 16:51, 21:23, 36:53) Tomasz Kriezel (33:56);
18:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
25
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
LSSS Team Lębork: Bramki: Lucas Bonifacio Dos Santos (9:19) Dominik Depta (33:29); Żółte kartki: Dominik Czekirda Krzysztof Witkowski;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Alexandr Grigorescu (14:3) Vadym Ivanov (38:18) Serhii Fil (32:5, 34:59) Patryk Dykus (23:2); Żółte kartki: Mateusz Suchodolski Serhii Fil Patryk Kilian;
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
31
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Red Devils Chojnice: Bramki: Malouk Mallouk Morad (20:32) Alejandro Arriazu Asensio (4:38) Patryk Laskowski (37:21); Żółte kartki: Mykyta Storozhuk;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Piotr Łopuch (27:03); Żółte kartki: Jakub Jochymek Mateusz Omylak Piotr Łopuch;
18.11.2020Środa
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
21
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Janis Pastars (20:38) Mykyta Mozheiko (15:2); Żółte kartki: Janis Pastars;
FC REITER Toruń: Bramki: Marcin Mikołajewicz (38:27); Żółte kartki: Konrad Jekiełek Patryk Szczepaniak;
09.12.2020Środa
19:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
82
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Łukasz Biel (34:42) Matheus Ribeiro Ferreira (11:39, 21:58) Artur Popławski (12:43) Paweł Budniak (19:58, 29:13) Alex Viana Da Silveira Junior (27:24) Michał Marek (14:2); Żółte kartki: Artur Popławski;
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Łukasz Borkowski (39:59) Patrik Zatović (20:23); Żółte kartki: Meteusz Wiśniowski;
13 kolejka

21/22.11.2020

21.11.2020Sobota
12:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
64
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów: Bramki: Sebastian Leszczak (7:2) Szymon Łuszczek (13:09) Przemysław Dewucki (3:13, 19:57) Adam Wędzony (18:17, 38:58); Żółte kartki: Mikołaj Zastawnik Krzysztof Salisz Szymon Łuszczek Sebastian Brocki;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (25:35) Paweł Budniak (24:13) Alex Viana Da Silveira Junior (10:07) Michał Marek (11:37); Żółte kartki: Jan Janovsky;
16:15
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
62
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (38:51) Sebastian Grubalski (14:11, 37:07) Bartłomiej Piórkowski (11:34) Pedro De Oliveira Silva (29:11) Victor Seiji Martins De Souza (5:39); Żółte kartki: Bartłomiej Piórkowski;
Gatta Active Zduńska Wola: Bramki: Matuesz Olczak (22:55) Igor Sobalczyk (13:25); Żółte kartki: Jakub Stegliński;
17:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
15
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (8:03); Żółte kartki: Przemysław Kępiński Norbert Dregier Radosław Marcinkowski Kamil Wójcik;
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Piotr Kowalczyk (18:59) Adrian Citko (25) Piotr Bondziul (39:46) Michał Osypiuk (32:2, 38:42); Żółte kartki: Adrian Citko Paweł Aleksandrowicz;
18:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
24
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Szymon Zaczkowski (6:08) Patrik Zatović (29:42);
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (39:32) Artur Narewski (3:57) Lucas Bonifacio Dos Santos (22:4) Dominik Depta (9:57); Żółte kartki: Mateusz Madziąg Paweł Friszkemut Vitaliy Kolesnik;
18:30
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
22
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
FC REITER Toruń: Bramki: Marcin Mikołajewicz (1:16) Marcin Mrówczyński (33:34); Żółte kartki: Maksymilian Lewandowski ;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (27:28) Piotr Błaszyk (36:13); Żółte kartki: Patryk Hoły;
22.11.2020Niedziela
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
54
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Piast Gliwice: Bramki: Tomasz Czech (29:34) Rodrigo Dasaiev Dias Silva (4:31, 12:15) Ixemad Jose Gonzalez Cabrera (34:42, 39:58); Żółte kartki: Rafał Franz;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Vitalii Lisnychenko (12:24) Michał Bartnicki (25:28) Sebastian Wojciechowski (39:53) Jarosław Radliński (15:12);
18:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
37
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
AZS UŚ Katowice: Bramki: Adam Jonczyk (16, 33:11) Marcin Jastrzembski (39:56); Żółte kartki: Robert Gładczak;
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Dawid Witek (35:17, 36:09, 37:51) Przemysław Matejko (4:17) Kamil Kucharski (3:06, 11:44, 39:23); Żółte kartki: Paweł Boczarski;
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
35
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Alexandr Grigorescu (27:52) Vadym Ivanov (35:11) Patryk Dykus (29:47); Żółte kartki: Alexandr Grigorescu Vadym Ivanov;
Red Devils Chojnice: Bramki: Mykyta Storozhuk (11:19, 34:33) Malouk Mallouk Morad (12:07) Kevin Kollar (39:58) Marvin Perkovic (29:29); Żółte kartki: Andrii Burdiuh Kristan Medon Patryk Laskowski;
14 kolejka

28/29.11.2020

28.11.2020Sobota
12:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
110
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Gatta Active Zduńska Wola: Bramki: Norbert Dregier (31:39); Żółte kartki: Daniel Krawczyk Michał Szymczak Krystian Kraśniewski;
Piast Gliwice: Bramki: Marek Bugański (33:06) Mateusz Mrowiec (8:08) Rafał Franz (4:08, 16:5) Mateusz Szyszko (35:13) Michał Rabiej (35:29) Dominik Wilk (5:22, 10:54) Sebastian Szadurski (23:2); Żółte kartki: Marek Bugański Rafał Franz;
17:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
26
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Przemysław Kępiński (32:39) Bartosz Żebrowski (38:47); Żółte kartki: Przemysław Kępiński Bartosz Przyborek;
KS Constract Lubawa: Bramki: Paweł Kaniewski (11:15) Sebastian Grubalski (29:35) Bartłomiej Piórkowski (22:25) Pedro De Oliveira Silva (25:26, 30:37); Żółte kartki: Pedro Henrique Da Silva Pereira Victor Seiji Martins De Souza;
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
21
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Tomasz Dzierzgowski (24:01) Krzysztof Kożuszkiewicz (6:02); Żółte kartki: Michał Osypiuk;
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Arkadiusz Szypczyński (35:4);
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
70
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (34:05) Matheus Ribeiro Ferreira (35:22) Artur Popławski (16:23) Alex Viana Da Silveira Junior (2:33, 7:36, 34:18) Jan Janovsky (16:42);
FC REITER Toruń: Żółte kartki: Krzysztof Iwanek;
18:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
90
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Vitalii Lisnychenko (21:49) Adrian Niedźwiedzki (29:24, 34:34, 35:1) Kacper Konopacki (17:43) Piotr Pietruszko (16:26) Michał Bartnicki (8:54, 9:32, 14:21);
AZS UŚ Katowice: Żółte kartki: Kamil Musiał Daniel Wojtyna Piotr Łopuch;
19:15
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
23
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Dawid Witek (4:12, 7); Żółte kartki: Przemysław Matejko Kamil Kucharski;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Alexandr Grigorescu (36:27) Marcin Grzywa (33:04) Serhii Fil (38:56); Żółte kartki: Serghei Burduja Stefan Karnatowski;
29.11.2020Niedziela
17:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
01
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
LSSS Team Lębork: Żółte kartki: Krzysztof Witkowski;
Clearex Chorzów: Bramki: Szymon Łuszczek (1:48); Żółte kartki: Mikołaj Zastawnik Sebastian Leszczak Szymon Łuszczek;
04.12.2020Piątek
19:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
72
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
Red Devils Chojnice: Bramki: Łukasz Sobański (39:1) Mykyta Storozhuk (4:42, 27:02, 32:18) Malouk Mallouk Morad (7:09) Alejandro Arriazu Asensio (39:28) Marvin Perkovic (12:25); Żółte kartki: Marvin Perkovic;
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Łukasz Borkowski (1:37) Maciej Małek (18:14); Żółte kartki: Piotr Hiszpański;
15 kolejka

4/5.12.2020

05.12.2020Sobota
12:00
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
23
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
FC REITER Toruń: Bramki: Patryk Szczepaniak (8:16) Marcin Mrówczyński (19:44); Żółte kartki: Michał Wojciechowski Remigiusz Spychalski Marcin Mrówczyński;
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (21:35) Lucas Bonifacio Dos Santos (17:2, 25:24); Żółte kartki: Krzysztof Witkowski Vitaliy Kolesnik;
13:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
31
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Mykola Morozov (39:55) Kacper Kędra (31:19, 34:5); Żółte kartki: Janis Pastars Szymon Cichy Mykyta Mozheiko Maksym Pautiak;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Andrey Baklanov (18:33);
16:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
31
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
KS Constract Lubawa: Bramki: Sebastian Grubalski (14:12) Pedro De Oliveira Silva (19:2) Jakub Raszkowski (22:47);
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Paweł Aleksandrowicz (22:25);
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
62
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Piast Gliwice: Bramki: Mateusz Mrowiec (3:38) Rafał Franz (14:46, 26:13) Rodrigo Dasaiev Dias Silva (6:22) Ixemad Jose Gonzalez Cabrera (10:13, 17:14);
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (35) Denys Lifanov (22:41);
06.12.2020Niedziela
17:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
83
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Clearex Chorzów: Bramki: Maciej Mizgajski (6:08, 7:36, 16:03) Krzysztof Salisz (21:19) Sebastian Leszczak (22:28, 34:36) Adam Wędzony (2:42) Sebastian Brocki (4:05);
Red Devils Chojnice: Bramki: Łukasz Sobański (30:06) Alejandro Arriazu Asensio (31:52) Kevin Kollar (6:35); Żółte kartki: Alejandro Arriazu Asensio;
17:30
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
41
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Meteusz Wiśniowski (2:57) Łukasz Borkowski (20:38, 31:11) Piotr Hiszpański (33:37); Żółte kartki: Patrik Zatović;
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Paweł Boczarski (34:18); Żółte kartki: Kamil Kucharski;
19:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
24
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Alexandr Grigorescu (35:18) Vadym Ivanov (22:23); Żółte kartki: Serghei Burduja Mateusz Suchodolski Nuno Andre Loureiro Chuva;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (12:22) Piotr Pietruszko (18:26, 28:39, 32:06);
19:30
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
69
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
AZS UŚ Katowice: Bramki: Robert Gładczak (1:14, 39:54) Daniel Wojtyna (38:23) Mateusz Omylak (37:57) Piotr Łopuch (7:07, 9:5); Żółte kartki: Adam Jonczyk Daniel Wojtyna; Czerwone kartki: Adam Jonczyk;
Gatta Active Zduńska Wola: Bramki: Tomasz Sztaba (6:01) Norbert Dregier (12:18, 24:03, 35:55) Daniel Krawczyk (27:44) Igor Sobalczyk (14:3, 21:25) Michał Marciniak (33:42, 38:38);
16 kolejka

12/13.12.2020

12.12.2020Sobota
12:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
40
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (39:35) Tomasz Lutecki (31:34) Bartłomiej Piórkowski (13:29) Victor Seiji Martins De Souza (27:22);
Piast Gliwice: Żółte kartki: Marek Bugański Gustavo Henrique Steinwandter Dominik Solecki Rafał Franz Rodrigo Dasaiev Dias Silva Michał Widuch;
17:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
40
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Jakub Nahorny (9:2, 27:51) Michał Klaus (9:09, 20:26);
AZS UŚ Katowice: Żółte kartki: Robert Gładczak;
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
27
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Paweł Aleksandrowicz (9:25, 33:14); Żółte kartki: Paweł Aleksandrowicz;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (10, 29:01) Adrian Skrzypek (7:11, 39:16) Tchumburidze Nukri (31:58) Patryk Hoły (12:09) Andrey Baklanov (30:45);
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
91
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (18:43, 35:34) Artur Popławski (4:31) Michał Marek (22:33, 36:29, 37:49) Jan Janovsky (6:53);
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Arkadiusz Szypczyński (28:58);
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
29
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Krzysztof Gancarczyk (33:07) Victor Wilson De Andrade Coelho (15:52); Żółte kartki: Krzysztof Gancarczyk Jakub Budych Victor Wilson De Andrade Coelho;
Clearex Chorzów: Bramki: Mikołaj Zastawnik (16:36, 25:29) Mariusz Seget (35:31) Krzysztof Salisz (4:29, 13:01) Sebastian Leszczak (39:5) Przemysław Dewucki (2:23, 8, 2:42); Żółte kartki: Sebastian Leszczak Rafał Krzyśka;
18:00
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
32
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Gatta Active Zduńska Wola: Bramki: Daniel Krawczyk (39:18) Michał Marciniak (29:53) Krzysztof Elsner (21:29); Żółte kartki: Michał Szymczak;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Alexandr Grigorescu (18:13) Marcin Grzywa (39); Żółte kartki: Patryk Kilian;
13.12.2020Niedziela
17:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
81
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (3:45, 38:1) Michał Bartnicki (36:25) Jakub Molicki (26:09) Sebastian Wojciechowski (5:35, 21:28, 37:49) Hubert Olszak (22:18);
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Piotr Hiszpański (21:36); Żółte kartki: Wojciech Kędziora Maciej Małek Patrik Zatović;
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
33
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Red Devils Chojnice: Bramki: Przemysław Laskowski (4:03) Malouk Mallouk Morad (12:45) Alejandro Arriazu Asensio (4:45); Żółte kartki: Patryk Laskowski;
FC REITER Toruń: Bramki: Mateusz Waszak (12:22, 39:5) Marcin Mrówczyński (30:2); Żółte kartki: Mateusz Waszak;
17 kolejka

19.12.2020

19.12.2020Sobota
12:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
91
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Clearex Chorzów: Bramki: Mikołaj Zastawnik (26:49) Sebastian Leszczak (27:55, 30:58) Przemysław Dewucki (7:16) Robert Rotuski (31:2) Adam Wędzony (10:53, 29:28) Sebastian Brocki (19:22, 21:54); Żółte kartki: Przemysław Dewucki;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (36:57);
14:15
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
91
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Piast Gliwice: Bramki: Mateusz Mrowiec (17:13, 30:15, 31:15) Dominik Śmiałkowski (29:11) Rodrigo Dasaiev Dias Silva (16:37, 19:59) Michał Rabiej (39:03) Ixemad Jose Gonzalez Cabrera (12:44, 14:01); Żółte kartki: Dominik Solecki Dominik Śmiałkowski Rodrigo Dasaiev Dias Silva Alexsander De Lima Soares;
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Piotr Kowalczyk (7:43); Żółte kartki: Adrian Citko Krzysztof Kożuszkiewicz Mateusz Łabieniec;
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Dreman Opole Komprachcice: Żółte kartki: Alexandr Grigorescu Vadym Ivanov Serhii Fil;
AZS UW Darkomp Wilanów: Żółte kartki: Norbert Dregier;
18:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
310
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Łukasz Borkowski (0:24) Wojciech Kędziora (15:42) Maciej Małek (11:12);
Gatta Active Zduńska Wola: Bramki: Tomasz Sztaba (29:56) Matuesz Olczak (11:57, 39) Daniel Krawczyk (9:55, 28:11, 35:5) Igor Sobalczyk (0:34, 33:55) Michał Marciniak (1:1) Jakub Stegliński (34:45);
18:00
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
43
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
FC REITER Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (33:5) Marcin Mikołajewicz (2:32, 15:58) Marcin Mrówczyński (8:51); Żółte kartki: Patryk Szczepaniak;
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Jan Rojek (33:15) Jose Luis Santiago Gutierrez (14:54); Żółte kartki: Michał Grochowski;
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
29
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (30:41) Bartłomiej Gładyszewski (10:18);
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (20:08) Artur Popławski (28:55) Alex Viana Da Silveira Junior (6:2, 6:38, 35:41) Jani Korpela (16:54) Michał Marek (29:42, 38:33) Jan Janovsky (33:08);
20:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
14
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
AZS UŚ Katowice: Bramki: Daniel Wojtyna (38:59); Żółte kartki: Mateusz Omylak Piotr Łopuch;
KS Constract Lubawa: Bramki: Paweł Kaniewski (30:22) Sebastian Grubalski (29:45) Victor Seiji Martins De Souza (4:08);
20:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Żółte kartki: Janis Pastars Mykola Morozov;
LSSS Team Lębork: Żółte kartki: Mateusz Madziąg Rafał Łapigrowski;
18 kolejka

9/10.01.2021

Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
50
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
09.01.2021Sobota
13:30
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
53
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Mykola Morozov (19:32) Jakub Kąkol (30:05) Mykyta Mozheiko (8:53, 14:47) Arkadiusz Szypczyński (27:54); Żółte kartki: Jakub Kąkol Arkadiusz Szypczyński;
Red Devils Chojnice: Bramki: Alejandro Arriazu Asensio (2:39) Robert Świtoń (33:2, 33:59); Żółte kartki: Marvin Perkovic; Czerwone kartki: Przemysław Laskowski;
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
010
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Żółte kartki: Piotr Kowalczyk Krzysztof Kożuszkiewicz Piotr Skiepko Szymon Danilewicz;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Bartłomiej Twarkowski (14:44) Łukasz Biel (21:5) Artur Popławski (7:14, 16:09, 36:52) Jani Korpela (38:11) Michał Marek (20:07) Jan Janovsky (11:13); Żółte kartki: Łukasz Biel;
10.01.2021Niedziela
16:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
02
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Dreman Opole Komprachcice: Żółte kartki: Janusz Fabijaniak Ricardo Jorge Pinto Fernandes;
KS Constract Lubawa: Bramki: Tomasz Lutecki (23:17) Bartłomiej Piórkowski (35:28); Żółte kartki: Tomasz Lutecki Bartłomiej Piórkowski;
18:00
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
53
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
FC REITER Toruń: Bramki: Marcin Mikołajewicz (25:01, 33:53, 39:41) Mateusz Waszak (27:37) Remigiusz Spychalski (3:32); Żółte kartki: Krzysztof Iwanek Patryk Szczepaniak;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Adrian Niedźwiedzki (23:31) Piotr Pietruszko (33:39, 36:2); Żółte kartki: Piotr Pietruszko;
27.01.2021Środa
20:15
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
12
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
AZS UŚ Katowice: Bramki: Adam Jonczyk (12:45); Żółte kartki: Zbigniew Mirga Robert Gładczak Adam Jonczyk Mateusz Omylak;
Piast Gliwice: Bramki: Mateusz Mrowiec (4:22) Sebastian Szadurski (22:59); Żółte kartki: Rodrigo Dasaiev Dias Silva;
23.02.2021Wtorek
19:30
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
35
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Adam Zdrahal (18:46) Amadeusz Pasierb (11:49) Moises Da Costa Espilio (7:48); Żółte kartki: Adam Zdrahal Amadeusz Pasierb;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (19:41, 22:34, 39:35) Bartosz Przyborek (10:45) Radosław Marcinkowski (33:56);
22.05.2021Sobota
14:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
19 kolejka

16/17.01.2021

FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
50
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
16.01.2021Sobota
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
01
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Piast Gliwice: Żółte kartki: Dominik Śmiałkowski Michał Widuch Sebastian Szadurski;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Stefan Karnatowski (25:5);
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
12
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Przemysław Matejko (4:52); Żółte kartki: Vitalii Baitsur Paweł Boczarski;
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Jakub Kąkol (9:48) Arkadiusz Szypczyński (39:43); Żółte kartki: Maciej Foltyn Jakub Kąkol Mykyta Mozheiko Kacper Goliński;
17.01.2021Niedziela
14:30
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
44
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Jakub Nahorny (13:18) Denys Lifanov (10:23) Bartosz Przyborek (34:54) Igor Sobalczyk (33:31); Żółte kartki: Przemysław Kępiński Denys Lifanov;
Clearex Chorzów: Bramki: Mikołaj Zastawnik (20:51) Sebastian Leszczak (11:1, 39:01) Sebastian Brocki (31:4); Żółte kartki: Mariusz Seget;
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
23
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Red Devils Chojnice: Bramki: Mykyta Storozhuk (19:4) Patryk Laskowski (14:28); Żółte kartki: Andrii Burdiuh Alejandro Arriazu Asensio Robert Świtoń Marvin Perkovic;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (6:1) Adrian Skrzypek (6:22, 11:43); Żółte kartki: Bartłomiej Gładyszewski;
20.01.2021Środa
20:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
110
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
LSSS Team Lębork: Żółte kartki: Eric Tabares Allalba;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Hutyra (38:56) Kamil Surmiak (20:1, 32:23) Matheus Ribeiro Ferreira (13:44) Alex Viana Da Silveira Junior (0:57, 26:55, 39:23) Jani Korpela (16:44) Michał Marek (16:03);
31.01.2021Niedziela
16:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
12
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UŚ Katowice: Bramki: Michał Dubiel (14:45); Żółte kartki: Zbigniew Mirga Robert Gładczak Adam Jonczyk Michał Grecz;
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Adrian Citko (19:34) Paweł Aleksandrowicz (39:55); Żółte kartki: Paweł Aleksandrowicz;
27.02.2021Sobota
16:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
52
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
KS Constract Lubawa: Bramki: Bartłomiej Piórkowski (10:35) Pedro De Oliveira Silva (37:37) Tomasz Kriezel (8:48) Ribeiro Carlos-Henrique (29:42, 30:37); Żółte kartki: Imanol Chavez Darias;
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Piotr Hiszpański (25:22, 28:23); Żółte kartki: Adam Zdrahal Maciej Małek;
20 kolejka

6/7.02.2021

06.02.2021Sobota
14:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
21
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Clearex Chorzów: Bramki: Krzysztof Salisz (27:2) Przemysław Dewucki (11:13);
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (19:57); Żółte kartki: Sebastian Grubalski;
17:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
18
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Amadeusz Pasierb (3:5); Żółte kartki: Patrik Zatović;
Piast Gliwice: Bramki: Marek Bugański (36:15) Mateusz Mrowiec (5:02, 16:11, 25:26, 26:16) Allyson Mendes Amantes (10:56) Alexsander De Lima Soares (30:34) Sebastian Szadurski (6:37);
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
46
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Piotr Kowalczyk (19:37) Adrian Citko (14:5, 21:01) Tomasz Dzierzgowski (29:59); Żółte kartki: Piotr Kowalczyk Tomasz Dzierzgowski Michał Osypiuk Piotr Skiepko Paweł Aleksandrowicz;
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (14:3, 19:22) Krzysztof Witkowski (12:05) Andre Luiz De Lima Silva (17:32, 39:36) Eric Tabares Allalba (30:31); Żółte kartki: Michał Choszcz;
18:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
140
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Bartłomiej Twarkowski (34:38) Łukasz Biel (21:43) Matheus Ribeiro Ferreira (15) Artur Popławski (1:3, 2:39) Paweł Budniak (16:46) Alex Viana Da Silveira Junior (3:44, 28:28, 34:31) Michał Marek (7:22, 25:46, 31:01, 37:32); Żółte kartki: Bartłomiej Twarkowski Paweł Budniak Jan Janovsky;
Red Devils Chojnice: Żółte kartki: Patryk Laskowski;
18:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
21
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Maksym Pautiak (33:55) Arkadiusz Szypczyński (39:21); Żółte kartki: Mykyta Mozheiko Maksym Pautiak;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Rajmund Siecla (39:57);
19:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
51
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (19:28) Adrian Skrzypek (29:44) Patryk Hoły (10:16) Bartłomiej Gładyszewski (14:3, 14:42); Żółte kartki: Patryk Hoły;
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Przemysław Matejko (20:58); Żółte kartki: Bartosz Konieczny Dawid Witek Michał Grochowski Kamil Kucharski;
07.02.2021Niedziela
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
32
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Alexandr Grigorescu (9:1) Nuno Andre Loureiro Chuva (38:13) Krzysztof Elsner (39:36); Żółte kartki: Stefan Karnatowski Serhii Fil Nuno Andre Loureiro Chuva;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Robert Gładczak (16:31) Adam Jonczyk (31:15); Żółte kartki: Aleksander Waszka Piotr Łopuch;
31.03.2021Środa
18:30
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
FC REITER Toruń: Żółte kartki: Marcin Mrówczyński;
AZS UW Darkomp Wilanów: Żółte kartki: Bartosz Przyborek Radosław Marcinkowski;
21 kolejka

10.02.2021

Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
05
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
10.02.2021Środa
18:15
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
110
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
KS Constract Lubawa: Bramki: Bartłomiej Piórkowski (1:5) Pedro De Oliveira Silva (32:07, 17:12, 20:34, 21:39, 12:14) Ribeiro Carlos-Henrique (10:12, 11:52) Victor Seiji Martins De Souza (21:19) Jakub Raszkowski (0:56, 23:53); Żółte kartki: Bartłomiej Piórkowski;
FC REITER Toruń: Żółte kartki: Konrad Jekiełek;
19:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
22
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Marcin Grzywa (18:41) Mateusz Suchodolski (14:47); Żółte kartki: Alexandr Grigorescu Mateusz Suchodolski;
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Krzysztof Kożuszkiewicz (0:12, 34:1); Żółte kartki: Krzysztof Kożuszkiewicz Piotr Skiepko Mateusz Prolejko;
19:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
43
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Adrian Niedźwiedzki (39:32) Piotr Pietruszko (16:57) Michał Bartnicki (14:1, 18:16); Żółte kartki: Michał Długosz Vitalii Lisnychenko Adrian Niedźwiedzki Piotr Pietruszko Sebastian Wojciechowski;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (37:35, 33:19) Andrey Baklanov (30:4); Żółte kartki: Adrian Skrzypek;
19:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
212
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Jose Luis Santiago Gutierrez (37:2) Wilson Alexandre Monteiro Tavares (24:17); Żółte kartki: Jose Luis Santiago Gutierrez Przemysław Matejko;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (31:39) Artur Popławski (39:48) Paweł Budniak (2:56) Alex Viana Da Silveira Junior (6:28, 12:38, 37:02) Jani Korpela (25:22) Michał Marek (10:27, 12:52, 34:42, 38:55) Jan Janovsky (15:58); Żółte kartki: Jani Korpela;
20:15
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
56
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
AZS UŚ Katowice: Bramki: Robert Gładczak (12:18, 21:51) Daniel Wojtyna (22) Piotr Łopuch (32) Michał Dubiel (28:02); Żółte kartki: Adam Jonczyk Kamil Musiał Roman Vakhula;
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Łukasz Borkowski (29) Piotr Hiszpański (25:03) Jakub Borkowski (30:29) Maciej Małek (24:03, 36:47) Moises Da Costa Espilio (14:22); Żółte kartki: Moises Da Costa Espilio Patryk Widuch;
20:30
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
44
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Piast Gliwice: Bramki: Dominik Solecki (17:14) Mateusz Mrowiec (5:57) Ixemad Jose Gonzalez Cabrera (29:27, 39:59); Żółte kartki: Gustavo Henrique Steinwandter;
Clearex Chorzów: Bramki: Mariusz Seget (25:36) Robert Rotuski (31:48) Adam Wędzony (10:06);
20:30
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
67
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
Red Devils Chojnice: Bramki: Mykyta Storozhuk (36:2, 38:53) Alejandro Arriazu Asensio (18:18) Patryk Laskowski (6:58, 39:59) Marvin Perkovic (23:29); Żółte kartki: Alejandro Arriazu Asensio Patryk Laskowski;
LSSS Team Lębork: Bramki: Krzysztof Witkowski (15:44) Vitaliy Kolesnik (34:1) Andre Luiz De Lima Silva (0:35) Lucas Bonifacio Dos Santos (13:28, 18:44) Eric Tabares Allalba (28:02, 30:57); Żółte kartki: Michał Choszcz Krystian Klawikowski; Czerwone kartki: Vitaliy Kolesnik;
22 kolejka

13/14.02.2021

Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
50
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
13.02.2021Sobota
12:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
82
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Łukasz Biel (2:03) Matheus Ribeiro Ferreira (37) Artur Popławski (19:31) Paweł Budniak (28:12, 34:04) Alex Viana Da Silveira Junior (21:32) Michał Marek (33:08) Jan Janovsky (4:01); Żółte kartki: Kamil Surmiak;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Piotr Pietruszko (38:55) Hubert Olszak (11:56); Żółte kartki: Vitalii Lisnychenko Jakub Molicki;
13:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
62
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice: Bramki: Jakub Jochymek (0:38) Aleksander Waszka (39:49) Robert Gładczak (35:4) Tomasz Szczurek (11:43, 31:23) Roman Vakhula (34:18); Żółte kartki: Zbigniew Mirga;
Clearex Chorzów: Bramki: Sebastian Leszczak (2:43) Szymon Łuszczek (6:08); Żółte kartki: Maciej Mizgajski Krzysztof Salisz Rafał Krzyśka Sebastian Brocki;
17:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
34
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Maciej Małek (30:47) Dawid Barteczka (17:59) Moises Da Costa Espilio (10:34); Żółte kartki: Łukasz Borkowski Filip Marton;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Marcin Grzywa (19:5, 20:11) Nuno Andre Loureiro Chuva (30:1) Vinicius Teixeira Drummond Lonza (17:32); Żółte kartki: Nuno Andre Loureiro Chuva;
20:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
22
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Maksym Pautiak (3:31, 22:41); Żółte kartki: Janis Pastars Mykola Morozov Arkadiusz Szypczyński;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (19:36, 20:23); Żółte kartki: Jakub Nahorny;
14.02.2021Niedziela
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
44
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Piotr Kowalczyk (24:1) Adrian Citko (16:44) Tomasz Dzierzgowski (8:39, 39:5); Żółte kartki: Michał Osypiuk Paweł Aleksandrowicz Kamil Jackiewicz Mateusz Prolejko;
Red Devils Chojnice: Bramki: Kristan Medon (5:42) Robert Świtoń (35:4, 38:07) Marvin Perkovic (26:2); Żółte kartki: Mykyta Storozhuk Kristan Medon Marvin Perkovic;
18:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
24
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (11:15, 19:54); Żółte kartki: Piotr Łapigrowski;
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Jan Rojek (6:51) Dawid Witek (29:36) Paweł Boczarski (30:32) Kamil Kucharski (38:41); Żółte kartki: Paweł Boczarski;
18:00
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
05
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
FC REITER Toruń: Żółte kartki: Konrad Jekiełek Remigiusz Spychalski;
Piast Gliwice: Bramki: Dominik Solecki (26:32) Mateusz Mrowiec (28:44) Allyson Mendes Amantes (38:46) Alexsander De Lima Soares (24:01, 37); Żółte kartki: Dominik Śmiałkowski;
23 kolejka

20/21.02.2021

Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
05
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
20.02.2021Sobota
12:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
31
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (26:11) Victor Seiji Martins De Souza (4:34, 15:52); Żółte kartki: Sebastian Grubalski Tomasz Kriezel Victor Seiji Martins De Souza;
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Kacper Opatowski (5:31); Żółte kartki: Mykyta Mozheiko Maksym Pautiak;
17:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
68
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Filip Marton (22:36) Piotr Hiszpański (28:18) Amadeusz Pasierb (13:29) Patrik Zatović (14:47, 16:52, 20:09); Żółte kartki: Adam Zdrahal Piotr Hiszpański;
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Tomasz Dzierzgowski (13:35, 29:11, 31:42) Krzysztof Kożuszkiewicz (15:33) Michał Osypiuk (38:57) Piotr Skiepko (14:35, 27:21) Mateusz Prolejko (13:08); Żółte kartki: Piotr Kowalczyk Mateusz Prolejko; Czerwone kartki: Mateusz Prolejko;
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
24
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Marcin Grzywa (18:36) Nuno Andre Loureiro Chuva (6:14);
Clearex Chorzów: Bramki: Sebastian Leszczak (18:54) Robert Rotuski (37:16) Adam Wędzony (33:21, 38:55); Żółte kartki: Szymon Łuszczek;
19:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
22
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Denys Lifanov (22:31) Maciej Pikiewicz (36:38); Żółte kartki: Michał Klaus Denys Lifanov;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Patryk Hoły (19:3); Żółte kartki: Andrey Baklanov;
21.02.2021Niedziela
17:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
44
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Mateusz Lisowski (35:42) Piotr Pietruszko (3:15) Michał Bartnicki (33:13) Sebastian Wojciechowski (22); Żółte kartki: Michał Bartnicki Jakub Molicki Sebastian Wojciechowski;
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (37) Piotr Łapigrowski (15) Lucas Bonifacio Dos Santos (12) Eric Tabares Allalba (2:26); Żółte kartki: Andre Luiz De Lima Silva;
18:30
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
02
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
AZS UŚ Katowice: Żółte kartki: Aleksander Waszka Tomasz Szczurek Michał Dubiel;
FC REITER Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (37:24) Remigiusz Spychalski (19:26);
27.02.2021Sobota
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
23
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Paweł Boczarski (2:21, 12:01); Żółte kartki: Paweł Boczarski Kamil Kucharski Marcin Raczkowski;
Red Devils Chojnice: Bramki: Łukasz Sobański (26:01) Przemysław Laskowski (15:39) Patryk Laskowski (36:15); Żółte kartki: Sebastian Kartuszyński;
24 kolejka

13/14.03.2021

LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
50
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
13.03.2021Sobota
16:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
32
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
Red Dragons Pniewy: Bramki: Adrian Skrzypek (13:15) Patryk Hoły (33:49) Andrey Baklanov (3:58); Żółte kartki: Łukasz Błaszczyk Piotr Błaszyk;
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro De Oliveira Silva (38:43) Victor Seiji Martins De Souza (25:44); Żółte kartki: Pedro Henrique Da Silva Pereira; Czerwone kartki: Victor Seiji Martins De Souza;
17:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
31
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
Clearex Chorzów: Bramki: Sebastian Leszczak (30:08) Przemysław Dewucki (8:32) Sebastian Brocki (16:06); Żółte kartki: Daniel Krawczyk;
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Maciej Małek (38);
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
12
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Żółte kartki: Michał Osypiuk;
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Jan Rojek (2:39) Dawid Witek (22:12); Żółte kartki: Dawid Witek Jakub Budych;
14.03.2021Niedziela
16:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
14
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Kacper Kędra (29:38); Żółte kartki: Mykyta Mozheiko Maksym Pautiak;
Piast Gliwice: Bramki: Dominik Solecki (39:1) Mateusz Mrowiec (29:1) Rodrigo Dasaiev Dias Silva (2:15, 2:39);
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
17
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
Red Devils Chojnice: Bramki: Przemysław Laskowski (32:14); Żółte kartki: Przemysław Laskowski;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Mateusz Lisowski (35:44) Kacper Konopacki (1:39, 5:32) Piotr Pietruszko (19, 32:53) Sebastian Wojciechowski (21:28) Hubert Olszak (39:21); Żółte kartki: Vitalii Lisnychenko Mateusz Lisowski;
18:00
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
11
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
FC REITER Toruń: Bramki: Konrad Jekiełek (5:23); Żółte kartki: Konrad Jekiełek Łukasz Żebrowski;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Nuno Andre Loureiro Chuva (12:55); Żółte kartki: Vinicius Teixeira Drummond Lonza;
21.04.2021Środa
16:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
122
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Łukasz Biel (34:56) Alex Viana Da Silveira Junior (23:2, 29:08) Jani Korpela (13:45, 30:21, 36:06) Miłosz Krzempek (39:29) Michał Marek (7:43, 15:42) Michał Kubik (0:53, 6:42, 11:37);
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (6:15, 19:53);
25 kolejka

20/21.03.2021

Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
05
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
20.03.2021Sobota
13:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
11
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
AZS UŚ Katowice: Bramki: Daniel Wojtyna (19:43); Żółte kartki: Robert Gładczak Kamil Musiał Daniel Wojtyna;
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Filip Turkowyd (32:17); Żółte kartki: Janis Pastars Pavlos Wiegels Maksym Pautiak Arkadiusz Szypczyński;
17:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
24
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
Clearex Chorzów: Bramki: Krzysztof Salisz (39:4) Przemysław Dewucki (39:04);
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Michał Osypiuk (33:54, 36:04) Piotr Skiepko (35:5) Mateusz Prolejko (16:47);
17:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
25
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Patrik Zatović (34:38, 35:23); Żółte kartki: Adam Zdrahal Piotr Hiszpański Moises Da Costa Espilio;
FC REITER Toruń: Bramki: Remigiusz Spychalski (7:59, 38:51, 39:5) Łukasz Żebrowski (10:21) Marcin Mrówczyński (30:24); Żółte kartki: Michał Wojciechowski;
21.03.2021Niedziela
14:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
36
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (12:31) Denys Lifanov (2:17, 20:45); Żółte kartki: Mateusz Kijewski;
LSSS Team Lębork: Bramki: Piotr Łapigrowski (24:19, 38:57) Vitaliy Kolesnik (37:21) Andre Luiz De Lima Silva (14:24, 34:25) Lucas Bonifacio Dos Santos (13:55); Żółte kartki: Eric Tabares Allalba;
17:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
43
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Mateusz Lisowski (16:11, 26:58) Piotr Pietruszko (33:48, 39:24); Żółte kartki: Piotr Pietruszko;
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Michał Grochowski (17:59) Wilson Alexandre Monteiro Tavares (37:28, 38:36); Żółte kartki: Michał Grochowski Paweł Boczarski Kamil Kucharski;
20:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
32
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Piast Gliwice: Bramki: Rodrigo Dasaiev Dias Silva (19:54) Ixemad Jose Gonzalez Cabrera (13:17) Sebastian Szadurski (38:2); Żółte kartki: Marek Bugański Mateusz Mrowiec Rodrigo Dasaiev Dias Silva Allyson Mendes Amantes;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (32:24) Patryk Hoły (38:31); Żółte kartki: Adrian Skrzypek Tchumburidze Nukri Oskar Stankowiak;
28.04.2021Środa
20:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
41
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (30:02) Tomasz Lutecki (10:37) Pedro De Oliveira Silva (2:48) Ribeiro Carlos-Henrique (9:49); Żółte kartki: Pedro Henrique Da Silva Pereira;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (35:4); Żółte kartki: Bartłomiej Nawrat;
26 kolejka

24.03.2021

FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
50
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
27.02.2021Sobota
17:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
11
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Michał Osypiuk (38:42); Żółte kartki: Tomasz Dzierzgowski Krzysztof Kożuszkiewicz Paweł Aleksandrowicz;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Piotr Pietruszko (19:57); Żółte kartki: Jakub Molicki;
24.03.2021Środa
18:30
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
44
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
FC REITER Toruń: Bramki: Mateusz Waszak (39:59) Patryk Szczepaniak (22:28, 33:54) Maksymilian Lewandowski (12:31); Żółte kartki: Patryk Szczepaniak;
Clearex Chorzów: Bramki: Mikołaj Zastawnik (19:53) Przemysław Dewucki (17:47) Adam Wędzony (8:31) Sebastian Brocki (30:5);
19:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
43
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
Red Devils Chojnice: Bramki: Mykyta Storozhuk (1:51, 36:32) Alejandro Arriazu Asensio (16:33) Robert Świtoń (27:24); Żółte kartki: Alejandro Arriazu Asensio Marvin Perkovic;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Maciej Pikiewicz (33:37, 39:07) Norbert Dregier (1:16); Żółte kartki: Radosław Marcinkowski;
20:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
42
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (14:27, 38:4) Andre Luiz De Lima Silva (16:03) Dominik Depta (29:33); Żółte kartki: Artur Narewski Vitaliy Kolesnik;
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro De Oliveira Silva (14:55) Jakub Raszkowski (38:31); Żółte kartki: Pedro Henrique Da Silva Pereira Sebastian Grubalski Ribeiro Carlos-Henrique;
20:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
53
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Paweł Budniak (19:06) Michał Marek (7:11, 39:38) Michał Kubik (5:59, 34:28); Żółte kartki: Paweł Budniak Jan Janovsky;
Piast Gliwice: Bramki: Marek Bugański (34:59) Rafał Franz (10:34) Allyson Mendes Amantes (38:11); Żółte kartki: Mateusz Mrowiec Allyson Mendes Amantes;
20:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
51
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (18:32, 28:24) Tchumburidze Nukri (39:53) Andrey Baklanov (32:33) Piotr Błaszyk (16:15); Żółte kartki: Patryk Hoły Piotr Błaszyk;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Robert Gładczak (39:32);
22.04.2021Czwartek
19:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
34
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Mykyta Mozheiko (4:14) Kacper Kędra (15:09) Arkadiusz Szypczyński (0:38); Żółte kartki: Mykola Morozov Mykyta Mozheiko Maksym Pautiak;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Serhii Fil (23:02, 39) Janusz Fabijaniak (29) Vinicius Teixeira Drummond Lonza (39); Żółte kartki: Serghei Burduja Stefan Karnatowski Vinicius Teixeira Drummond Lonza;
27 kolejka

27/28.03.2021

Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
05
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
27.03.2021Sobota
16:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
35
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
AZS UŚ Katowice: Bramki: Tomasz Szczurek (17:19) Adam Jonczyk (36:29) Roman Vakhula (39:53); Żółte kartki: Piotr Łopuch;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (21:09) Matheus Ribeiro Ferreira (31:3, 33:32) Alex Viana Da Silveira Junior (21:3); Żółte kartki: Matheus Ribeiro Ferreira Artur Popławski;
16:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
24
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Przemysław Kępiński (39:14) Radosław Marcinkowski (8:22); Żółte kartki: Norbert Dregier;
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Dawid Witek (7:47, 36:47) Paweł Boczarski (0:4) Kamil Kucharski (38:53);
17:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
14
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Patryk Widuch (31:46);
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Jakub Kąkol (5:41, 22:39, 33:2) Arkadiusz Szypczyński (32:04);
28.03.2021Niedziela
16:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
71
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (1:3) Tomasz Lutecki (8:31) Sebastian Grubalski (25:37, 39:14, 39:24) Tomasz Kriezel (18:4) Jakub Raszkowski (17:22);
Red Devils Chojnice: Bramki: Robert Świtoń (38:26); Żółte kartki: Marvin Perkovic;
18:00
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
30
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
FC REITER Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (34:05) Remigiusz Spychalski (9:58) Marcin Mrówczyński (9:07); Żółte kartki: Marcin Mrówczyński;
18:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
53
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (3:36) Serhii Fil (35:47) Vinicius Teixeira Drummond Lonza (14:15, 29:34, 36:49); Żółte kartki: Mateusz Suchodolski Nuno Andre Loureiro Chuva Ricardo Jorge Pinto Fernandes;
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (23:11) Adrian Skrzypek (27:3) Patryk Hoły (39:29); Żółte kartki: Adrian Skrzypek;
09.05.2021Niedziela
14:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
11
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
Piast Gliwice: Bramki: Ixemad Jose Gonzalez Cabrera (35:08); Żółte kartki: Łukasz Groszak Allyson Mendes Amantes Dominik Wilk;
LSSS Team Lębork: Bramki: Lucas Bonifacio Dos Santos (20:52); Żółte kartki: Piotr Łapigrowski Andre Luiz De Lima Silva;
28 kolejka

3.04.2021

03.04.2021Sobota
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
50
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
12:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
33
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Jakub Kąkol (32:52) Arkadiusz Szypczyński (11:35, 27:11); Żółte kartki: Mykola Morozov Mykyta Mozheiko;
Clearex Chorzów: Bramki: Sebastian Leszczak (19:58, 30:1, 34); Żółte kartki: Przemysław Dewucki Robert Rotuski Rafał Krzyśka;
13:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
42
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Michał Grochowski (32:52) Paweł Boczarski (30:37) Kamil Kucharski (39:38); Żółte kartki: Wilson Alexandre Monteiro Tavares;
KS Constract Lubawa: Bramki: Tomasz Kriezel (39:5) Janusz Okuniewski (7:43);
14:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
53
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
Red Dragons Pniewy: Bramki: Adrian Skrzypek (8:36, 21:38) Patryk Hoły (20:1) Gracjan Miałkas (11:19) Piotr Błaszyk (3:57); Żółte kartki: Michał Roj Oskar Stankowiak;
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Łukasz Borkowski (20:55) Patrik Zatović (37:01, 37:45); Żółte kartki: Adam Zdrahal Patrik Zatović;
15:30
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
71
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Vitalii Lisnychenko (34:55) Mateusz Lisowski (30:27) Adrian Niedźwiedzki (2:11) Piotr Pietruszko (17:32, 39:43) Sebastian Wojciechowski (19:3);
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Maciej Pikiewicz (18:24); Żółte kartki: Marcin Mianowicz Denys Lifanov;
16:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
72
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Hutyra (36:4) Kamil Surmiak (10:56, 21:34) Łukasz Biel (23:36, 30:39) Alex Viana Da Silveira Junior (27:48, 39:4); Żółte kartki: Łukasz Biel Paweł Budniak;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Ricardo Jorge Pinto Fernandes (37:14, 39:01); Żółte kartki: Vinicius Teixeira Drummond Lonza;
17:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
35
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (6:02) Piotr Łapigrowski (37:4) Michał Choszcz (17:42); Żółte kartki: Krzysztof Witkowski Andre Luiz De Lima Silva; Czerwone kartki: Krzysztof Witkowski;
AZS UŚ Katowice: Bramki: Robert Gładczak (27:2) Tomasz Szczurek (25:02) Adam Jonczyk (28:24, 37:5) Daniel Wojtyna (4:53); Żółte kartki: Robert Gładczak Daniel Wojtyna;
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
12
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
Red Devils Chojnice: Bramki: Robert Świtoń (39:22); Żółte kartki: Alejandro Arriazu Asensio Kevin Kollar Patryk Laskowski;
Piast Gliwice: Bramki: Rodrigo Dasaiev Dias Silva (35:55) Dominik Wilk (34:52); Żółte kartki: Łukasz Groszak;
29 kolejka

17/18.04.2021

AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
50
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
17.04.2021Sobota
12:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
33
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
Clearex Chorzów: Bramki: Sebastian Leszczak (5:45, 18:02) Adam Wędzony (4:43);
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (37:49) Adrian Skrzypek (39:52) Patryk Hoły (28:19); Żółte kartki: Patryk Hoły Oskar Stankowiak;
16:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
52
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
AZS UŚ Katowice: Bramki: Kamil Musiał (31:54) Daniel Wojtyna (30:3, 38:26) Michał Dubiel (20:1, 27:27); Żółte kartki: Tomasz Szczurek;
Red Devils Chojnice: Bramki: Łukasz Sobański (35:09) Mykyta Storozhuk (29:29); Żółte kartki: Mykyta Storozhuk Dominik Laskowski;
17:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
114
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Patrik Zatović (27:37); Żółte kartki: Adam Zdrahal Moises Da Costa Espilio;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Hutyra (32:17) Kamil Surmiak (18:28) Łukasz Biel (13:26) Matheus Ribeiro Ferreira (8:44, 10:32) Artur Popławski (1:2, 11:08, 31:26) Paweł Budniak (2:02, 11:47) Alex Viana Da Silveira Junior (3:21, 8:59, 25:07) Michał Marek (12:22); Czerwone kartki: Matheus Ribeiro Ferreira;
18:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
50
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
Piast Gliwice: Bramki: Mateusz Mrowiec (2:06, 16:47, 35:12) Dominik Wilk (4:49);
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Żółte kartki: Dawid Witek Michał Grochowski Kamil Kucharski Wilson Alexandre Monteiro Tavares;
19:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
34
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (9:38) Nuno Andre Loureiro Chuva (39:1) Krzysztof Elsner (37:49); Żółte kartki: Nuno Andre Loureiro Chuva Krzysztof Elsner;
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (19:36, 37:37) Michał Choszcz (10:48) Andre Luiz De Lima Silva (32); Żółte kartki: Mateusz Madziąg Andre Luiz De Lima Silva;
18.04.2021Niedziela
16:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
32
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (17:5) Bartłomiej Piórkowski (14:47) Mateusz Łożyński (26:16); Żółte kartki: Paweł Kaniewski;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Vitalii Lisnychenko (32:5) Piotr Pietruszko (32:04); Żółte kartki: Mateusz Lisowski Jakub Molicki Hubert Olszak;
18:00
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
35
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
FC REITER Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (0:32) Mateusz Waszak (9:51) Remigiusz Spychalski (19:28);
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Kacper Opatowski (16:34, 25:4) Mykyta Mozheiko (2:26, 37:1) Arkadiusz Szypczyński (34:3);
30 kolejka

24/25.04.2021

Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
05
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
24.04.2021Sobota
12:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
81
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Kamil Surmiak (16:29, 33:08) Artur Popławski (9:23) Alex Viana Da Silveira Junior (15:58, 32:17, 36:38) Michał Marek (34:51) Jan Janovsky (27:49); Żółte kartki: Artur Popławski Michał Kubik Jan Janovsky;
Clearex Chorzów: Bramki: Robert Rotuski (38:33); Żółte kartki: Sebastian Brocki;
16:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
40
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Dawid Witek (24, 34:06) Kamil Kucharski (33:15) Wilson Alexandre Monteiro Tavares (25:42); Żółte kartki: Jose Luis Santiago Gutierrez Michał Grochowski Paweł Boczarski Kamil Kucharski;
AZS UŚ Katowice: Żółte kartki: Aleksander Waszka Daniel Wojtyna;
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
23
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Krzysztof Kożuszkiewicz (37:17) Michał Osypiuk (7:01); Żółte kartki: Adrian Citko;
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (35:15) Bartosz Przyborek (28:18) Radosław Marcinkowski (3:5); Żółte kartki: Jakub Nahorny Maciej Pikiewicz;
25.04.2021Niedziela
14:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
20
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
Red Dragons Pniewy: Bramki: Piotr Błaszyk (39:59); Żółte kartki: Piotr Błaszyk;
17:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
22
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Mateusz Lisowski (7:03) Kacper Konopacki (14:11); Żółte kartki: Vitalii Lisnychenko;
Piast Gliwice: Bramki: Dominik Solecki (24:44) Mateusz Mrowiec (8:16); Żółte kartki: Allyson Mendes Amantes Sebastian Szadurski;
17:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
42
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (29:02) Vitaliy Kolesnik (9:42) Eric Tabares Allalba (38:21); Żółte kartki: Artur Narewski;
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Filip Marton (17:05) Patrik Zatović (32:55); Żółte kartki: Filip Marton Ilya Hremza Patryk Widuch;
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
35
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
Red Devils Chojnice: Bramki: Mykyta Storozhuk (23:06) Robert Świtoń (32:01, 39:44); Żółte kartki: Marvin Perkovic;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Vadym Ivanov (21:18) Serhii Fil (36:51) Nuno Andre Loureiro Chuva (17:37) Vinicius Teixeira Drummond Lonza (3:14) Krzysztof Elsner (37:45);
31 kolejka

8/9.05.2021

Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
50
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
08.05.2021Sobota
12:00
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
60
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Serghei Burduja (33:5) Nuno Andre Loureiro Chuva (2:28, 16:28, 32:22, 36:15); Żółte kartki: Serhii Fil;
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Żółte kartki: Dawid Witek;
16:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
52
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (0:46, 7:04) Pedro De Oliveira Silva (0:58, 8:59) Ribeiro Carlos-Henrique (11:42);
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (31:19) Tomasz Buczek (38:58); Żółte kartki: Jakub Nahorny;
17:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
31
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
Clearex Chorzów: Bramki: Sebastian Leszczak (19:47) Przemysław Dewucki (8:16) Sebastian Brocki (0:23); Żółte kartki: Mariusz Seget Szymon Łuszczek;
LSSS Team Lębork: Bramki: Mateusz Madziąg (32:09); Żółte kartki: Dominik Czekirda Eric Tabares Allalba Dominik Depta;
17:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
09
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
P.A. Nova Gliwice: Żółte kartki: Patrik Zatović;
Red Devils Chojnice: Bramki: Łukasz Sobański (24:27, 36:15) Andrii Burdiuh (0:17, 17:5) Mykyta Storozhuk (9:07, 29:03, 34:31, 36:5) Patryk Laskowski (19:43);
20:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
04
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
AZS UŚ Katowice: Żółte kartki: Zbigniew Mirga Tomasz Szczurek;
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Kacper Konopacki (24:36) Piotr Pietruszko (9:45) Jakub Molicki (23) Hubert Olszak (13);
09.05.2021Niedziela
18:00
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
12
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
FC REITER Toruń: Bramki: Patryk Szczepaniak (39:08); Żółte kartki: Dawid Bocian;
Rekord Bielsko-Biała: Bramki: Matheus Ribeiro Ferreira (28:32) Jani Korpela (31:26); Żółte kartki: Matheus Ribeiro Ferreira;
19.05.2021Środa
19:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
32 kolejka

15/16.05.2021

Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
05
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
15.05.2021Sobota
12:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
23
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
LSSS Team Lębork: Bramki: Artur Narewski (6:14, 24:18); Żółte kartki: Eric Tabares Allalba;
FC REITER Toruń: Bramki: Michał Wojciechowski (34:42) Marcin Mikołajewicz (17:15) Patryk Szczepaniak (21:52); Żółte kartki: Michał Wojciechowski Remigiusz Spychalski Dawid Bocian;
16:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
16
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
MOKS Słoneczny Stok Białystok: Bramki: Siarhei Shostak (12:07);
KS Constract Lubawa: Bramki: Pedro Henrique Da Silva Pereira (15:12) Tomasz Lutecki (33:21) Bartłomiej Piórkowski (11:34, 18:25) Pedro De Oliveira Silva (39:51) Victor Seiji Martins De Souza (14:06);
16:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
55
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
AZS UW Darkomp Wilanów: Bramki: Michał Klaus (13:22) Denys Lifanov (22:5) Bartosz Przyborek (34:16) Tomasz Buczek (13:08) Maciej Pikiewicz (21:45); Żółte kartki: Michał Klaus Maciej Pikiewicz;
Piast Gliwice: Bramki: Dominik Solecki (16:36) Mateusz Mrowiec (7:4, 10:32) Rafał Franz (6:08) Rodrigo Dasaiev Dias Silva (32:22); Żółte kartki: Rafał Franz;
18:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
33
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Red Dragons Pniewy: Bramki: Mateusz Kostecki (21:48) Adrian Skrzypek (38:48) Piotr Błaszyk (11:24); Żółte kartki: Adrian Skrzypek Tchumburidze Nukri;
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Bramki: Jakub Kąkol (37:47) Arkadiusz Szypczyński (28:42);
19:15
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
42
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg: Bramki: Dawid Witek (23:13) Kamil Kucharski (19:32) Wilson Alexandre Monteiro Tavares (24:59, 27:29); Żółte kartki: Jakub Budych;
P.A. Nova Gliwice: Bramki: Jakub Borkowski (38:36) Maciej Małek (24:36); Żółte kartki: Maciej Małek;
20:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
87
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
GI Malepszy Futsal Leszno: Bramki: Vitalii Lisnychenko (32:12, 35:31) Adrian Niedźwiedzki (33:45) Piotr Pietruszko (0:19, 29:5, 31:33) Jakub Molicki (13:34) Hubert Olszak (8:01); Żółte kartki: Piotr Pietruszko Jakub Molicki;
Dreman Opole Komprachcice: Bramki: Marcin Grzywa (15:03) Serhii Fil (21:02, 37:04) Nuno Andre Loureiro Chuva (3:02) Patryk Kilian (27:15, 31:15) Ricardo Jorge Pinto Fernandes (37:46); Żółte kartki: Patryk Kilian Łukasz Małek Janusz Fabijaniak Vinicius Teixeira Drummond Lonza Krzysztof Elsner;
16.05.2021Niedziela
18:00
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
38
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
Red Devils Chojnice: Bramki: Mykyta Storozhuk (27:46) Patryk Laskowski (13:16, 16:25); Żółte kartki: Łukasz Sobański Andrii Burdiuh Patryk Laskowski;
Clearex Chorzów: Bramki: Krzysztof Salisz (6:2) Sebastian Leszczak (8:28, 12:22, 27:17) Przemysław Dewucki (16:16) Daniel Krawczyk (26:51) Sebastian Brocki (20:07, 21:18);
33 kolejka

22/23.05.2021

Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
--
Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
22.05.2021Sobota
12:00
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
--
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
16:00
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
--
Red Devils Chojnice- logo Red Devils Chojnice
16:00
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
--
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
17:00
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
--
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
17:00
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
--
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
18:00
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
--
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
23.05.2021Niedziela
16:00
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
--
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
34 kolejka

29/30.05.2021

Gatta Active Zduńska Wola- logo Gatta Active Zduńska Wola
--
P.A. Nova Gliwice- logo P.A. Nova Gliwice
28.05.2021Piątek
19:00
Rekord Bielsko-Biała- logo Rekord Bielsko-Biała
--
Red Dragons Pniewy- logo Red Dragons Pniewy
29.05.2021Sobota
16:00
GI Malepszy Futsal Leszno- logo GI Malepszy Futsal Leszno
--
Clearex Chorzów- logo Clearex Chorzów
16:00
LSSS Team Lębork- logo LSSS Team Lębork
--
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice- logo KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
18:00
MOKS Słoneczny Stok Białystok- logo MOKS Słoneczny Stok Białystok
--
Piast Gliwice- logo Piast Gliwice
18:00
KS Constract Lubawa- logo KS Constract Lubawa
--
AZS UŚ Katowice- logo AZS UŚ Katowice
30.05.2021Niedziela
18:00
AZS UW Darkomp Wilanów- logo AZS UW Darkomp Wilanów
--
Dreman Opole Komprachcice- logo Dreman Opole Komprachcice
18:00
FIT-MORNING Gredar Team Brzeg- logo FIT-MORNING Gredar Team Brzeg
--
FC REITER Toruń- logo FC REITER Toruń
F.C. Toruń