Ten mecz nie ma prawa rozczarować nikogo! Kandydat do jednego z medali, zespół, który pokonał w tym sezonie Mistrza Polski i wygrał aż 9 z 12 spotkań będzie w niedzielę rywalem „pomarańczowo – czarnych”!

Dreman Opole Komprachcice to niezwykle mocny zespół, który ma swoich szeregach reprezentantów Polski: Tomasza Luteckiego, Arkadiusza Szypczyńskiego i doskonale znanego w Toruniu Krzysztofa Elsnera!

Ten ostatni zdobył z FC Toruń aż 3 medale Mistrzostw Polski i ma na swoim koncie ponad 100 występów dla „pomarańczowo – czarnych”.W niedzielę sentymentów jednak nie będzie. „Pyda” zagra na 110 % i zrobi wszystko, aby to „Tygrysy” triumfowały w Toruniu.

O sile Dremana decydują również świetni obcokrajowcy, którzy potrafią rozstrzygnąć losy meczu! Brazylijczyk Andre Luiz, Portugalczyk Nuno Chuva jego rodak Ricardo Fernandes, czy kolejny z Brazylijczyków Vinicius Teixeira, który w Toruniu jednak nie zagra ze względu na żółte kartki.

Jeśli przyjrzeć się całej kadrze zespołu z Opolszczyzny, to trudno dostrzec tam słabe punkty.

Trener Łukasz Żebrowski udowodnił jednak już niejednokrotnie, że potrafi odpowiednio zmotywować swój zespół i znaleźć sposób na każdego rywala! Kto jak nie my, kiedy jak nie w niedzielę przed własną publicznością ?!

Torunianie także mają swoje argumenty, znają swoją wartość i potrafią wygrać z każdym!

Spotkanie 13 kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy w niedzielę w hali UCS UMK. Początek wielkich piłkarskich emocji o 19:00.

Bądźcie z nami! BILETY: https://sklep.ebilet.pl/262897628247752711Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń