STATSCORE Futsal Ekstraklasa nabiera rozpędu! Przed nami już 6 kolejka spotkań!

Piłkarze FC Reiter Toruń we własnej hali podejmą Piasta Gliwice! Zespół ze Śląska to brązowy medalista poprzedniego sezonu, finalista Pucharu Polski i drużyna, która w tym sezonie nie znalazła jeszcze pogromcy! Także w tym sezonie gliwiczanie nie ukrywają swoich aspiracji! Chcą ponownie walczyć o najwyższe cele!

Czy w hali UCS UMK przy ulicy Św. Józefa 17 „pomarańczowo – czarni” zatrzymają zespół prowadzony przez portugalskiego szkoleniowca Orlando Duarte ?

Trener Łukasz Żebrowski ma na pewno kilka pomysłów jak można tego dokonać! Piłkarze FC Reiter Toruń już niejednokrotnie pokazywali, że potrafią walczyć z wyżej notowanym rywalem jak równy z równym!

To nie będzie zwykły mecz! To będzie mecz walki o każdy centymetr parkietu, a o wyniku zdecydują detale i być może ostatnie sekundy spotkania!

W sobotni wieczór czekają nas ogromne piłkarskie emocje! Przyjdź do hali UCS UMK! Na pewno nie pożałujesz! Wspieraj „pomarańczowo – czarnych” z trybun i bądź szóstym zawodnikiem FC Reiter Toruń!

BILETY: Wejściówki na sobotnie spotkanie kupicie na platformie: www.ebilet.pl (niebawem udostępnimy bezpośredni link do sprzedaży) oraz w dniu meczu w hali UCS UMK od godziny 17:00.

BILET NORMALNY: 10 zł (w tym uczniowie i studenci) , dzieci do lat 7 bezpłatnie.Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń