W sezonie 2021/2022 FC Reiter Toruń będzie rozgrywał swoje mecze w hali UCS UMK przy Świętego Józefa 17!

Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK to miejsce, w którym wszystko się zaczęło! To właśnie tutaj „pomarańczowo – czarni” rozegrali swój pierwszy ligowy mecz. To tutaj spotkaliśmy się na pierwszym treningu i tutaj znajdowała się pierwsza siedziba Football Club Toruń!

Także w hali przy Świętego Józefa 17 FC Toruń odnosił swoje największe sukcesy, do których w najbliższym czasie chcielibyśmy nawiązać!

Pierwszym rywalem „pomarańczowo – czarnych” w „nowej – starej” hali będzie zespół Constractu Lubawa. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę (18.09) o godzinie 12:00, a bezpośrednią transmisję zobaczycie w nSport+!

Liczymy jednak na Wasze wsparcie i obecność na trybunach UCS UMK! Poczujcie ponownie klimat tej hali i ponieście FC Toruń do wygranej w meczu z Wicemistrzem Polski!

W sezonie 2021/2022 ceny biletów na mecze Football Club Toruń nie zmienią się! Bilet normlany będzie kosztował 10 złotych (cena dotyczy również uczniów oraz studentów), a możliwość bezpłatnego wejścia na mecz będą miały dzieci do lat 6.

Bilety na poszczególne mecze będzie można kupić tylko stacjonarnie w dniu meczu w hali UCS UMK przy Świętego Józefa 17!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

F.C. Toruń