Ból głowy Dmytro Kameko. W sobotę mecz z Legią Warszawa.

3 miesiące temu | 22.03.2024, 12:28
Ból głowy Dmytro Kameko. W sobotę mecz z Legią Warszawa.
Walcząca o awans do rundy play off Legia Warszawa będzie rywalem FC Reiter Toruń. Mecz obu zespołów otworzy 27 serię spotkań FOGO Futsal Ekstraklasy. Spotkanie w stolicy rozpocznie się o godzinie 16:00, a bezpośrednia transmisja na platformie Pilot WP.Torunianie na mecz z Legią pojadą niestety osłabieni.
Do składu po kontuzji wraca Remigiusz Spychalski, ale z kadry meczowej wypada niestety Patryk Szczepaniak, który pauzuje za czerwoną kartkę oraz Kacper Machałowski, który nabawił się urazu kolana w Bielsku - Białej."Pomarańczowo - czarnych" czeka kolejna ciężka przeprawa i bój o ligowe punkty. W poprzedniej kolejce Legia Futsal pokonała świetnie dysponowany Futsal Leszno, który awansował do finału Pucharu Polski 6:2.

W głowach naszych zawodników jest bez wątpienia pierwsze spotkanie obu zespołów rozegrane w hali UCS UMK. Listopadowe spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Legii 7:2, a zespół Dmytro Kameko postara się wziąć rewanż za tą porażkę.W tabeli FOGO Futsal Ekstraklasy "Legioniści" są na ósmym miejscu, ale nie mogą być jeszcze pewni awansu do play - off. Tak więc dla drużyny z Warszawy to bardzo ważne spotkanie.

Dodajmy, że jeszcze przed świętami FC Reiter Toruń zagra na wyjeździe z Sośnicą Gliwice (piątek 29.03) , a ostatni akcent futsalowego sezonu w Grodzie Mikołaja Kopernika w środę 3 kwietnia. FC Toruń podejmie Eurobus Przemyśl.

Marcin Pułaczewski (FC Toruń) 
Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Strategiczny
Sponsor Tytularny
Partner Organizacyjny
Sponsorzy Strategiczni
Sponsorzy
Partnerzy
Obsługa Prawna: Kancelaria CW
Studio Treningu Personalnego