Cenny remis z Red Dragons Pniewy.

1 rok temu | 30.01.2023, 15:37
Cenny remis z Red Dragons  Pniewy.

W meczu 19 kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy z Red Dragons Pniewy ponownie padł remis. Tym razem 1:1. Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie w Wielkopolsce spotkanie także nie zostało rozstrzygnięte. Zakończyło się wynikiem 3:3.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Jak przyznał trener Łukasz Żebrowski było to słabe 20 minut w wykonaniu "pomarańczowo - czarnych". "Graliśmy bez ładu, bez składu. W przerwie musiałem trochę potrząsnąć zespołem w szatni"

FCT_RDP_PRZERWA.JPG

W drugiej części spotkania torunianie mieli mnóstwo sytuacji do zdobycia gola.  Bramkę "Czerwonych Smoków" zamurował jednak Łukasz Błaszczyk, który udanie interweniował przy każdym z 32!!! celnych strzałów. Skapitulował zaledwie 6 sekund przed końcem po strzale głową JEFFERA! Dla Kolumbijczyka było to już 12 trafienie w tym sezonie.

Na trybunach eksplozja radości!

Ucieszył się także trener Łukasz Żebrowski, który przyznał, że "To cenny remis w kontekście walki o fazę play-off".

RDP_FCT_KONIEC.JPG

Torunianie mają tyle samo punktów co zespół Red Dragons Pniewy.

W meczu z Red Dragons zagraliśmy w składzie:

FCT_RDP_SKLAD.JPG

W najbliższą niedzielę FC Reiter Toruń zagra mecz Pucharu Polski w Szczecinie, później (11.02) czeka nas mecz z Jagiellonią w Białymstoku.

Najbliższe spotkanie FOGO Futsal Ekstraklasy w Toruniu odbędzie się 18 lutego o godz. 18:00. Torunianie podejmą beniaminka z Bochni.