Czerwone Smoki poskromione!

4 dni temu | 14.10.2024, 00:27
Mecz 6 kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy nie zaczął się dla nas najlepiej. Już w 5 minucie wynik meczu otworzył Caminero i było 1:0 dla gości.

Po kwadransie torunianie musieli sobie radzić bez Remigiusza Spychalskiego, który dostał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

Okres gry w przewadze wykorzystali Pniewianie.  W 16 minucie na 2:0 podwyższył Mateusz Kostecki.

Jeszcze przed przerwą gola kontaktowego zdobył Pablo Rodriguez.

W drugiej części spotkania gole - ku uciesze toruńskich kibiców - zdobywali już tylko POMARAŃCZOWO - CZARNI!

FC Reiter Toruń wygrywa swój pierwszy domowy mecz w tym sezonie 4:2! Kolejne gole dla gospodarzy zdobywali: Krystian Kraśniewski, Kacper Zboralski i ponownie Pablo Rodriguez!

W sobotę 19.10 FC Reiter zagra w Warszawie z AZS UW Wilanów, a kolejne spotkanie w hali SP 28 już 26 października. O godz. 18:00 torunianie podejmą We-Met Kamienica Królewska!