Diabelska radość po wygranej z Red Devils!

3 tygodnie temu | 30.09.2024, 13:55
W piekielnie dobrych nastrojach wracali z Chojnic "pomarańczowo - czarni!" Nie dziwi radość, bo FC Reiter Toruń wygrał na wyjeździe z Red Devils po zaciętym meczu 5:4!

To drugie zwycięstwo w tym sezonie i tym samym druga wyjazdowa wiktoria!

FOGO Futsal Ekstraklasa powróciła do hal po trzech tygodniach przerwy.
Ten okres dobrze przepracował zespół Dmytro Kameko, który po końcowej syrenie mógł po raz kolejny unieść ręce do góry w geście triumfu i zwycięstwa!

Niedzielne spotkanie w Chojnicach zaczęło się bardzo dobrze dla toruńskiej drużyny, a na bohatera numer 1 wyrósł Michał Wojciechowski! Już po pięciu minutach FC Reiter prowadził 2:0 po golach "Misia". Do przerwy na tablicy wyników było 3:2.

Po zmianie stron na kolejne gole musieliśmy czekać do 30 minuty, choć sytuacji z obu stron nie brakowało. Na 4:2 podwyższył Pablo Rodriguez. Szybko odpowiedział jednak zespół Red Devils! W 31 minucie po golu Patryka Laskowskiego wynik znów był "stykowy" Goście prowadzili 4:3. Ostatecznie spotkanie zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem FC Reiter Toruń, a emocje w tym meczu - jak to w futsalu - towarzyszyły kibicom do ostatnich sekund!

Drugie zwycięstwo "pomarańczowo - czarnych" stało się faktem! W najbliższą sobotę FC Toruń rozegra kolejne domowe spotkanie w hali SP 28. Naszym rywalem będzie BSF ABJ Bochnia. Będzie to bez wątpienia szczególny mecz dla Kevina Kollara, który w "Mieście Soli" spędził ostatnie dwa sezony.

W sobotę w Toruniu sentymentów jednak nie będzie! Przed nami kolejne pełne walki i emocji spotkanie FOGO Futsal Ekstraklasy!