Dorota Rybszleger - Dyrektor Medyczna. Witamy w Klubie!

4 miesiące temu | 12.03.2024, 13:44
Dorota Rybszleger - Dyrektor Medyczna.  Witamy w Klubie!
Dorota Rybszleger z pasji jest trenerem personalnym, instruktorem fitness i konsultantem ds. żywienia. Swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym dzieli się nie tylko na treningach, ale prowadzi także zajęcia edukacyjno-dydaktyczne w szkołach policealnych – ucząc m.in. przyszłych trenerów personalnych.Jest współwłaścicielem Studia Treningu Personalnego FitAntresola 2.0, które znajdziecie w Toruniu przy ul. Bażyńskich 9 (Aqua Toruń) To przestrzeń, która gwarantuje także świetne warunki do treningu, czy regeneracji dla naszych zawodników!Dorota Ryszbszleger wyznaje dwie zasady.

Pierwsza: sport to zdrowie i druga: sport to najlepsza droga do kalectwa, co przy intensywności spotkań w FOGO Futsal Ekstraklasie i obciążeniach, którym poddawani są zawodnicy niestety może mieć miejsce. Urazy i kontuzje to niestety "chleb powszedni" sportowców z każdej dyscypliny.

Narażeni na urazy są także nasi zawodnicy. Odpowiedni mental, odpowiednie ćwiczenia i plan treningowy oraz świadomość swojego ciała zmniejszają ryzyko wystąpienia kontuzji.

Jeśli ćwiczymy i trenujemy amatorsko dla naszego ciała i organizmu płyną same korzyści i to zarówno te fizyczne jak i psychiczne. Kiedy rywalizujemy na najwyższym poziomie sportowym, wtedy obciążenia dla organizmu są ogromne.

Jako Dyrektor Medyczny Dorota Rybszleger dbać będzie o odpowiednie przygotowanie naszych zawodników do trudów całego sezonu, czy poszczególnych spotkań ligowych. Odpowiednie ćwiczenia i plan treningowy będzie wzmacniać osłabione struktury mięśni, stawów naszych zawodników,  czy wszystkiego co w organizmie sportowca może się "zepsuć".  

Dorota dała się poznać jako pełna energii i pasji trenerka, która maksymalnie zaangażowała się w pomoc i wsparcie naszej drużynie i zawodnikom. Jest wymagająca dla siebie i innych, a Jej treningi to nie tylko ciężka praca, ale też dobra zabawa!Witamy w zespole i życzymy powodzenia! Twoja wiedza, pasja i zaangażowanie w nasz projekt sprawi, że odważniej i mocniej będziemy sięgać po wyznaczone cele i kolejne zwycięstwa w FOGO Futsal Ekstraklasie!


Marcin  Pułaczewski (FC Toruń) 
Udostępnij