Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Gorący luty pełen grania i emocji!

1 miesiąc temu | 02.02.2023, 12:32
Gorący luty pełen grania i emocji!

Trzy mecze FOGO Futsal Ekstraklasy i przynajmniej jedno spotkanie Pucharu Polski czeka FC Reiter Toruń w tym miesiącu! Luty to wbrew pozorom bardzo gorący miesiąc!

W najbliższą niedzielę (5.02, godz. 14:00) "pomarańczowo - czarni" pojadą do Szczecina na mecz 1/16 Pucharu Polski. Będzie to wyjątkowa podróż dla Łukasza Żebrowskiego, który pochodzi ze Szczecina, a w swojej karierze był zawodnikiem Pogoni Szczecin, czy w wydaniu futsalowym Pogoni 04.

W tym meczu o sentymentach nie będzie jednak mowy! FC Reiter Toruń jest faworytem starcia z Futsal Szczecin, choć dla naszej drużny nie będzie to "spacerek". W przypadku wygranej spotkanie kolejnej rundy Pucharu Polski zaplanowane jest na 22 lutego.

W FOGO Futsal Ekstraklasie torunianie rozegrają trzy spotkania. Na początek (11.02, godz. 18:00) daleki wyjazd do Białegostoku na mecz z Jagiellonią. W pierwszym meczu FC Reiter wygrał 6:3. 

FCT_BOCHNIA.JPG

Tydzień później w hali SP 28 przy ulicy Przy Skarpie 13 "pomarańczowo - czarni" podejmą beniaminka z Bochni, który podobnie jak FC Reiter walczy o awans do najlepszej ósemki i tym samym fazy "play - off". To będzie kolejne niezwykle emocjonujące spotkanie w Toruniu!

FB_FOGO_FUTSAL_EKSTRAKLASA.jpg

Wejściówki na mecz dostępne już na naszej stronie internetowej: https://torunfc.pl/tickets/fc-reiter-torun-bsf-abj-bochnia/21


Pod koniec lutego zagramy w Chorzowie z Clearexem. 26 lutego (godz. 17:00) postaramy się zrewanżować chorzowianom za niespodziewaną porażkę przed własną publicznością.

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij