Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

GRAMY Z WOŚP! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

3 tygodnie temu | 18.01.2023, 13:30
GRAMY Z WOŚP! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!

W ostatnią niedzielę stycznia (29.01) już po raz 31 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze będą zbierane na walkę z sepsą!

Jak zawsze także Football Club Toruń zagra z Orkiestrą! Do toruńskiego sztabu przekazaliśmy oficjalną koszulkę FOGO Futsal Ekstraklasy z podpisami naszych piłkarzy oraz oficjalną piłkę marki SELECT, którą rozgrywane są poszczególne mecze.

KOSZULKA_TRENER.jpg
wosp_pilka2.jpeg

To jednak nie koniec! W niedzielę 29 stycznia o godzinie 17:00 spotkamy się w Toruń Plaza w ramach akcji "Toruńscy sportowcy grają z WOŚP", którą organizuje stowarzyszenie GO SPORT. Będzie to już nasz kolejny udział w tej akcji!

GO_SPORT_GRAFIKA.jpg

Dzień wcześniej 28 stycznia wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy spotkacie na meczu FOGO Futsal Ekstraklasy. O godzinie 16:00 zagramy z Red Dragons Pniewy, a nasi Kibice będą mieli okazję wesprzeć akcję wrzucając pieniądze do puszek.

Meczową koszulkę FC Reiter Toruń z sezonu 2022/2023 będą mogli wylicytować na aukcji charytatywnej mieszkańcy gminy Łysomice, z której pochodzi nasz Bartosz Przypis dumnie prezentujący koszulkę z podpisami kolegów z drużyny.

WOSP_LYSOMICE.jpeg

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij