Jedziemy do Katowic. „Każdy chce wygrać!”

3 lata temu | 21.02.2021, 10:28

Robert Gładczak, Adam Jonczyk, czy Roman Vakhula to piłkarze, których chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. A w kadrze AZS UŚ równie dobrych i doświadczonych zawodników nie brakuje. Czeka nas ciężki mecz w Katowicach! Transmisja w TVCOM.pl od 18:20.

„Potencjał tego zespołu nie odzwierciedla ich miejsca w tabeli” – podkreśla trener Łukasz Żebrowski.

W pierwszym meczu obu drużyn w Arenie Toruń padł remis 2:2, co „pomarańczowo – czarni” przyjęli z dużym niedosytem. Torunianie dwukrotnie w tym meczu wychodzili na prowadzenie, katowiczanie jednak za każdym razem – po mniej więcej minucie – wyrównywali wynik spotkania.

Jak będzie dzisiaj w Katowicach ? Dla AZS UŚ, który walczy o utrzymanie w Statscore Futsal Ekstraklasie to mecz za sześć punktów.

Łatwo nie będzie, ale jak mówi Krzysztof Iwanek – „Każdy chce wygrać!”

AZS UŚ Katowice vs FC Reiter Toruń dzisiaj (21.02) o godz. 18:30. Transmisja telewizyjna rozpocznie się dziesięć minut szybciej.