Kapitan zostaje z nami!

1 miesiąc temu | 17.06.2024, 13:23
Kapitan zostaje z nami!

A taki KAPITAN, to skarb!  Zaangażowany maksymalnie nie tylko na treningach! Żyjący drużyną i jej problemami i wspierający zespół w każdej sytuacji. 

PATRYK SZCZEPANIAK ZOSTAJE Z NAMI NA KOLEJNY SEZON!  Patryk Szczepaniak doskonale pamięta początki FC Toruń. "Słeju" został bowiem pierwszym kapitanem naszej drużyny, która przystąpiła do I ligowych rozgrywek w 2013 roku. Razem z FC Toruń Patryk świętował awans do FOGO Futsal Ekstraklasy dwa lata później.

Piłkarz grał również w zespole "pomarańczowo - czarnych" w pierwszym, debiutanckim sezonie w Ekstraklasie. Wcześniej przez kilka sezonów reprezentował zespół toruńskiego Marwitu.Swój ostatni mecz w barwach FC Toruń Patryk rozegrał 23 kwietnia 2016 roku. Kolejne dwa sezony spędził w Constracie Lubawa. Przez kolejny sezon reprezentował TAF Toruń.Kiedy przed startem sezonu 2020/2021 pojawiła się propozycja powrotu do Football Club Toruń Patryk nie zastanawiał się długo.
Od tamtej pory ponownie dumnie reprezentuje Miasto Toruń i ... swój ukochany Klub.Nachodzący sezon będzie dla 36-letniego Patryka Szczepaniaka już piątym z rzędu w FC Toruń i kolejnym z opaską kapitańską na ramieniu.

Przypomnijmy, że tą zaszczytną funkcję "Słeju" przejął od LEGENDY. Kiedy Marcin Mikołajewicz zakończył swoją karierę w FOGO Futsal Ekstraklasie naturalnym stało się przekazanie opaski Szczepaniakowi.Patryk ma na swoim koncie 7 pełnych sezonów w FC Toruń. Rozegrał ponad 160 spotkań zdobywając w nich 34 gole.

SŁEJU, CIESZYMY SIĘ, ŻE DALEJ WSPÓLNIE BĘDZIEMY PISAĆ HISTORIĘ TORUŃSKIEGO FUTSALU W "POMARAŃCZOWO - CZARNEJ" TONACJI!

Szczerze ? Nie wyobrażaliśmy sobie, aby mogło być inaczej. :)

Dobrze jest mieć Ciebie w drużynie! POWODZENIA! Oby kontuzje Cię omijały i jesteśmy pewni, że .. BĘDZIE DOBRZE! A nawet lepiej! :)  

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)
Udostępnij