Karczma Gęsia Szyja jest z nami od samego początku!

2 lata temu | 09.03.2022, 13:30
Karczma Gęsia Szyja jest z nami od samego początku!

Karczma Gęsia Szyja to miejsce wyjątkowe na kulinarnej mapie Torunia, którego sława i dobra renoma sięgają daleko poza granice administracyjne grodu Mikołaja Kopernika!

Wyszukane menu, dbałość o detale, wyjątkowy klimat i obsługa, która jest w stanie spełnić najbardziej wyszukane pomysły. „Gęsia” to marka i renoma certyfikowana godłem i znakiem jakości: „Made In Toruń”.


zdjęcie: Facebook: Karczma Gęsia Szyja

Karczma Gęsia Szyja to już ponad 18 lat działalności i miliony zadowolonych smakoszy! Lokal znajdujący się na Starym Mieście odwiedzają nie tylko turyści i mieszkańcy Torunia.

Kuchnię z „Gęsiej” docenili również znani aktorzy, sportowcy, muzycy i celebryci. Ta lista jest naprawdę długa, a galeria zdjęć, którą znajdziecie przy wejściu do restauracji jest naprawdę imponująca! Sprawdźcie to tutaj: http://www.gesiaszyja.torun.pl/art/12/nasi-goscie.html

Specjalnością Karczmy Gęsia Szyja jest „live cooking”, czyli przygotowywanie potraw na oczach Klienta! Potrawy z gęsiny, dziczyzny, wołowiny, ryb, owoców morza, warzyw usatysfakcjonują każde, nawet najbardziej wybredne podniebienie!

W bogatym menu znajdziecie potrawy inspirowane tradycyjną polską kuchnią, wzbogacone przez Mistrzów Kuchni o szczyptę nowoczesności i światowości. Wspaniały aromat przygotowywanych potraw oraz niepowtarzalny wystrój karczmy wprowadzi Was w doskonały nastrój podczas oczekiwania na zamówione potrawy.

Od wielu lat Karczma Gęsia Szyja serwuje swoje dania także w trakcie różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych, czy sportowych.zdjęcia: Facebook Karczma Gęsia Szyja

„Gęsia” to również obsługa imprez firmowych, czy okolicznościowych (wesela, komunie itp) , które mogą się odbyć w Twojej firmie, domu, czy .. Twoim ogrodzie! Nie martw się o nic! Gęsia Szyja dysponuje namiotami od 9 do 300 metrów kwadratowych oraz niezliczoną ilością sprzętu cateringowego, który zadowoli najbardziej wymagających Klientów.Pracownicy Karczmy Gęsia Szyja zadbają nie tylko o menu, ale także o odpowiedni wystrój, klimat, oraz wrażenia wizualne!

Kuchnia Karczmy Gęsia Szyja jest niezywkle ceniona i chętnie odwiedzana przez przedstawicielu kultury, sztuki, biznesu oraz oczywiście mieszkańców Torunia i turystów. Do „Gęsiej” chętnie zaglądają także nasi kolumbijscy gracze: Daniel Gallego Garcia, czy Jefferson!Karczma Gęsia Szyja wspiera Football Club Toruń od samego początku! Dziękujemy za Wasze wsparcie, dobro słowo przed każdym meczem i pyszne jedzenie! Dziękujemy również w imieniu naszych kibiców i sympatyków.Karczma Gęsia Szyja to miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne! Przekonajcie się o tym po raz kolejny. Smacznego!

Karczma „Gęsia Szyja”
ul. Podmurna 28
tel. +48 600 989 000.
biuro@gesiaszyja.torun.pl
www.gesiaszyja.torun.pl

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Strategiczny
Sponsor Tytularny
Partner Organizacyjny
Sponsorzy Strategiczni
Sponsorzy
Partnerzy
Obsługa Prawna: Kancelaria CW
Studio Treningu Personalnego