KEVIN KOLLAR - POZNAJMY SIĘ LEPIEJ!

4 tygodnie temu | 27.05.2024, 13:21
KEVIN KOLLAR - POZNAJMY SIĘ LEPIEJ!

KEVIN KOLLAR od nowego sezonu będzie zawodnikiem FC Reiter Toruń. Urodzony 2 października 2002 roku golkiper będzie grał z numerem 3 na koszulce. Reprezentant Słowacji do FOGO Futsal Ekstraklasy trafił w 2020 roku. Kevin przez dwa sezony reprezentował Red Devils Chojnice. Kolejne dwa spędził na południu Polski w BSF ABJ Bochnia. Z zespołem z "Miasta Soli" awansował do fazy play off i ostatecznie zajął 6 miejsce w rozgrywkach FOGO Futsal Ekstraklasy.

Swoją przygodę z piłką "KEVESS" rozpoczął w wieku 11 lat. Jak niemal każde dziecko na Słowacji marzył o tym, żeby zostać hokeistą. U naszych południowych sąsiadów to "sport narodowy". Kevin trenował także unihokej i był w szerokiej kadrze Słowacji. Trenował również siatkówkę, karate i grał w darta. Ostatecznie postawił jednak na piłkę! FK Slovan Levice to pierwszy piłkarski klub Kollara. Futsal zaczął trenować w Futsal Team Levice. W lidze słowackiej zadebiutował w sezonie 2018/2019. Na swoim koncie ma brązowy medal w lidze słowackiej wywalczony z MIBA Bańska Bystrzyca oraz tytuł futsalowego talentu roku w 2019.

Kevin Kollar świetnie radzi sobie nie tylko w bramce. Golkiper słynie również z doskonałej gry nogami oraz efektownych goli. W poprzednim sezonie w FOGO Futsal Ekstraklasie zdobył 3 bramki.

Największym sportowym marzeniem Kevina jest gra na Mistrzostwach Świata. Nowy golkiper FC Reiter Toruń chciałby zwiedzić Japonię, a jego najlepszym sposobem na rozładowanie stresu jest.. sędziowanie meczów piłkarskich na trawie. Jedną z kolejnych pasji 21 - latka jest bowiem sędziowanie.

Mimo młodego wielu Kevin Kollar jest doświadczonym golkiperem. W FOGO Futsal Ekstraklasie rozegrał już 96 spotkań, w których zdobył 5 bramek.

Cieszymy się "KEVESS", że dołączasz do FC Reiter Toruń. Jesteśmy przekonani, że wspólnie napiszemy długą i piękną historię.

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)
Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Strategiczny
Sponsor Tytularny
Partner Organizacyjny
Sponsorzy Strategiczni
Sponsorzy
Partnerzy
Obsługa Prawna: Kancelaria CW
Studio Treningu Personalnego