Kończymy sezon na 10 miejscu.

1 tydzień temu | 23.04.2024, 12:10
Swój kolejny sezon wśród najlepszych drużyn w Polsce kończymy tym razem na 10-tym miejscu. Ligowa batalia 2023/2024 dobiegła końca. Przynajmniej dla nas. Tym razem niestety nie udało się awansować do fazy play off.

Podopieczni Dmytro Kameko kończą rozgrywki w dobrych humorach. "Pomarańczowo - czarni" wygrali swoje trzy ostatnie ligowe mecze. Szkoda, że seria przyszła tak późno, bo kto wie, czy teraz FC Toruń nie szykowałby się do rundy finałowej.

Teraz to jednak już tylko gdybanie. W ostatnim meczu sezonu torunianie wygrali z We Met'em Kamienica Królewska 8:5.

Pierwsza połowa pod dyktando zespołu Dmytro Kameko. Po pierwszych 20 minutach FC Reiter prowadził 4:0.

W drugiej połowie torunianie "stanęli", a gospodarze - co wydawało się mało prawdopodobne - doprowadzili do remisu 4:4. To był szalony mecz z happy end'em dla "pomarańczowo - czarnych"!

Trzecia z rzędu wygrana pozwoliła FC Reiter Toruń awansować na 10 miejsce w tabeli. Teraz z ciekawością będziemy się przyglądać fazie finałowej FOGO Futsal Ekstraklasy.

grafika: Facebook: FOGO Futsal Ekstraklasa