KRZYSZTOF ELSNER - wielkie dzięki!

2 tygodnie temu | 03.07.2024, 10:19
KRZYSZTOF ELSNER  - wielkie dzięki!

WIELKIE ZMIANY W ŻYCIU KRZYSZTOFA ELSNERA!Jedna z nich - ta najważniejsza i to nie jest żadną tajemnicą - to fakt, że PYDA niedługo zostanie ojcem. Wspólnie ze swoją partnerką Pauliną spodziewają się syna, który powinien się urodzić jeszcze w tym miesiącu. Trzymamy kciuki za szczęśliwy finał i rozwiązanie.

To właśnie jeden z powodów, dla którego piłkarza nie zobaczymy w kolejnym sezonie na parkietach FOGO Futsal Ekstraklasy.

FAMILY FIRST - podkreśla Krzysztof Elsner.W poprzednim sezonie pochodzący z Łubianki piłkarz zdobył 12 goli w lidze. Dołożył do tego aż 18 asyst, co jest najlepszym wynikiem spośród wszystkich Polaków występujących w FOGO Futsal Ekstraklasie.Przypomnijmy, że futsalowa kariera Krzysztofa Elsnera nabrała rozpędu właśnie w FC Toruń! Do drużyny "pomarańczowo - czarnych" piłkarz trafił w sezonie 2015/2016. Wcześniej przez jeden sezon występował na pierwszoligowych parkietach prezentując swoje nietuzinkowe umiejętności. Z FC Toruń Krzysztof Elsner wywalczył trzy medale Mistrzostw Polski.

Później w poszukiwaniu nowych sportowych wyzwań reprezentował Gattę Zduńska Wola (pół sezonu) i Dreman Opole Komprachcice (łącznie dwa sezony)Do FC Toruń powrócił pod koniec 2023 roku.

Łącznie w barwach Football Club Toruń Krzysztof Elsner rozegrał niemal 150 ligowych spotkań (148) zdobywając w nich 43 gole. Ilości asyst nie jesteśmy w stanie podać. Było ich naprawdę dużo!Dzięki za wszystko PYDA! Podobnie jak Ty NIE MÓWIMY DO WIDZENIA, TYLKO DO ZOBACZENIA!
Marcin Pułaczewski (FC Toruń)
Udostępnij