Kto wygra EURO 2024 ? REMEK to wie! :)

3 tygodnie temu | 27.06.2024, 13:57
Kto wygra EURO 2024 ? REMEK to wie! :)

Ponad 200 występów w toruńskiej drużynie i ponad 50 goli zdobytych w FOGO FUTSAL EKSTRAKLASIE!

Do tego występy i gole w reprezentacji Polski - REMIGIUSZ SPYCHALSKI - zostaje w domu na kolejny sezon i nigdzie się nie rusza! 

Jakie nadzieje wiąże REMEK z sezonem 2024/2025 ? Kto spotka się w finale EURO 2024 i zdobędzie tytuł Mistrzów Europy ? Między innymi na te pytania odpowiedział REMIGIUSZ SPYCHALSKI. 
Remek, przed Tobą 10 sezon w koszulce w pomarańczowo - czarne pasy. Jesteś w Klubie od samego początku. Masz na koncie 3 medale i pewnie chrapkę na kolejne, choć poziom w lidze jest bardzo wysoki. Wspólnie z kolegami z drużyny już nie raz pokazaliście, że potraficie nawiązać wyrównaną walkę z teoretycznie silniejszymi rywalami.

- Z mała przerwą, można powiedzieć, że od początku do chwili obecnej. Byłem jak klub powstał, wróciłem na sezony medalowe i tak zostało. Toruń zasługuje na medale, ale liga się rozwija, zespoły są aktywne na rynku transferowym, a my gdzieś z drugiego szeregu staramy się stawić im czoła ciężko pracując każdego dnia. Żeby rywalizować z najlepszymi, potrzebne jest odpowiednie zaplecze i rywalizacja w zespole, aby z tygodnia na tydzień stawać się coraz lepszym. Rzadko kiedy zdarza się, że jeden zespół jest zdecydowanym faworytem spotkania. FOGO FUTSAL EKSTRAKLASA staje się wyrównana, słabsze zespoły dodatkowo motywuje fakt, że mierzą się z drużynami aspirującymi do gry o medale. Nikt nie zamierza łatwo składać broni. Mam nadzieję, że w tym sezonie poprawimy naszą pozycję z ostatnich lat i sprawimy kilka niespodzianek.

Końcówka ubiegłego sezonu była dla Ciebie udana. Zdobyłeś 50 bramkę w najwyższej klasie rozgrywkowej.

- Trochę to trwało, ale cieszę się, że udało dobić do 50 bramek w FOGO FUTSAL EKSTRAKLASIE. Mam nadzieję, że druga 50 zajmie mi trochę mniej czasu, co pomoże drużynie w osiąganiu lepszych wyników.

W sezonie 2024/2025 chciałbyś pewnie przypomnieć się selekcjonerowi reprezentacji Polski ?

- Niestety w poprzednim sezonie nie udało się reprezentować kraju w meczach eliminacji Mistrzostw Świata. Ale dla mnie to tylko dodatkowa motywacja. To świadczy, że należy jeszcze mocniej pracować i osiągać lepsze wyniki drużynowe, aby moje nazwisko znalazło się w kręgu zainteresowań selekcjonera Błażeja Korczyńskiego.

Śledzisz pewnie dokładnie rywalizację najlepszych drużyn Starego Kontynentu w trakcie trwającego EURO 2024. Kto Twoim zdaniem zagra w finale i zostanie Mistrzem Europy ?

- W finale zagra Hiszpania z Anglią. Zwycięsko z tej rywalizacji wyjdą Hiszpanie, którzy zdobędą tytuł Mistrzów Europy.

Jesteśmy ciekawi czy typ Remka się sprawdzi. Odpowiedź poznamy jeszcze tego lata! :) Reakcja drużyny po informacji o przedłużeniu kontraktu z Remigiuszem  Spychalskim! :) 
Udostępnij