Licytacja dla Julii Jankowskiej!

1 miesiąc temu | 23.01.2024, 12:38
Licytacja dla Julii Jankowskiej!

Pamiętacie Jankesa ? Adam dał się poznać jako świetny kierowca :), który w ubiegłym sezonie wspólnie z Jefferem miał okazję testować elektrycznego Peugeota.Jankes to także Kibic z krwi i kości, który wspólnie z rodziną wspiera "pomarańczowo - czarnych" na trybunach!Niestety w rodzinie naszego sympatyka ponownie pojawiła się poważna choroba, ale Adam wspólnie z Żoną Julią walczą bardzo dzielnie i nie zamierzają się poddać w tej walce!

Julia - żona Adama - ma 41 lat i jest mamą trzech cudownych córek (8, 10 i 15 lat), które także wspierają FC Toruń.

"W czerwcu 2019 roku zdiagnozowano u mnie potrójnie ujemnego raka piersi, który charakteryzuje się szybką progresją i skłonnością do przerzutów. Przeszłam chemioterapię, mastektomię i chemię uzupełniającą. Po leczeniu żyłam pełnią życia, ciesząc się z każdego dnia. Mój świat zawalił się w październiku bieżącego roku po 3 latach od zakończenia wcześniejszego leczenia. Paraliż lewej części ciała niestety potwierdził najgorsze- przerzuty raka piersi do mózgu."

Julia jest w trakcie leczenia. Po radioterapii mózgu, w trakcie chemioterapii. Przed nią szereg badań, które mają przygotować organizm do tej ciężkiej, wyczerpującej walki.

Dojazdy do placówek medycznych na terenie całego kraju, wizyty u specjalistów, zakup lekarstw i suplementów to bardzo duże koszty. Liczy się każda kwota i każda złotówka!"Muszę wykorzystać wszystkie proponowane możliwości leczenia nawet te nierefundowane. Aby zmniejszyć skutki uboczne wyczerpujących terapii w tym naświetlań konieczna jest rehabilitacja i włączenie terapii wzmacniających organizm. Chcę zrobić wszystko, aby zostać jak najdłużej z moimi córkami i rodziną. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o wsparcie finansowe. Każda wpłata ma znaczenie!" - mówi Julia na stronie Fundacji Avalon, która wspiera ją w leczeniu.Licytację meczowej koszulki FC Toruń z podpisami zawodników, klubowe gadżety i podwójna wejściówka na wybrany mecz FOGO Futsal Ekstraklasy w tym sezonie czekają na zwycięzcę licytacji!

Licytację rozpoczynamy od 100 złotych na naszym Facebook'owym profilu. Koniec aukcji w poniedziałek 29 stycznia 2024r. o godz. 20:00. Zwycięzca jest zobowiązany do przelania wylicytowanej kwoty na konto 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001 z dopiskiem: JANKOWSKA,18182 w tytule przelewu.

Kibice "pomarańczowo - czarnych" wspierający nas z całego serca już nie raz pokazali, że mają także ogromne serca, które niosą pomoc!

Zachęcamy do licytacji oraz przekazania 1,5 % podatku lub darowiznę Fundacji Avalon.

KLIKNIJ I WEJDŹ NA STRONĘ FUNDACJI AVALON! Poznaj historię Joanny i inne możliwości wsparcia.
Udostępnij