Namieszać w "Cygańskim Lesie!" W sobotę gramy z Rekordem!

1 miesiąc temu | 15.03.2024, 13:27
Namieszać w "Cygańskim Lesie!" W sobotę gramy z Rekordem!
Zaledwie pięć kolejek dzieli nas od zakończenia sezonu zasadniczego w FOGO Futsal Ekstraklasie. FC Reiter Toruń czeka daleka podróż do "Cygańskiego Lasu" i mecz z Rekordem Bielsko - Biała.Bielszczanie to jeden z głównych kandydatów do wywalczenia i tym samym odzyskania mistrzowskiego tytułu. Przypomnijmy, że poprzedni sezon "Rekordziści" zakończyli zdobyciem Wicemistrzostwa Polski, co w przypadku tej drużyny zostało przyjęte z niedosytem.

21 wygranych spotkań, 2 remisy i 2 porażki na koncie to bilans Rekordu w tym sezonie. Czy "pomarańczowo - czarni" skutecznie postawią się drużynie z Bielska ?Łatwo nie będzie, bo Rekord stąpa od wygranej do wygranej, a trener Dmytro Kameko niestety nie będzie mógł skorzystać ze wszystkich swoich zawodników.

Ze względu na żółte kartki pauzuje Krzysztof Elsner. Remigiusz Spychalski choć już po kontuzji, to nadal bez "zielonego światła" do gry. Pod znakiem zapytania stoi występ w meczu braci Kraśniewskich.

Sobotni mecz z Rekordem Bielsko - Biała rozpocznie się o godzinie 18:00, a bezpośrednia transmisja na PILOT WP.Przypomnijmy, że w pierwszym meczu w Toruniu lepsi byli "Rekordziści", którzy wygrali 6:1. Honorową bramkę dla "pomarańczowo - czarnych" zdobył Krystian Kraśniewski.W kolejnym tygodniu (23.03) FC Reiter Toruń zagra w Warszawie z Legią. Jeszcze przed świętami wyjazdowy mecz z Sośnicą w Gliwicach. W Toruniu zagramy na początku kwietnia.

W środę (3.04) o godz. 18:00 torunianie podejmą Eurobus Przemyśl.


Marcin Pułaczewski  (FC Toruń) 


Udostępnij