Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

Niezbędnik kibica przed meczem z Clearex Chorzów!

1 rok temu | 23.02.2022, 13:32
Niezbędnik kibica przed meczem z Clearex Chorzów!

Czas na trzecią odsłonę rundy wiosennej STATSCORE Futsal Ekstraklasy i pierwsze trzy punkty!

W niedzielę w hali Uniwersyteckiego Centrum Sportu UMK FC Reiter Toruń zmierzy się z Clearex’em Chorzów!

Po zakończeniu poprzedniego sezonu w Chorzowie doszło do małego trzęsienia ziemi. Trenerm drużyny został Andrzej Szłapa, który wcześniej z sukcesami prowadził Rekord Bielsko-Biała, a zawodnikami Mistrzów Polski zostali Sebastian Leszczak oraz Mikołaj Zastawnik, którzy tym samym opuścili Clearex. Z kolei do BSF ABJ Bochnia trafił Adam Wędzony.

O sile Chorzowian decydują nadal: Przemysław Dewucki (12 goli), Maciej Mizgajski, Krzysztof Salisz, Mariusz Seget, Szymon Łuszczek, czy Rafał Krzyśka czyli piłkarze związani z Clearexem od dawna. Biorąc pod uwagę doświadczenie wyżej wymienionych w STATSCORE Futsal Ekstraklasie trudno oprzeć się wrażeniu, że zarówno gra jak i pozycja w tabeli jest zdecydowanie poniżej możliwości tej drużyny. Dodajmy, że w zespole ze Śląska od tego sezonu występuje także niezwykle szybki i silny rozgrywający z Ukrainy – Mykyta Mozheiko (9 goli) Nie możemy zapominać również o Sebastianie Brockim, który w barwach I ligowego Heiro Rzeszów zdobył ponad 100 goli.

Niedzielny mecz z Clearexem na pewno nie będzie dla „pomarańczowo – czarnych” spacerkiem. Dwa ostatnie spotkania obu zespołów kończyły się remisem.

W pierwszej rundzie w Chorzowie torunianie byli bardzo blisko zwycięstwa. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, a Clearex doprowadził do remisu niespełna trzy minuty przed końcem spotkania.

Clearex Chorzów – FC Reiter Toruń 2:2 (25.09.21r.)
Przemysław Dewucki 38, Sebastian Brocki 38 – Marcin Mrówczynski 16, Patryk Szczepaniak 25

W poprzednim sezonie w Toruniu także był remis. Spotkanie rozegrane w hali bocznej Areny Toruń zakończyło się wynikiem 4:4.

FC Reiter Toruń – Clearex Chorzów 4:4 (24.03.21r.)
Maksymilian Lewandowski 13, Patryk Szczepaniak 23, 34, Mateusz Waszak 40 – Adam Wędzony 9, Przemysław Dewucki 18, Mikołaj Zastawnik 20, Sebastian Brocki 31

Jak będzie w niedzielę w hali UCS UMK ? Czekają nas na pewno duże emocje! Dodajmy, że do dyspozycji trenera Łukasza Żebrowskiego będzie już nie tylko Jefferson Ortiz, ale i Daniel Gallego Garcia oraz oczywiście wszyscy pozostali piłkarze!

Partnerem meczu 18 kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy jest GRCfit!

Tego dnia nie zabraknie m.in pokazów Strong Nation, czy konkursów, w których do wygrania będą kolejne karnety na nowo otwartą siłownię, która mieści się w Aqua Toruń! Obserwujcie uważnie nasze Social Media. W tym tygodniu więcej szczegółów.

Bilety na mecz są już dostępne!

Bilety: https://sklep.ebilet.pl/262897628247752714
Bilet normalny – 10 złotych
Bezpłatnie: dzieci do lat 7

Bilety do kupienia także w kasie w dniu meczu od godziny 16:00.

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij