Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

O kolejne punkty zagramy w Brzegu!

1 rok temu | 04.03.2022, 16:30
O kolejne punkty zagramy w Brzegu!

Przed drużyną FC Reiter Toruń kolejne, tym razem wyjazdowe spotkanie w STATSCORE Futsal Ekstraklasa! Przed Łukaszem Żebrowskim i jego zespołem daleka podróż do Brzegu i spotkanie z zespołem, który szczególnie u siebie jest mocny i potrafi przeciwstawić się najlepszym.

„Przed nami kolejny trudny mecz, ale jedziemy do Brzegu wywalczyć punkty. Każdy mecz w STATSCORE Futal Ekstraklasa to duże wyzwanie, na co zwracam uwagę po raz kolejny. Łatwych spotkań w tej lidze już nie ma.” – podkreśla trener Łukasz Żebrowski.

W pierwszym meczu obu zespołów FC Reiter wygrał w Toruniu 5:3. Spotkanie w ramach 4. kolejki zostało rozegrane 2 października.

FC Reiter Toruń – Gredar Fit Morning Brzeg 5:3
Marcin Mikołajewicz 3, 39, Mateusz Cyman 5, 38, Marcin Mrówczyński 18 (k) – Dawid Witek 11, Viacheslav Kozhemiaka 37, 40.

Dodajmy, że do zespołu ukraińskiego trenera Romana Smirnova dołączył niezwykle doświadczony bramkarz – Maciej Foltyn, a w drużynie z Brzegu jest także kilka futsalowych indywidualności i zawodników z zagranicy m.in Rumun Darius Nastai (na zdjęciu)

Drużyna z Brzegu do tej pory odniosła 4 ligowe zwycięstwa, ma na swoim koncie 3 remisy i 11 porażek. Z dorobkiem 15 punktów zajmuje 13 miejsce w tabeli mając punkt przewagi nad strefą spadkową.

O tym jak groźny potrafi być ten zespół świadczy choćby minimalna porażka u siebie w meczu z Piastem Gliwice 2:3. Gliwiczanie gola na wagę trzech punktów zdobyli na niecno ponad minutę przed końcową syreną.

W Brzegu czeka nas na pewno trudny mecz, ale Łukasz Żebrowski po wygranej z Clearexem u siebie liczy na kolejne punkty i umocnienie się drużyny na 5 miejscu w tabeli STATSCORE Futsal Ekstraklasy.

Początek spotkania w Brzegu o godz. 16:00, a bezpośrednia transmisja na WP Pilot.

W następnej kolejce FC Reiter Toruń zagra w hali „Spożywczaka” z Red Dragons Pniewy. (13.03, godz. 16:00) Teraz jednak swoje myśli i siły koncentrujemy na meczu z Gredarem Fit Morning!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij