Odkryj razem z nami FUTSALOWĄ NATURĘ!

1 rok temu | 16.11.2022, 12:09
Odkryj razem z nami FUTSALOWĄ NATURĘ!

Piękno przyrody, spokój, cisza i czyste powietrze. Gdzie znajdziemy to wszystko ? Rzecz jasna w lesie!

Czy wiecie, że Polska jest w europejskiej czołówce, jeśli chodzi o powierzchnię lasów ? Obecnie ich powierzchnia w naszym kraju wynosi ponad 9,2 miliona hektarów! Ponad 7,3 miliona hektarów zarządzane jest przez Lasy Państwowe.

Nie ma nic lepszego niż obcowanie z naturą w lesie! Las to idealne miejsce na odpoczynek od codziennego zgiełku! W sobotę 26 listopada będziemy o tym przekonywać najmłodszych mieszkańców Torunia!

W hali Szkoły Podstawowej numer 28 przy ulicy Przy Skarpie 13. (stąd niedaleko do lasu!) :) odbędzie się "FUTSALOWA NATURA!" Partnerem wydarzenia są LASY PAŃSTWOWE.

Do udziału w piłkarskim treningu oraz futsalowych zajęciach teoretycznych i prelekcji na temat zdrowego stylu życia zapraszamy dzieci w wieku 8-13 lat. Zajęcia poprowadzą piłkarze FC Reiter Toruń oraz trener reprezentacji Polski U-19 i szkoleniowiec "pomarańczowo - czarnych" Łukasz Żebrowski.

Wszyscy uczestnicy "FUTSALOWEJ NATURY" mogą liczyć na bogate pakiety startowe, w skład których wejdą: koszulka sportowa, bidon, worek na buty, owoce oraz zaproszenia na mecze Futsal Ekstraklasy rozgrywane w Toruniu.

Nie zabraknie wspólnej rozgrzewki na świeżym powietrzu, dobrej zabawy i mnóstwa pozytywnej energii! Jeden z rodziców będzie miał możliwość zdobycia atrakcyjnej nagrody! Torital Toruń ufundował bowiem elektrycznego Peugeota na weekend, którym będzie można wybrać się na wycieczkę .. do lasu!

A nasze toruńskie lasy zachwycają pięknem przyrody o każdej porze roku! Już kilka minut spaceru leśnym duktem wystarczy aby poprawić swoje samopoczucie! Cisza i zieleń lasu wpływają na nas uspokajająco i pozwalają się wyciszyć. Las to nie tylko cisza, to również czyste i świeże powietrze!

Na pytanie czy warto poznać bliżej "FUTSALOWĄ NATURA" odpowiedzieć można jednym słowem. NATURALNIE!

Na wydarzeniu obowiązuje limit uczestników, dlatego warto zgłosić się już teraz! Wypełnij specjalny, krótki formularz. Dostępny jest tutaj: KLIKNIJ I WYPEŁNIJ.

Odkryj razem z nami piękno Lasów Państwowych i dyscypliny jaką jest futsal!

Udostępnij