Pewna wygrana na koniec!

1 miesiąc temu | 04.04.2024, 14:49
Pewna wygrana na koniec!

Po wysokim zwycięstwie w Gliwicach jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi "pomarańczowo - czarni" odnieśli kolejne przekonywujące zwycięstwo! Co najważniejsze; przed toruńską publicznością.Zanim jednak rozpoczęło się spotkanie z Eurobusem Przemyśl uhonorowano strzelca 100 goli w FOGO Futsal Ekstraklasie! Michał Wojciechowski z rąk wiceprezesa Klubu Łukasza Kantorskiego odebrał pamiątkowy obraz dokumentujący Jego osiągnięcie.To był ostatni mecz domowy FC Reiter Toruń w tym sezonie. Jeśli kończyć sezon w Grodzie Kopernika to właśnie w takim stylu!Już w 3 minucie wynik spotkania otworzył Pablo Rodriguez. A do przerwy gole dla torunian zdobywali jeszcze: Remigiusz Spychalski (gol nr 49 w FOGO Futsal Ekstraklasie) i ... Kamil Naparło oraz Titi, który spotkanie zakończył z hattickiem na koncie.To było przekonywujące zwycięstwo nad beniaminkiem, który w swoim debiutanckim sezonie pewnie utrzymał się wśród najlepszych drużyn w Polsce!
Teraz w rozgrywkach przerwa na zgrupowanie reprezentacji Polski i barażowe mecze o awans na Mistrzostwa Świata w Uzbekistanie.

Dodajmy, że powołania na zgrupowanie reprezentacji Kostaryki otrzymali Pablo i Titi, którzy wylecieli już z Polski, a spotkanie w Toruniu było ich ostatnim meczem w tym sezonie.Zespół Dmytro Kameko sezon zakończy na Kaszubach. 20 kwietnia zagramy na wyjeździe z We-Met'em Kamienica Królewska i zrobimy wszystko żeby zrewanżować się za porażkę w pierwszym meczu!FC Reiter Toruń - Eurobus Przemyśl 7:2 (4:1)

Pablo Rodríguez 3, Remigiusz Spychalski 13, Kamil Naparło 17, Gilberth Vindas 18, 27, 28, Krystian Kraśniewski 38 - Damian Demski 17, 36

Marcin Pułaczewski  (FC Toruń) 
Udostępnij