PIŁKARSKIE LATO! BEZPŁATNE TRENINGI W LIPCU!

2 tygodnie temu | 04.07.2024, 14:44
PIŁKARSKIE LATO! BEZPŁATNE TRENINGI W LIPCU!

Najgorsze co może nas spotkać w wakacje to .. nuda! Zachęcamy zatem do aktywności!

Tego lata TAF Toruń i FC Toruń zapraszają najmłodszych do wzięcia udziału w BEZPŁATNYCH TRENINGACH pod okiem wykwalifikowanych trenerów.Zajęcia odbywają się w LIPCU, w każdy poniedziałek i środę na ORLIKU przy ul. Raszei 1, obok III LO. W treningach, które mają formę zabawy, ale i uczą elementów piłkarskiego rzemiosła mogą wziąć udział już 5 - latkowie, ale i dzieci starsze.

WAKACYJNA PROPOZYCJA BEZPŁATNYCH TRENINGÓW jest skierowana do dzieci (dziewczynki i chłopcy) z roczników 2019/18/17/16 i 2015. Nieważne, czy jesteś zawodnikiem innego z toruńskich klubów. Nieważne jaki jest stopień Twojego piłkarskiego zaangażowania.

To propozycja otwarta na wszystkie dzieci. Nie siedź w domu! Nie siedź przed komputerem! Zabierz strój sportowy, poznaj rówieśników i trenuj w LATO z TAF Toruń!Bezpłatne treningi odbywają się w godz. 17:30 - 18:30 w każdy poniedziałek i środę. Szczegółowe informacje i kontakt do trenera Mateusza: 781 793 476

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt z trenerem.Toruńska Akademia Futsalu zaprasza także starsze dzieci - urodzone w latach 2006 - 2014) do udziału w treningach.

TAF od wielu lat należy do czołowych pod względem szkolenia dzieci i młodzieży klubów w naszym regionie. TAF stawia na dwutorowe szkolenie dzieci i młodzieży; zajęcia odbywają się na boiskach typu ORLIK, ale także w hali, co świetnie sprawdza się w okresie zimowym.

Więcej informacji o naborach do poszczególnych grup pod numerem telefonu: 694 481 338

To właśnie tutaj swoje pierwsze futsalowe kroki stawiał Jakub Sławkowski (obecnie reprezentant Polski) i zawodnik FC Toruń. W drużynach młodzieżowych TAF-u występowali także m.in Remigiusz Spychalski, Krystian Kraśniewski, Maksymilian Lewandowski, czy Mateusz Waszak.

Przyjdź, spróbuj i baw się piłką razem z nami!
Udostępnij