Podsumowanie rundy jesiennej. Kto może przeszkodzić FC Toruń ?

2 lata temu | 14.12.2021, 14:06

Zwycięstwo z AZS UG Gdańsk 3:2, kolejne trzy punkty i piąte miejsce w tabeli po pierwszej rundzie STATSCORE Futsal Ekstraklasy. To dobry wynik dla FC Reiter Toruń. Runda zdecydowanie na plus – ocenia Kamil Naparło.

W rozgrywkach teraz 2 miesięczna przerwa ze względu na przygotowania reprezentacji Polski do Mistrzostw Europy w futsalu, które odbędą się na początku roku w Holandii.

Piąte miejsce po pierwszej rundzie to dobry wynik – podkreśla Remigiusz Spychalski, który dodaje jednocześnie, że szkoda straconych punktów w meczach z teoretycznie słabszymi rywalami.

„Cały czas się rozwijamy (…) Jeśli ktoś może nam przeszkodzić to tylko… „ – posłuchaj wypowiedzi „Remiego”

Rudnę rewanżową rozpoczniemy od meczu z „Mistrzem Jesieni” i Mistrzem Polski zarazem, czyli Rekordem Bielsko-Biała. Spotkanie w Toruniu i 16 kolejkę zaplanowano na połowę lutego (12/13.02.2022r.) Emocji na pewno nie zabraknie!