Podtrzymać zwycięską passę z Widzewem!

2 miesiące temu | 22.09.2023, 01:01
Podtrzymać zwycięską passę z Widzewem!

Po zgrupowaniu i meczach reprezentacji Polski czas na FOGO Futsal Ekstraklasę! W najbliższy weekend zostanie rozegrana 3 seria spotkań.

"Pomarańczowo - czarni" zagrają na wyjeździe z łódzkim Widzewem, który do tej pory w lidze nie zdobył jeszcze punktów. "Widzewiacy" zapewne będą chcieli to uczynić w niedzielę, ale podobny cel na to spotkanie ma trener Dmytro Kameko i prowadzony przez niego zespół!Widzew na inaugurację przegrał we własnej hali z Piastem Gliwice 2:4, a w 2. kolejce uległ czwartej drużynie poprzedniego sezonu Futsal Leszno 5:7. Rywale byli więc mocni i wymagający. Także FC Reiter zamierza w niedzielę postawić poprzeczkę wysoko!

Zapowiada się niezwykle emocjonujące spotkanie! Możecie je zobaczyć na żywo na platformie PILOT WP! Decydując się na jeden z pakietów wspierasz FC Reiter Toruń, bo część środków to wsparcie dla każdego z Klubów występujących w FOGO Futsal Ekstraklasie!

DOSTĘP DO PILOT WP!

Poprzedni sezon Widzew Łódź zakończył na 9 miejscu w tabeli. Najwyższym ze wszystkich beniaminków. Przypomnijmy, że w sezonie 2021/2022 łódzka drużyna pewnie awansowała do elity. W I lidze Widzew wygrał aż 19 z 22 spotkań ponosząc tylko jedną porażkę.

Także w tamtym sezonie "Widzewiacy" pokonali FC Toruń w oficjalnym meczu. Było to spotkanie 1/16 Pucharu Polski. Do przerwy torunianie prowadzili 2:0, ale po zmianie stron bramki zdobywał już tylko Widzew wygrywając 3:2.

Jeśli chodzi o oficjalne mecze w FOGO Futsal Ekstraklasie, tutaj bilans zdecydowanie na korzyść FC Reiter! Torunianie w poprzednim sezonie wygrali we własnej hali 4:2, a na wyjeździe 3:2.W najbliższą niedzielę zespół prowadzony przez Dmytro Kameko zrobi wszystko, aby podtrzymać zwycięską passę.

Dodajmy, że w kolejnym tygodniu FC Reiter Toruń zagra przed własną publicznością! W niedzielę 1 października o godz. 16:00 zagramy z Ckearex'em Chorzów i liczymy na Wasze wsparcie!

Bilety na to spotkanie są już dostępne na naszej stronie internetowej. KUP BILET NA MECZ!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij