Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

„Poznaj Polskę na sportowo!” – przyjdź na mecz FC Reiter Toruń!

4 miesiące temu | 14.09.2022, 10:54
„Poznaj Polskę na sportowo!” – przyjdź na mecz FC Reiter Toruń!


Polski Związek Piłki Nożnej wraz z Ministerstwem Edukacji i Nauki zapraszają kluby piłkarskie do wzięcia udziału w przedsięwzięciu „Poznaj Polskę na sportowo”.

Do tego pilotażowego projektu dołączył również Football Club Toruń! Co to oznacza w praktyce ?

W ramach tego przedsięwzięcia kluby piłkarskie będące członkami PZPN mogą wnioskować o przyznanie dla swoich zawodników w wieku od 6 do 19 lat (uczęszczających do szkół podstawowych i ponadpodstawowych) nieodpłatnych biletów oraz dofinansowania na udział w meczach piłki nożnej.

To oznacza, że nie ponosząc żadnych kosztów zakupu biletów młodzi zawodnicy z Klubów będących członkami Polskiego Związku Piłki Nożnej mogą wybrać się na mecz Futsal Ekstraklasy w Toruniu i poczuć wielkie piłkarskie emocje!

W ramach projektu – od siebie 🙂 – dodajemy możliwość zrobienia sobie wspólnych zdjęć z naszymi piłkarzami, czy zdobycia cennego autografu!Projekt „Poznaj Polskę na sportowo” umożliwia wyjazdy na mecze piłkarskie rundy jesiennej sezonu 2022/2023:

  • Klubów piłkarskich na poziomie Ekstraklasy, I Ligi oraz II Ligi, Ekstraligi kobiet oraz Ekstraklasy Futsalu – zarówno na mecze ligowe jak i mecze Pucharu Polski
  • Mecze Reprezentacji Polski (zaproszenia na mecz Reprezentacji A mężczyzn będą dostępne w przedsięwzięciu PPnS wyłącznie dla laureatów Konkursu Wiedzy o piłce nożnej)    Każdy Klub, który przystąpi do PPnS, może złożyć wniosek o przyznanie biletów dla zawodników w liczbie od 18 do 45 oraz 1-3 opiekunów na każde wybrane wydarzenie sportowe znajdujące się na liście wydarzeń w systemie informatycznym PPnS z zastrzeżeniem, że mecze w rozgrywkach klubowych nie mogą być oddalone od siedziby klubu więcej niż 300 km.

Ograniczenie to nie dotyczy meczów Reprezentacji Polski. Lista dostępnych wydarzeń sportowych może ulegać zmianom w zależności od liczby dostępnych biletów – bieżące informacje na temat dostępnych biletów na wydarzenia znajdują się w systemie informatycznym PPnS.

Sprawdźcie koniecznie i złóżcie wniosek na najbliższy mecz „pomarańczowo – czarnych” już 1 października! W sobotę o 16:00 w hali SP 28 przy ulicy Przy Skarpie 13 zagramy ze Słoneczny Stok Jagiellonią Białystok!


Klub, który wnioskuje o przyznanie biletów, może również wnioskować o przyznanie dofinansowania do wyjazdu w dwóch obszarach:

  • pokrycia realnych kosztów poniesionych przez Klub na opłacenie usługi transportowej
  • pokrycia realnych kosztów poniesionych na zorganizowanie wyjazdu w postaci kosztów usługi gastronomicznej oraz kosztów wynagrodzeń dla opiekunów grup.

    BĄDŹCIE Z NAMI NA MECZACH FUTSAL EKSTRKLASY W TORUNIU! Skorzystajcie z pilotażowego programu POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ oraz MINISTERSTWA EDUKACJI I NAUKI!
Udostępnij