REMEK ZOSTAJE Z NAMI!

3 tygodnie temu | 27.06.2024, 12:19
REMEK ZOSTAJE Z NAMI!

Historia Football Club Toruń, to w dużej mierze także futsalowa historia Remigiusza Spychalskiego! REMEK trafił do Klubu na samym początku. Dołączył do nas już w 2013 roku.

Później - przez jeden sezon - reprezentował TAF Toruń, który był Jego pierwszym futsalowym klubem. Do FC Toruń wrócił w sezonie 2016/2017 i od tamtej pory dumnie zakłada koszulkę w pomarańczowo - czarne pasy!Dla Remka Spychalskiego nadchodzący sezon będzie wyjątkowy, bo jubileuszowy. 10 w FC Toruń. Takich obrazków jak ten poniżej chcemy oglądać jak najwięcej! :) 
Pod koniec minionej batalii w FOGO Futsal Ekstraklasie Remigiusz Spychalski cieszył się ze zdobycia swojej 50 bramki w najwyższej klasie rozgrywkowej. Teraz tych goli ma już ponad 50, a występów w FC Toruń już ponad 200! (207)Teraz możemy potwierdzić oficjalnie; najmocniejsza lewa nowa w lidze zostaje w Toruniu na kolejny sezon! Zawodnik ma swojej kolekcji trzy medale Mistrzostw Polski wywalczone z FC Toruń i rzecz jasna apetyt na więcej, choć - rzecz jasna - zdaje sobie sprawę z tego jak trudne to zadanie.Dobrą grą na parkiecie w kolejnym sezonie Remigiusz Spychalski chciałby się przypomnieć selekcjonerowi reprezentacji Polski Błażejowi Korczyńskiemu. Brak powołania w meczach eliminacji Mistrzostw Świata to dla Remka dodatkowa motywacja do ciężkiej pracy. Ot, ,charakter sportowca. A sport nasz zawodnik ma w genach.Przypomnijmy, że Tata Remiego - Tadeusz Spychalski to także wybitny sportowiec i wielki miłośnik biegania. Pan Tadeusz ma na swoim koncie ponad 400 biegów maratońskich.

Remigiusz od małego wolała jednak biegać za piłką! Na pierwszym treningu pojawił się w wieku 10 lat w Elanie Toruń. Od 13 roku życia trenował z kolei w Pomorzaninie Toruń. Później w życiu i sercu "Remasa" został już tylko futsal!Remek, cieszymy się, że zostajesz z nami i nadal będziesz cieszył swoją grą toruńskich Kibiców, a nas bawił swoją ciętą ripostą na treningach, czy w klubowym autokarze! :)


Marcin Pułaczewski (FC Toruń)
Udostępnij