Remisujemy w Brzegu! Szczegóły i SKRÓT MECZU!

2 lata temu | 07.03.2022, 13:05

Przespana pierwsza połowa meczu i fenomenalny Maciej Foltyn w bramce zespołu z Brzegu – to krótka charakterystyka meczu 19 kolejki STATSCORE Futsal Ekstraklasy.

FC Reiter Toruń zremisował na wyjeździe z Gredar Fit-Morning Brzeg 3:3. Punkt cenny, ale z przebiegu całego spotkania jest lekki niedosyt, bo można było w tym meczu pokusić się o więcej.

W drugiej połowie spotkania to „pomarańczowo – czarni” byli stroną dominującą w tym meczu, ale za każdym razem kiedy wydawało się już, że piłka wpadnie do siatki brzeżan na posterunku był dobrze znany kibicom w Toruniu – Maciej Foltyn.

SCREEN: WP PILOT

Na uwagę zasługują dwie bramki Maksia Lewandowskiego w tym meczu, który swoją dobrą dyspozycję w ostatnim czasie udokumentował pierwszymi golami w tym sezonie. Czekamy na kolejne! 🙂 Marcin Mikołajewicz jest klasą sam dla siebie! Kapitan FC Toruń ma już na swoim koncie 17 goli w tym sezonie i plasuje się w czołówce najlepszych strzelców STATSCORE Futsal Ekstraklasy.

Dodajmy, że w Brzegu torunianie zagrali bez Marcina Mrówczyńskiego, który uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Liczymy na to, że „Mrówa” zagra jednak już w kolejnym meczu z Red Dragons Pniewy.

Gredar Fit Morning – FC Reiter Toruń 3:3 (3:2)
Kacper Kędra 6, 20, Michał Wojciechowski 16 (s) – Maksymilian Lewandowski 13, 25, Marcin Mikołajewicz 14

W tabeli STATSCORE Futsal Ekstraklasy FC Reiter Toruń umocnił się na 5 miejscu tuż za czołówką, która w tym sezonie rozegra między sobą poszczególne medale i Mistrzostwo Polski.

GRAFIKA, FACEBOOK: Futsal Ekstraklasa

Już w niedzielę kolejny mecz w Toruniu. W hali legendarnego „Spożywczaka” ligowy klasyk i mecz z Red Dragons Pniewy.