"SŁAWKOŚ" ponownie melduje się w Kadrze Polski!

2 miesiące temu | 08.04.2024, 15:24
"SŁAWKOŚ" ponownie melduje się w Kadrze Polski!

Jakub Sławkowski z kolejnym powołaniem do młodzieżowej reprezentacji Polski! To już trzecie powołanie dla Kuby w tym sezonie, który stanowi trzon reprezentacji prowadzonej przez Łukasza Żebrowskiego.
Zgrupowanie w trakcie, którego "biało - czerwoni" rozegrają dwumecz towarzyski z reprezentacją Serbii rozpoczęło się w poniedziałek (8.04) w Pruszkowie i potrwa do końca tygodnia.Przypomnijmy, że 16 - letni Jakub Sławkowski jest wychowankiem TAF Toruń. W poprzednim sezonie zadebiutował na I - ligowych parkietach. Był także filarem drużyny U-17, której zabrakło niewiele aby awansować do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Obecny sezon Jakub Sławkowski rozpoczął już jako zawodnik Mistrza Polski - Constractu Lubawa, z którym podpisał 3 - letni kontrakt.Do Football Club Toruń Jakub został wypożyczony, aby dalej rozwijać swoje umiejętności i "łapać" cenne minuty w FOGO Futsal Ekstraklasie. A ten sympatyczny "młodzian" robi to skutecznie i bez jakichkolwiek kompleksów.

W tym sezonie "Sławkoś" jest jednym z najskuteczniejszych zawodników "pomarańczowo - czarnych". W swoim debiutanckim sezonie zdobył już 11 goli!Dodajmy, że Kuba ma na swoim koncie także debiutanckie trafienie w młodzieżowej reprezentacji Polski.Brawo Kubuś! Powodzenia! Mocno Cię wspieramy i jesteśmy pewni, że to dopiero początek Twojej pięknej przygody w reprezentacji Polski. Trzymamy za Ciebie kciuki!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń) 

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Strategiczny
Sponsor Tytularny
Partner Organizacyjny
Sponsorzy Strategiczni
Sponsorzy
Partnerzy
Obsługa Prawna: Kancelaria CW
Studio Treningu Personalnego