Stolica zdobyta! Wygrywamy z AZS UW Darkomp Wilanów 5:2!

11 godzin temu | 22.10.2024, 13:51
7 kolejka FOGO Futsal Ekstraklasy okazała się dla nas szczęśliwa. Choć z drugiej strony ciężko mówić o szczęściu. FC Reiter Toruń na zwycięstwo ciężko zapracował i pewnie wygrał z AZS UW Wilanów 5:2. (1:0)

"Walczyli fantastycznie"
- tak postawę "pomarańczowo - czarnych" podsumował trener gospodarzy Maciej Karczyński.

Z postawy swojego zespołu i zaangażowania w meczu zadowolony był również Dmytro Kameko:

"Chłopaki mają wielkie serce i bohatersko walczą w każdym meczu" - ocenił postawę swojego zespołu trener Dima.

Na prowadzenie FC Reiter wyprowadził w siódmej minucie Michał Wojciechowski. W pierwszych 20 minutach więcej goli już nie padło.

Za to po zmianie stron kibice zobaczyli aż 6 bramek. Z czego cztery kolejne zdobyli zawodnicy Football Club Toruń.

W Warszawie formą błysnął Krystian Kraśniewski, który zakończył spotkanie z dwiema bramkami i asystą. Dodajmy, że Krystian trafił do siatki rywali także w poprzednim meczu. Taka forma i dyspozycja cieszy zarówno trenera, kolegów z drużyny, toruńskich kibiców i pewnie samego zawodnika. Oby tak dalej Krystian!

Dodajmy, że spotkanie w Warszawie było naszym jubileuszowym 250 oficjalnym meczem w FOGO Futsal Ekstraklasie. Fajnie, że okraszonym kolejnym zwycięstwem!

W ligowej tabeli torunianie znajdują się na szóstym miejscu.

grafika: Facebook (FOGO Futsal Ekstraklasa)

W Warszawie  zagraliśmy w składzie:

AZS UW Darkomp Wilanów - FC Reiter Toruń 2:5 (0:1)
Jorge Tendero 22, Oliwier Jagielski 26 - Michał Wojciechowski 7, 40 Krystian Kraśniewski 22, 27, Remigiusz Spychalski 30

W najbliższą sobotę (26.10) w hali SP 28 przy ulicy Przy Skarpie 13 FC Reiter Toruń podejmie We-Met Futsal Club Kamienica Królewska. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:00.