Strrrasznie dobry mecz z Red Dragons Pniewy!

1 miesiąc temu | 30.10.2023, 11:37
Strrrasznie dobry mecz z Red Dragons Pniewy!

Na zakończenie 8 kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy zagramy w Toruniu z Red Dragons Pniewy! Zwycięstwo, albo psikus! W meczu 8 kolejki FOGO Futsal Ekstraklasy zagramy z Red Dragons Pniewy, a naszym celem jest poskromienie "Czerwonych Smoków" w HALLOWENOWY WIECZÓR! Na to spotkanie OBNIŻYLIŚMY CENY WEJŚCIÓWEK!

Bilet normalny kosztuje 10, a ulgowy zaledwie 5 złotych! Bilety dostępne na naszej stronie, w dniu meczu kasa klubowa czynna od godziny 19:00. 

Strrrrasznie mocno liczymy na Wasze wsparcie, doping i obecność na trybunach! Z okazji HALLOWEEN nie planujemy robić Wam psikusa! Interesuje nas tylko zwycięstwo!

We wtorek (31.10) o godz. 20:00 zagramy we własnej hali z RED DRAGONS PNIEWY. Spotkanie zgodnie z terminarzem miało się odbyć w Pniewach, ale na prośbę drużyny z Wielkopolski zostało przeniesione do Grodu Mikołaja Kopernika.

"Dziękujemy drużynie FC Toruń za postawę fair play i możliwość przeniesienia terminu spotkania. Do zobaczenia na boisku" - czytamy na profilu "Czerwonych Smoków"

Spotkania z Red Dragons Pniewy od wielu sezonów należą do niezwykle zaciętych i emocjonujących. Ostatni mecz obu zespołów w Toruniu zgromadził wielu sympatyków futsalu! Wierzymy, że tym razem będzie tak samo! Pniewy szukają kolejnych punktów w FOGO Futsal Ekstraklasie, a na przełamanie złej passy liczy także DMYTRO KAMEKO!

W poprzednim sezonie nie było rozstrzygnięcia w meczach obu drużyn. W Pniewach był remis 3:3, a w Toruniu 1:1. Jak będzie tym razem ?!Przekonaj się o tym na własne oczy i KUP BILET NA NASZEJ STRONIE W NIŻSZEJ CENIE!

A już w sobotę 4 listopada kolejny mecz w Grodzie Mikołaja Kopernika! O 19:00 zagramy z BSF ABJ Bochnia! 
Udostępnij