To jeszcze nie koniec! MICHAŁ WOJCIECHOWSKI ZOSTAJE Z NAMI!

2 tygodnie temu | 04.07.2024, 12:26
To jeszcze nie koniec! MICHAŁ WOJCIECHOWSKI ZOSTAJE Z NAMI!
To jeszcze nie koniec!

Choć myśli o zakończeniu swojej bogatej, piłkarskiej kariery chodziły "Misiowi" po głowie z dużą intensywnością, to jednak - wspólnie z zawodnikiem - udało nam się je rozgonić niczym ciemne chmury przed ulewnym deszczem!Trudno wyobrazić sobie zespół "pomarańczowo - czarnych" bez Michała Wojciechowskiego. Taka wizja na razie nam nie grozi!

EL PROFESOR zostaje z nami w FOGO Futsal Ekstraklasie na kolejny sezon! Trudno jest nam opisać radość, która wiąże się z tym faktem!

Jak ważną postacią dla FC Reiter Toruń jest Michał mogliśmy się przekonać w poprzednim sezonie, kiedy zawodnik pauzował z powodu dość poważnej kontuzji kolana. Ciężka praca Michała, niemal codzienne treningi na siłowni i pomoc fizjoterapeutów spowodowała, że "Misiek" wrócił do grania i zdążył jeszcze skończyć sezon z .... 100 golem w FOGO Futsal Ekstraklasie!Przypomnijmy, że MISIUNATOR ma także patent na zdobywanie jubileuszowych goli dla FC Toruń! W swojej karierze zdobył gola numer 100, 200, 400, 600! A w poprzednim sezonie do tego imponującego dorobku dołożył gola numer 700!Michał Wojciechowski jest z nami niemal od samego początku Klubu. Ponownie trafił do Torunia w sezonie 2014/2015 i cieszył się z awansu do ekstraklasy! Przypomnijmy, że wcześniej reprezentował również Marwit Toruń.W zespole "pomarańczowo - czarnych" Michał rozegrał 240 spotkań, w których zdobył 72 gole! W poprzednim sezonie dołączył także do elitarnego "KLUBU 100"! Kolejny sezon w FOGO Futsal Ekstraklasie rozpocznie ze 101 golami!

W każdym meczu Michał Wojciechowski może liczyć na wsparcie Żony, rodziców i najbliższych! Michał, mieć Ciebie w drużynie to dla nas niezmiennie ogromna radość i wielki zaszczyt! Życzymy powodzenia LEGENDO!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)
Udostępnij