To nie był nasz dzień. Wysoka porażka z Piastem.

1 rok temu | 21.03.2022, 11:58
To nie był nasz dzień. Wysoka porażka z Piastem.

O meczu z Piastem Gliwice zarówno zawodnicy, sztab szkoleniowy i kibice chcieliby zapomnieć jak najszybciej. To nie był nasz wieczór.

Lider STATCORE Futsal Ekstraklasy okazał się bezlitosny dla „pomarańczowo – czarnych” udanie rewanżując się za porażkę w pierwszej rundzie.

Przypomnijmy, że FC Reiter Toruń pojechał do Gliwic mocno osłabiony. Ze względu na kontuzję kolana w meczu nie zagrał Marcin Mikołajewicz. Z kolei Daniel Gallego Garcia pauzował za żółte kartki. Jakie znaczenie dla jakości gry mają obaj zawodnicy było widać w meczu z kandydatem do Mistrzostwa Polski.

Piast zdominował ten mecz od samego początku i był lepszą drużyną w każdym aspekcie futsalowego rzemiosła wygrywając w pełni zasłużenie.


slajd: WP Pilot

Poniżej prezentujemy skrót z niedzielnego meczu przygotowany przez Futsal Ekstraklasa TV. Tylko dla osób o mocnych nerwach! 😉

SKRÓT MECZU: PIAST GLIWICE vs FC REITER TORUŃ

Mimo przegranej w Gliwicach FC Reiter Toruń nadal znajduje się na wysokim 5 miejscu w tabeli STATSCORE Futsal Ekstraklasa. Przewaga nad GI Malepszy Futsal Leszno zmalała jednak zaledwie do jednego punktu.


grafika: Facebook FUTSAL EKSTRAKLASA

Klubowi Piast Gliwice w imieniu własnym i naszych Kibiców dziękujemy za bezpłatne wejściówki dla sympatyków „pomarańczowo – czarnych”, którzy wspierali zespół w Arenie Gliwice. Bardzo miły i sympatyczny gest!

Z opaską kapitana zagrał w tym meczu Michał Wojciechowski.

.

W najbliższą sobotę kolejne futsalowe meczycho w Toruniu! W hali „Spożywczaka” zagramy z MOKS-em Słoneczny Stok Białystok.
Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij