W niedzielę mecz z Piastem Gliwice!

3 tygodnie temu | 07.02.2024, 15:14
W niedzielę mecz z Piastem Gliwice!
Powiedzieć, że będzie trudno, to jak nic nie powiedzieć. Po emocjach związanych z Pucharem Polski czas na kolejne spotkanie w FOGO Futsal Ekstraklasie!FC Reiter Toruń czeka jednak niezwykle trudne zadanie. "Pomarańczowo - czarni" postarają się jednak o sprawienie niespodzianki. Niespodzianki, która szerokim echem odbije się w całej Polsce. Piast Gliwice będzie chciał podtrzymać swoją imponującą serię w tym sezonie i wygrać kolejne spotkanie.Czeka nas ciężki bój i nie ma co się oszukiwać; faworytem tego meczu nie jesteśmy.
Lider FOGO Futsal Ekstraklasy stracił punkty zaledwie w 3 z 20 ligowych spotkań.

Bilans Piasta jest imponujący; 17 wygranych, 2 remisy i zaledwie 1 porażka. Trener Dmytro Kameko w każdym spotkaniu wymaga od swoich zawodników maksymalnego zaangażowania i walki na 100 procent!Nie jest tajemnicą, że nie najlepiej wspominamy pierwsze spotkanie rozegrane w Toruniu. Zaczęło się dobrze, bo od gola Mateusza Waszaka i prowadzenia 1:0. Kolejne bramki zdobywał już jednak Piast. Skończyło się na 1:10.W pamięci mamy jednak dobry występ FC Reiter Toruń w poprzednim sezonie. Torunianie długo stawiali opór ówczesnym Mistrzom Polski przegrywając jednak spotkanie 0:1.

Mile wspominamy za to mecz w sezonie 2021/2022, mistrzowskim dla Piasta sezonie. W hali UCS UMK "pomarańczowo - czarni" wygrali z Piastem 4:2.Jak będzie w najbliższą niedzielę 11 lutego ? Zachęcamy do oglądania transmisji telewizyjnej dostępnej na platformie PILOT WP.

LINK DO RELACJI I SUBSKRYBCJI - KLIKNIJ.   Marcin Pułaczewski (FC Toruń)
Udostępnij