Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
home

Home

search

Odkryj

groups

Kadra

event

Terminarz

tag

Social Media

W sobotę gramy z Futsal Leszno i pomagamy Ukrainie!

11 miesięcy temu | 31.03.2022, 10:51
W sobotę gramy z Futsal Leszno i pomagamy Ukrainie!

Pojedynki toruńsko – leszczyńskie mają bardzo bogatą i wieloletnią historię! Jednak na rywalizację na żużlowym owalu i mecz Unia Leszno – Apator Toruń Kibice muszą poczekać do 22 maja. Ale w sobotę w hali „Spożywczaka” mały przedsmak żużlowych emocji! 🙂

To będzie bezpośrednie starcie zespołów walczących o 5 miejsce w tabeli STATSCORE Futsal Ekstraklasy! Do Torunia przyjedzie groźna dla każdego i niezywkle bramkostrzelna drużyna z Leszna.

Dla obu zespołów będzie to szóstym mecz w historii występów w Futsal Ekstraklasie. Bilans na korzyść „pomarańczowo – czarnych”! 3 zwycięstwa – 1 remis – 1 porażka.

Torunianie przegrali z GI Malepszy Futsal Leszno w pierwszej rundzie obecnej batalii. Jeszcze do przerwy Kibice mieli nadzieję na dobry wynik. Po debiutanckiej bramce Jakuba Wiśniewskiego na tablicy wyników był remis 1:1. Jednak druga połowa zdecydowanie należała do zespołu Tomasza Trznadla. Leszno wygrało w hali „Trapez” 7:1.

W poprzednim sezonie FC Reiter Toruń wygrał w Arenie Toruń 5:3 po golach Mateusza Waszaka, Remigiusza Spychalskiego oraz hat-tricku Marcina Mikołajewicza, który krótko po tym meczu przeszedł operację kolana. W sobotę torunianie także będą musieli radzić sobie bez „Mikiego”, który wraca do formy po urazie… kolana.

Spotkanie z GI Malepszy Futsal Leszno będzie rozegrane w hali „Spożywczaka” w najbliższą sobotę o godzinie 16:00. Emocje do ostatnich sekund zagwarantowane!

„Pomarańczowo – czarni” będą musieli zagrać na 110 % , maksymalnie skoncentrowani i zmoblizowani żeby zdobyć w tym meczu pełną pulę! Nic i nikt nie działa na zawodników lepiej niż wsparcie płynące z trybun!

Dodajmy, że także przy okazji tego meczu będziemy prowadzić zbiórkę produktów dla Ukrainek z dziećmi, które mieszkają na terenie Osady Leśnej na Barbarce.

Oto zaktualizowana lista potrzebnych produktów:

  • kawa rozpuszczalna
  • cukier
  • ser żółty
  • chleb tostowy
  • zupki chińskie
  • dania typu instant
  • Nutella
  • słodkie przekąski, słodycze
  • środki czystości i higieny osobistej (papier toaletowy, ręczniki papierowe, NOWA bielizna damska i dziecięca, środki czystości; płyn do mycia szyb, Domestos, Ajax itp)

Już niejednokrotnie w trakcie trwania wojny w Ukrainie pokazaliście swojego wielkie serce i wspracie dla Ukrainy. Jesteśmy pewni tego, że tym razem także nie zawiedziecie! Mamy najlepszych Kibiców na świecie!

Liczy się każde wsparcie i każda pomoc!

Wejściówki na sobotnie spotkanie do kupienia tutaj: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/futsal

Bilet normalny – 10 złotych
Bezpłatnie: dzieci do lat 7.

Wejściówki będą także dostępne w kasie w dniu meczu o godziny 15:00.

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij