W sobotę gramy z Mistrzem Polski – Rekordem!

2 lata temu | 11.02.2022, 09:22
W sobotę gramy z Mistrzem Polski – Rekordem!

Dokładnie dwa miesiące mijają od ostatniego meczu FC Reiter Toruń w STATSCORE Futsal Ekstraklasie! 12 grudnia minionego roku torunianie pokonali AZS UG Gdańsk 3:2. W sobotę 12 lutego poprzeczka będzie jednak zawieszona zdecydowanie wyżej! Do hali UCS UMK przyjedzie Mistrz Polski i lider po pierwszej rundzie – Rekord Bielsko-Biała!

Mecz z Mistrzem, to i nagrody w trakcie tego meczu będą mistrzowskie! Sponsor tytularny „pomarańczowo – czarnych” firma REITER ufundowała bowiem kompletny zestaw ogrzewania podłogowego PEX o wartości 5000 złotych!

Kup bilet, przyjdź na mecz, dopinguj FC Toruń i „Ustrzel podłogówkę z Reiter!”

Wracając jednak do samego spotkania. Faworytem są Mistrzowie Polski, ale zespół prowadzony przez Łukasza Żebrowskiego już nie raz pokazał, że w meczu z silniejszymi rywalami potrafi poradzić sobie świetnie! Zwycięstwo z Piastem Gliwice, czy Dremanem Opole Komprachcice w pierwszej rundzie tylko to potwierdzają!

Rekordziści to jednak zespół, który zdominował w ostatnich latach krajowe rozgrywki! Pięć tytułów Mistrza Polski z rzędu i apetyt na kolejny szósty z rzędu tytuł! Po pierwszej rundzie to właśnie Rekord otwiera ligową tabelę, choć w przeciwieństwie do ostatnich sezonów walka o tytuł Mistrza Polski powinna być bardziej zacięta.

Od tego roku drużynę z „Cygańskiego Lasu” prowadzi hiszpański trener Chus Lopez, który w swoim zespole ma wiele futsalowych indywidualności i jeszcze więcej piłkarskiej jakości!

Paweł Budniak, Artur Popławki, Mikołaj Zastawnik, Michał Marek, Michał Kubik, Sebastian Leszczak, czy Bartłomiej Nawrat to piłkarze, których nikomu nie trzeba przedstawiać. W zespole z „Cygańskiego Lasu” występuje Stefan Rakić (grał z Serbią na Futsal Euro), czy Brazylijczyk Matheus! My cieszymy się, że w Toruniu zobaczymy Krzysztofa Iwanka, który z powodzeniem reprezentował „pomarańczowo – czarnych” w poprzednim sezonie!

Pierwszy mecz obu zespołów w Bielsku-Białej wygrał Rekord, ale samo spotkanie było bardzo zacięte i emocjonujące. To jednak Mistrzowie Polski cieszyli się z pierwszej wygranej w sezonie 2021/2022.

Rekord Bielsko-Biała vs FC Reiter Toruń 7:4
Artur Popławski 2, 22, 33, Sebastian Leszczak 8, Pedro Henrique 18, Paweł Budniak 20, Michał Marek 39 – Patryk Szczepaniak 6, 12, Daniel Gallego 18, Marcin Mikołajewicz 21

Od wielu lat mecze z Rekordem w grodzie Mikołaja Kopernika są niezwykle emocjonujące i pełne dramaturgii. W poprzednim sezonie „pomarańczowo – czarni” przegrali nieznacznie 1:2, a w sezonie 2019/2020 w Arenie Toruń padł remis 3:3.

Rekord nie zwykł jednak zbyt często tracić punktów w lidze. W pierwszej rundzie wygrał 13 spotkań notując tylko jeden remis z Futsal Leszno 3:3 i jedną porażkę z Dremanem Opole 2:3.

Jak będzie tym razem ? Przekonaj się na własne oczy i wspieraj FC Reiter Toruń w meczu z Mistrzem Polski!

Bilety: https://sklep.ebilet.pl/262897628247752713
Bilet normalny – 10 złotych
Bezpłatnie: dzieci do lat 7
Bilety do kupienia także w kasie w dniu meczu od godziny 18:00.
Ilość wejściówek ograniczona!

Dodajmy na koniec, że warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w konkursie: „Wygraj podłogówkę z Reiter” jest zakup i posiadanie ważnego biletu na mecz! Ale w trakcie spotkania będą do zdobycia także inne nagrody, to m.in karnety do siłowni GRCfit!

Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij