W sobotę jedziemy do Leszna! #ZAPOWIEDŹ

1 miesiąc temu | 20.10.2023, 11:29
W sobotę jedziemy do Leszna! #ZAPOWIEDŹ
Przed FC Reiter Toruń seria dwóch wyjazdowych spotkań w FOGO Futsal Ekstraklasie. Oba mecze zostaną rozegrane w Wielkopolsce. W najbliższy weekend "pomarańczowo - czarni" pojadą do Leszna, a w kolejny do Pniew.

GI Malepszy Futsal Leszno to czwarty zespół poprzedniego sezonu, który udanie rozpoczął także tegoroczną ligową batalię. Zespół Tomasza Trznadla do tej pory nie przegrał jeszcze meczu.

Leszczynianie mają na swoim koncie 3 zwycięstwa i 3 remisy.
W ostatniej kolejce w Derbach Wielkopolski (Pniewy vs Leszno) padł remis 2:2.

W sobotę w zmodernizowanej i odnowionej hali "Trapez" (oficjalne oddanie hali do użytku właśnie w sobotę) czeka nas trudne zadanie. Futsal Leszno wraca do swojego domowego obiektu po długiej przerwie. Remont TRAPEZU trwał od połowy 2022 roku.

Spodziewamy się więc pełnej hali i głośnego dopingu dla miejscowych, choć jesteśmy pewni, że z trybun będą nas wspierać także toruńscy Kibice.W poprzednim sezonie Leszno oba mecze rozstrzygnęło na swoją korzyść. W Toruniu wygrało 5:3, a na własnym parkiecie 4:3. Dwa gole w tym ostatnim meczu zdobył Daniel Gallego Garcia, który jest obecnie zawodnikiem Futsal Leszno.Bezpośrednia transmisja z meczu na PILOT WP! Decydując się na jeden z pakietów wspierasz FC Reiter Toruń, bo część środków to wsparcie dla każdego z Klubów występujących w FOGO Futsal Ekstraklasie!

DOSTĘP DO PILOT WP!7 kolejka FOGO Futsal Ekstraklasy i mecz Futsal Leszno - FC Reiter Toruń w sobotę (21.10), a początek spotkania o godz. 19:00.


Marcin Pułaczewski (FC Toruń)

Udostępnij